Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

35 η 9800? Οχι. Τοσο εχει η 260. Εγω εδωσα μια 450 με 25 πριν λιγες μερες.

 

Α και χρονια πολλα! :)

Μιλαμε για τοσο παλιο υλικο,που  ουτε καν ξερω ποσο θα την επαιρνε κανεις,αν ενδιαφεροταν.Να την δωσει 20 τοτε αν οι 260 φευγουν στα 35. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη χρονια!

Ποσο να πουλησω μια canon eos 650d με 30κ κλικ μαζι με 50αρη canon ,τσάντα μεταφορας αξιας 25 ευρω, φιλτρο αξιας 50 ευρω , μια πλακα manfrotto , 3 μπαταριες και ενα sd card reader ,ολα σε αριστη κατάσταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρονια πολλα και καλη χρονια σε όλους!!
Ποσο τιμολογείται η AMD RADEON r9 280vtx 3GHz;;Αγορασμένη πριν απο ενα χρόνο ακριβως στις 24/12/2014 απο το e shop..εντός εγγύησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά συμφορουμίτες με υγεία και ευτυχία!! Μία ερώτηση, σκέφτομαι να δώσω nokia lumia 830 με ακόμη ένα χρόνο εγγύηση άψογο εμφανισιακά και λειτουργικά και όλα τα παρελκόμενά του στα 170 ευρώ ή ανταλλαγή με xiaomi redmi note2-3 ... Η τιμή είναι εντάξει πιστεύετε?? 

 

Έχω βάλει ήδη την αγγελία (δεν ξέρω αν επιτρέπετε να βάλω το λινκ εδώ..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλη χρονια χρονια πολλα

εχω μια msi 980 ti  2 μηνων

και μια gigabyte g1 980 ti  σφραγισμενη  3 ημερων σκεφτομαι να πουλησω τη μια εκ τον δυο

τις πηρα για να κανω SLI 4K αλλα δεν βρηκα την ιδια μαρκα και θα ειναι ασχημο να εχει ανομοιες πανω το pc

η βλακεια εκανα που πηρα την δευτερη.

 

τι τιμη μπορω να τις δωσω, αυτη τη στιγμη δεν υπαρχουν στην αγορα ετοιμοπαραδοτες.

αν τις κρατησω ποσο θα αντεξει η τιμη στο χρονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλη χρονια χρονια πολλα

εχω μια msi 980 ti  2 μηνων

και μια gigabyte g1 980 ti  σφραγισμενη  3 ημερων σκεφτομαι να πουλησω τη μια εκ τον δυο

τις πηρα για να κανω SLI 4K αλλα δεν βρηκα την ιδια μαρκα και θα ειναι ασχημο να εχει ανομοιες πανω το pc

η βλακεια εκανα που πηρα την δευτερη.

 

τι τιμη μπορω να τις δωσω, αυτη τη στιγμη δεν υπαρχουν στην αγορα ετοιμοπαραδοτες.

αν τις κρατησω ποσο θα αντεξει η τιμη στο χρονο

 

Την σφραγισμενη λογικα μπορεις να την πας πισω και να παρεις τα λεφτα σου.

 

Το δεν υπαρχουν ετοιμοπαραδοτες στην αγορα δεν μπορω να το καταλαβω, καρτα γραφικων θα αγορασει ο αλλος οχι τα χαπια του για σοβαρη ασθενεια και αν δεν τα παρει σημερα θα πεθανει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την σφραγισμενη λογικα μπορεις να την πας πισω και να παρεις τα λεφτα σου.

 

Το δεν υπαρχουν ετοιμοπαραδοτες στην αγορα δεν μπορω να το καταλαβω, καρτα γραφικων θα αγορασει ο αλλος οχι τα χαπια του για σοβαρη ασθενεια και αν δεν τα παρει σημερα θα πεθανει.

ευχαριστω δεν μου εκοψε να την παω πισω αλλα με τι δικαιολογια δεν τι θελω και τελος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω δεν μου εκοψε να την παω πισω αλλα με τι δικαιολογια δεν τι θελω και τελος

Aν την πηρες απο νετ, εχεις 14 μέρες να την πας πίσω και να παρεις τα λεφτά χωρίς δικαιολογία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλη χρονια χρονια πολλα

εχω μια msi 980 ti  2 μηνων

και μια gigabyte g1 980 ti  σφραγισμενη  3 ημερων σκεφτομαι να πουλησω τη μια εκ τον δυο

τις πηρα για να κανω SLI 4K αλλα δεν βρηκα την ιδια μαρκα και θα ειναι ασχημο να εχει ανομοιες πανω το pc

η βλακεια εκανα που πηρα την δευτερη.

 

τι τιμη μπορω να τις δωσω, αυτη τη στιγμη δεν υπαρχουν στην αγορα ετοιμοπαραδοτες.

αν τις κρατησω ποσο θα αντεξει η τιμη στο χρονο

 

Δώσε πίσω την σφραγισμένη g1 και πλήρωσε την διαφορά για την msi (να έχεις δύο ίδιες gpu στο setup σου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δώσε πίσω την σφραγισμένη g1 και πλήρωσε την διαφορά για την msi (να έχεις δύο ίδιες gpu στο setup σου)

δεν υπαρχει msi στην ελλαδα κατοπιν παραγγελειας θα κανει 10 μερες και

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...