Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Λοιπον για να μην χανουμε χρονο,προσφερε 140 ευρω.Μου το ειπε ο πωλητης και εχω το p.m. του σαν αποδειξη. Εδω και 10 μερες το εχω αλλα δεν ειπα τιποτε,γιατι πολυ απλα δεν μου πεφτει λογος.

 

Αν διαβασετε καλα αυτα που εγραψα πριν στον φιλο Forgotten,του εγραψα ευγενικα χωρις διαθεση να τον θιξω,αλλα εφοσον αυτος επιμενει,αναφερω το ποσο που προσφερε.

 

Τον κατακρινω για αυτο? Σαφως οχι,αν και θεωρω την προσφορα του για γελια,αλλα δικαιωμα του.Ομως να μην ειμαστε υποκριτες γιατι ειναι προκλητικο.Οχι οταν ειμαστε πωλητες να ειμαστε ανενδοτοι και οταν ειμαστε αγοραστες να κανουμε Αραβικα παζαρια. :)

δεν ειχες βαλει αγγελια καταρχας αλλα βολιδοσκοπουσες τιμες και σε ρωτησα αν τον αφηνεις 140 ,οπως και να χει ουτως η αλλως καλες πωλησεις αλλα η τιμη που σου εδωσα δεν θεωρειται καθολου σκληρο παζαρι κλπ κλπ που μου καταλογισες... γελιο θα ηταν να σου ελεγα μεγαλε 100 ευρω και ενας σκληρος κλπ κλπ .οπως και να χει δεν θεωρω ρεαλιστικη ανταλλαγη ενος pc skylake ολοκαινουριου με alienware 2 ετων + και 400 απο μενα εκτος και ειχα θεμα αντιληψης τιμων,,,,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε και 150 και πέφτεις.

 

Αν την βάλεις εξαρχής χαμηλά, τα τσακάλια θα νομίζουν ότι έχεις ανάγκη και θα σου κάνουν παζάρια για 60άρια.

 

Στα 100 είναι χάρισμα!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες GTX 770 (2GB) της gigabyte με εγγύηση μέχρι αρχές Ιουλίου (με συσκευασία), ένα 100αρικο φεύγει;

Οχι 100 ειναι πολυ λιγα ...οπως ειπε και ο Sheo ξεκινα απο 150.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα , ποσο μπορω να πουλησω την Panasonic TV TX-32LE8P?

http://www.edigital....zio-p37133.html

Ευχαριστω.

Φαντάζομαι χωρίς εγγύηση.Δεν καταλαβαίνω και τι λέει στο λινκ για να δω specs (δεν ξέρω τι γλώσσα είναι) αλλά υπολόγησε πως 32'' HD ready ανάλυση ξεκινάνε απο 150 ευρώ.

Οπότε βάλε παλιό μοντέλο βάλε χωρίς εγγύηση.Ε κάνα 80ρι.? Mπορεί και λιγότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι χωρίς εγγύηση.Δεν καταλαβαίνω και τι λέει στο λινκ για να δω specs (δεν ξέρω τι γλώσσα είναι) αλλά υπολόγησε πως 32'' HD ready ανάλυση ξεκινάνε απο 150 ευρώ.

Οπότε βάλε παλιό μοντέλο βάλε χωρίς εγγύηση.Ε κάνα 80ρι.? Mπορεί και λιγότερα.

Μια χαρα. Χωρις εγγυηση το 2007 την ειχα παρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Laptop Toshiba ,με SSD 830 64GB , 15'6 οθόνη , 2410Μ i5 , 8GB DDR3 1333 , Nvidia G315 1GB GDDR3 σε άριστη κατάσταση , ούτε μισή γρατζουνιά , καθώς ήταν επαγγελματικό μόνο για ταξίδια , παίζει να έχει δουλέψει ώρες μόνο .

 

Περίπου πόσο το δίνεις τέτοιο laptop ? είδα παρόμοιο του έφυγε πρόσφατα στα 280€ και δεν είχε τις αναβαθμίσεις μου.Οπότε ακούω γνώμες :)

 

Πάντως το είχα δοκιμάσει και Dota 2,LOL,COD 4 κτλ. να δώ αν παίζουν κτλ. ώστε αν σε περίπτωση που έδεινα το desktop μου να κρατούσα αυτό ,και τα έπαιζε άνετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

450 εδωσα εγω HP με i7-6500U skylake 1920X1080 οθονη και δυο καρτες γραφικων η μια R5 330m με αποδειξη αγορας πριν 4 μηνες.

 

Μια χαρά ωραίος.

Το θέμα μου είναι , απόψεις......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά ωραίος.

Το θέμα μου είναι , απόψεις......

 

Μην υπολογιζεις πανω απο 300 αλλα εχεις ξεχασει κατι βασικο το μοντελο του φορητου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην υπολογιζεις πανω απο 300 αλλα εχεις ξεχασει κατι βασικο το μοντελο του φορητου.

 

C660 ,με τα χαρακτηριστικά που έχει και αυτά τα έξτρα που έβαλα εγώ προσωπικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

C660 ,με τα χαρακτηριστικά που έχει και αυτά τα έξτρα που έβαλα εγώ προσωπικά.

 

Ωραιος! Να υποθεσω για να μην εχεις γραψει εγγυηση λογικα δεν εχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...