Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απ το σύστημα της υπογραφής,

μητρική-μνήμες-επεξεργαστής-cooler και ίσως HDD πόσο μπορεί να φύγει;

μόνο μνήμες και cooler είναι ακόμα εντός εγγύησης.

 

 

επίσης θα ηθελα και μια εκτίμηση των παραπάνω + την 760 που έχει εγγύηση εως το'17

μητρική-μνήμες-επεξεργαστής-cooler 170

gtx 760 110

 

Ο δισκος δεν ειναι εντος εγγυησης?

Βρήκα στην αποθήκη μου μια GeForce 4 MX440 64MB AGP και μια 3DFX Voodoo 3 3000 16MB AGP.

 

Πιάνουν τίποτα, ή να μην ασχοληθώ καν;

Η 3DFX μπορει να πιασει ενα καλουτσικο ποσο για καποιον συλλεκτη και οπαδο της παλιας αυτης εταιριας,τωρα ποσο δεν ξερω αλλα το καλυτερο παγκοσμιο hardware ανταλλακτηριο ειναι το ebay. Ψαξε εκει και θα δεις.Η αλλη δεν νομιζω να εχει καποια αξια πλεον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μητρική-μνήμες-επεξεργαστής-cooler 170

gtx 760 110

 

Ο δισκος δεν ειναι εντος εγγυησης?

 

Η 3DFX μπορει να πιασει ενα καλουτσικο ποσο για καποιον συλλεκτη και οπαδο της παλιας αυτης εταιριας,τωρα ποσο δεν ξερω αλλα το καλυτερο παγκοσμιο hardware ανταλλακτηριο ειναι το ebay. Ψαξε εκει και θα δεις.Η αλλη δεν νομιζω να εχει καποια αξια πλεον.

Ωραίος. Ευχαριστώ! Και κάτι ακόμα, βρήκα και ένα SFX τροφοδοτικό της Seasonic, και συγκεκριμένα το SS-145SFC. Έχει κάποια αξία;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος. Ευχαριστώ! Και κάτι ακόμα, βρήκα και ένα SFX τροφοδοτικό της Seasonic, και συγκεκριμένα το SS-145SFC. Έχει κάποια αξία;

Κανενα 15αρι θα ελεγα αν και δεν εχω ασχοληθει ποτε με τετοια και δεν εχω σαφη αποψη για την αξια τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μητρική-μνήμες-επεξεργαστής-cooler 170

gtx 760 110

 

Ο δισκος δεν ειναι εντος εγγυησης?

 

Είναι,και μάλιστα έχει ανανεωθεί φέτος η εγγύησή του(2/2016)μιας και ο προηγούμενος χτύπησε. Απλά δεν ξέρω εαν με παίρνει η οχι να τον δώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι,και μάλιστα έχει ανανεωθεί φέτος η εγγύησή του(2/2016)μιας και ο προηγούμενος χτύπησε. Απλά δεν ξέρω εαν με παίρνει η οχι να τον δώσω.

Πολυ ωραια,ειναι απο τους καλυτερους της αγορας με 5 χρονια εγγυηση οποτε εγω 60 ευρω θα τον εδινα εφοσον ο πιο φτηνος ξεκιναει απο 82,50 δεν θα επεφτα μαλιστα ουτε ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιος να μου πει μια λογικη τιμη για το συστημα της υπογραφης ,ποσο να το δωσω; ευχαριστω.

Οταν ρωταμε για τιμη καλο ειναι να λεμε τι και αν εχει εγγυηση γιατι επηρεαζει την τιμη. Επισης το συστημα της υπογραφης δεν αναφερει κουτι και τροφοδοτικο και δεν λετε αν θελετε να δωσετε και αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παω για αλλαγη οθονης και σκεφτομαι να πουλησω την dell U2412M που εχω,χωρις εγγυηση,ενα δυο σημαδακια στην βαση της,αριστο πανελ.Τι τιμουλα πιανει;

 

Επισης,πιο πολυ ενημερωτικα,σε τι τιμη θα εφευγε η noctua NH-D14;δεν εχει εγγυηση και το bracket για amd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν ρωταμε για τιμη καλο ειναι να λεμε τι και αν εχει εγγυηση γιατι επηρεαζει την τιμη. Επισης το συστημα της υπογραφης δεν αναφερει κουτι και τροφοδοτικο και δεν λετε αν θελετε να δωσετε και αυτα.

Σωστα , λοιπον εχουμε

 

motherboard + cpu : ακομη 2 χρονια εγγυηση

ram kingstone:lifetime 

psu : αλλα 3 χρονια και ειναι συγκεκριμενα ειναι το XFX TS 550W

case : coolmaster N200 ,δεν ξερω αν εχει εγγυηση

win7 home 64bit  γνησια αναβαθμισμενα σε 10αρια

gpu δεν εχει εγγυηση

ssd και HD δεν υπαρχει εγγυηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστα , λοιπον εχουμε

 

motherboard + cpu : ακομη 2 χρονια εγγυηση

ram kingstone:lifetime 

psu : αλλα 3 χρονια και ειναι συγκεκριμενα ειναι το XFX TS 550W

case : coolmaster N200 ,δεν ξερω αν εχει εγγυηση

win7 home 64bit  γνησια αναβαθμισμενα σε 10αρια

gpu δεν εχει εγγυηση

Γυρω στα 400 ευρω συνολο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...