Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γυρω στα 170-180..ειναι απο τη προσφορα με τα 202 ευρω που ειχε παιξει .

Οχι ειχα αναβαθμιση 100ευρω εβαλα και αλλα 269 απο τν τσεπη μου και το πηρα αν ζητησω 200-210 θα ειναι καλα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sapphire Nitro R9 380 4GB αγορασμένη 10/10/2015 (δε θυμάμαι από εγγύηση τί παίζει πλάκα πλάκα). Δουλεμένη σε PC πάνω σε line interactive UPS. Έχω το κουτί με τα χαρτιά της και την απόδειξη αγοράς. Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sapphire Nitro R9 380 4GB αγορασμένη 10/10/2015 (δε θυμάμαι από εγγύηση τί παίζει πλάκα πλάκα). Δουλεμένη σε PC πάνω σε line interactive UPS. Έχω το κουτί με τα χαρτιά της και την απόδειξη αγοράς. Ευχαριστώ!

Περί τα 140(?)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο μπορώ να πουλήσω το Logitech Cordless Rumblepad 2 Το οποίο το έχω μερικά χρονάκια αλλά είναι σε άριστη κατάσταση και εμφανισιακά και λειτουργικά? https://www.amazon.com/Logitech-Cordless-Rumblepad-Vibration-Feedback/dp/B0002XJBGE  

Ξεκίνα στα 20 και μετά αν δεν δεις ενδιαφέρον κατεβαίνεις στα 15

 

ωραια και ποσο πιανει το iphone 5s 16gb silver αργατζουνιστω πληρως λειτουργικο διχως κανενα χτυπημα προβλημμα ενος μηνα με εγγυηση απο cosmote και με ολα τα παρελκομενα αυτοκολητα ακουστικα φορτιστης αθικτα 

Χμμ... ενός μήνα , εεε? Λοιπόν θα πρότεινα 230 μιας και στο σκρουτζ ξεκινά στα 282,60 ευρώ σε παζάρια μην απαντήσεις . Αν δεν δεις ενδιαφέρον κόψε 10~15 ευρώ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sapphire Nitro R9 380 4GB αγορασμένη 10/10/2015 (δε θυμάμαι από εγγύηση τί παίζει πλάκα πλάκα). Δουλεμένη σε PC πάνω σε line interactive UPS. Έχω το κουτί με τα χαρτιά της και την απόδειξη αγοράς. Ευχαριστώ!

Για μενα ξεκινα απο 160 ευρω και βλεπεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έχω ρωτήσει πολλάκις χωρίς απάντηση ,απλά δεν μπορώ να είμαι και πολύ αντικειμενικός....

 

  • Α6-5400Κ  (με εγγύηση)
  • 4GB DDR3 (εφόρου ζωής)
  • FM2A75M -DGS Ver.2(με εγγύηση)
  • Hantol 550Watt (Silent 120mm) (με εγγύηση)
  • Seagate 320GB (με εγγύηση)
  • LG DVD-RW (με εγγύηση)
  • TurboX Case
  • Windows 10 
  • Set Πληκτρολόγιο ποντίκι ασύρματα Wireless Mouse 1000 Microsoft & Microsoft Wireless Keyboard 800 (με εγγύηση)
  • και οθόνη Flatron LCD L1915S (19" )

 

Πόσο θα το βάζατε όλο μαζί ;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έχω ρωτήσει πολλάκις χωρίς απάντηση ,απλά δεν μπορώ να είμαι και πολύ αντικειμενικός....

 

  • Α6-5400Κ  (με εγγύηση)
  • 4GB DDR3 (εφόρου ζωής)
  • FM2A75M -DGS Ver.2(με εγγύηση)
  • Hantol 550Watt (Silent 120mm) (με εγγύηση)
  • Seagate 320GB (με εγγύηση)
  • LG DVD-RW (με εγγύηση)
  • TurboX Case
  • Windows 10 
  • Set Πληκτρολόγιο ποντίκι ασύρματα Wireless Mouse 1000 Microsoft & Microsoft Wireless Keyboard 800 (με εγγύηση)
  • και οθόνη Flatron LCD L1915S (19" )

 

Πόσο θα το βάζατε όλο μαζί ;;;;

http://www.insomnia.gr/topic/501899-πόσο-να-πουλήσω-αγοράσω-ένα/?p=55055018

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα 850 evo 120GB, 1.5 χρονων με 3.5 χρονια ακομα εγγυηση, χαρτια-αποδειξεις, παρελκομενα (5.5 ΤΒ γραμμενα συμφωνα με το magician--good health)

Λεω να τον αφησω 60 ευρω. Καλα ειναι η να τον κρατησω καλυτερα για καποια χρηση στο μελλον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα 850 evo 120GB, 1.5 χρονων με 3.5 χρονια ακομα εγγυηση, χαρτια-αποδειξεις, παρελκομενα (5.5 ΤΒ γραμμενα συμφωνα με το magician--good health)

Λεω να τον αφησω 60 ευρω. Καλα ειναι η να τον κρατησω καλυτερα για καποια χρηση στο μελλον?

Γνώμη μου είναι να το κρατήσεις για μελλοντική χρήση, απο 70 ευρώ ξεκινάει πλέον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα πλήρες desktop pc δικια μου συνθεση.

κουτι:cm 690 με πλαίνο παραθυρο

τροφοδοτικο: corsair tx 750w

cpu:i5 3570k

cooler:hyper 212 plus

ram:16gb corsair στα 1600mhz (οχι value series, δε θυμαμαι ακριβως ποιο ειναι το μοντελο)

gpu: g1 gaming 970

motherboard: gigabyte z77 ud3h

δισκοι: 750 wd black, 256gb crucial mx100

Πανω εχει 2-3 φανς.

Ληγμενες εγγυησεις, ολα σε καλη κατασταση εκτος απο καμποση φυσικη φθορα στο κουτι. Ποσο λετε να πιανει περιπου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα πλήρες desktop pc δικια μου συνθεση.

κουτι:cm 690 με πλαίνο παραθυρο

τροφοδοτικο: corsair tx 750w

cpu:i5 3570k

cooler:hyper 212 plus

ram:16gb corsair στα 1600mhz (οχι value series, δε θυμαμαι ακριβως ποιο ειναι το μοντελο)

gpu: g1 gaming 970

motherboard: gigabyte z77 ud3h

δισκοι: 750 wd black, 256gb crucial mx100

Πανω εχει 2-3 φανς.

Ληγμενες εγγυησεις, ολα σε καλη κατασταση εκτος απο καμποση φυσικη φθορα στο κουτι. Ποσο λετε να πιανει περιπου;

680 ευρω περιπου

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...