Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Edit βρήκα αυτή http://www.public.gr/product/tileoraseis/tileoraseis/tileorasi-lg-42pn450b-42-plasma-hd-ready/prod4183351pp/ 320€ αλλά ακόμη και για αυτή εγώ σαν αγοραστής κάπου εκεί θα έπαιζα.

I stand corrected λοιπόν ^^

Σου ήρθαν στο μυαλό οι Viera φιλαράκι.

Εκεί βγάζω καπέλο αλλά εκτός ότι κοστίζουν όσο ένα μικρό αυτοκίνητο (καινούργιο) δύσκολα τις δίνουν όσοι τις έχουν ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ. Έχω 2 x PS1 και 3 x PS2 Slim και σκέφτομαι να τα πουλήσω πακέτο, για ανταλλακτικά μιας και μου είναι άχρηστα. Από όλα αυτά, μόνο το ένα PS2 δείχνει σημάδια ζωής.

 

Μία τιμούλα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ. Έχω 2 x PS1 και 3 x PS2 Slim και σκέφτομαι να τα πουλήσω πακέτο, για ανταλλακτικά μιας και μου είναι άχρηστα. Από όλα αυτά, μόνο το ένα PS2 δείχνει σημάδια ζωής.

 

Μία τιμούλα;

Αν ήταν λειτουργικά τα ps1 15€/εκαστο και 30€/εκαστο τα ps2 slim

 

Τώρα π δεν δουλεύουν κιόλας βάλε τα όλα μαζί κανα 40αρι άντε 50αρι € μπας και τα θέλει κανένας νοσταλγός για ανταλλακτικά (το 1 ps2 που λειτουργεί το δίνεις μαζί με όλα τα άλλα πακέτο ώστε να τα πάρει κάποιος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είναι 5 ετών, απλά είναι HD ready και γιαυτό λέω να πάρω μια άλλη για το σαλόνι. Αν ήταν full hd δεν την άλλαζα με τίποτα. Εξαρτάται όμως πόσο θα την δώσω, την είχα πάρει κάνα 550.

Πολλά είναι παιδιά.

Ή plasma όπως πολύ σωστά είπε ο Sheo έχουν καλύτερο μαύρο, αλλά

1. Εξαρτάται πόσο χρονών είναι.

2. Εξαρτάται τις ώρες λειτουργίας

3. Να μην έχει burn in, εάν την είχε και έβλεπε Mega πχ θα έχει πιθανόν σημάδια. Επίσης ακόμη και σε 16:9 αφήνουν σημάδια αλλά εκεί εάν είναι προσεκτικός ο ιδιοκτήτης και την βάζει να παίζει full screen ανά τακτά διαστήματα εξαφανίζονται.

4. Το απόλυτο μαύρο δεν τα πάει καλά με το φως οπότε θέλει σχετικά χώρο χωρίς ιδιαίτερο φως.

5. Ή LG δεν ήταν ποτέ και κάνα όνομα στις plasma ;) Δεν μπορεί να συγκριθεί με τα θηρία...

Μία λογική τιμή θα ήταν πιστεύω τα 180€ αν και δεν γνωρίζω πότε αγοράστηκε, χρήση κτλπ.

 

Νομίζω μέχρι πριν 8-10 μήνες είχαν βγει 50αρες με 300€, Ουγγαρία που είναι ακριβότερες πήρα στον γαμπρό μου 50αρα 270€ τότε περίπου σε προσφορά.

Συγνώμη ξέχασα να αναφέρω είναι HD Ready, 1366χ768 δηλαδή. Οπότε πρέπει να είναι παλιά

Μόνο 180; κλεψιά είναι φίλε. Αν την ειχες εσύ δεν την έδινες τόσο με τίποτα.. Είναι σε τέλεια κατάσταση και έχει εισόδους και εξόδους αρκετούς.

Κανα 250άρι? Σκρουτζ δεν βρήκα κάτι.

Θα δοκιμάσω την τιμή αυτή και βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είναι 5 ετών, απλά είναι HD ready και γιαυτό λέω να πάρω μια άλλη για το σαλόνι. Αν ήταν full hd δεν την άλλαζα με τίποτα. Εξαρτάται όμως πόσο θα την δώσω, την είχα πάρει κάνα 550.

 

Μόνο 180; κλεψιά είναι φίλε. Αν την ειχες εσύ δεν την έδινες τόσο με τίποτα.. Είναι σε τέλεια κατάσταση και έχει εισόδους και εξόδους αρκετούς.

 

Θα δοκιμάσω την τιμή αυτή και βλέπουμε.

200 το πολυ λεω εγω.Πριν 8 χρονια αγορασα μια Plasma TV 42αρα τς Sony.Ηταν απο τα TOP μοντελα τς.Περιπου 1400 μου κοστισε και περυσι την εδινα στα 220 και με παζαρια τελικα την εδωσα στα 200.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

200 το πολυ λεω εγω.Πριν 8 χρονια αγορασα μια Plasma TV 42αρα τς Sony.Ηταν απο τα TOP μοντελα τς.Περιπου 1400 μου κοστισε και περυσι την εδινα στα 220 και με παζαρια τελικα την εδωσα στα 200.

Μάλιστα, οκ θα δείξει. Ας βρω πρώτα κάποια προσφορά και βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσό μπορω να δωσω ενα Galaxy S6 edge υπέρ αριστη κατάσταση 1,5 μηνα με θήκη χωρις γρατζουνιές χωρις Τπτ υπέρ άριστο χρωμα μαυρο με την εγγύηση του και τα παρελκόμενα του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσό μπορω να δωσω ενα Galaxy S6 edge υπέρ αριστη κατάσταση 1,5 μηνα με θήκη χωρις γρατζουνιές χωρις Τπτ υπέρ άριστο χρωμα μαυρο με την εγγύηση του και τα παρελκόμενα του?

300€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Edit βρήκα αυτή http://www.public.gr/product/tileoraseis/tileoraseis/tileorasi-lg-42pn450b-42-plasma-hd-ready/prod4183351pp/ 320€ αλλά ακόμη και για αυτή εγώ σαν αγοραστής κάπου εκεί θα έπαιζα.

 

Σου ήρθαν στο μυαλό οι Viera φιλαράκι.

Εκεί βγάζω καπέλο αλλά εκτός ότι κοστίζουν όσο ένα μικρό αυτοκίνητο (καινούργιο) δύσκολα τις δίνουν όσοι τις έχουν ;)

 

 

Εχουμε πει μην τσιμπατε με τις τιμες των Public σε ειδη που δεν ειναι διαθεσιμα.

 

http://www.insomnia.gr/topic/501899-%CF%80%CF%8C%CF%83%CE%BF-%CE%BD%CE%B1-%CF%80%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%AE%CF%83%CF%89-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AC%CF%83%CF%89-%CE%AD%CE%BD%CE%B1/?view=findpost&p=54718379

 

Την Panasonic 50GT30 που εχει πιστοποιηση THX ειναι FHD με δορυφορικο δεκτη και δυο ζευγαρια γυαλια και ακομα 2 χρονια εγγυηση λογω επεκτασης ποσο να την δωσω;

 

Ωρες εχει πολυ λιγες γιατι αντε να δουλευει για 3 ταινιες την βδομαδα.

200 το πολυ λεω εγω.Πριν 8 χρονια αγορασα μια Plasma TV 42αρα τς Sony.Ηταν απο τα TOP μοντελα τς.Περιπου 1400 μου κοστισε και περυσι την εδινα στα 220 και με παζαρια τελικα την εδωσα στα 200.

 

Ποτε εβγαλε η Sony Plasma? :o

Παιδιά είναι 5 ετών, απλά είναι HD ready και γιαυτό λέω να πάρω μια άλλη για το σαλόνι. Αν ήταν full hd δεν την άλλαζα με τίποτα. Εξαρτάται όμως πόσο θα την δώσω, την είχα πάρει κάνα 550.

 

Μόνο 180; κλεψιά είναι φίλε. Αν την ειχες εσύ δεν την έδινες τόσο με τίποτα.. Είναι σε τέλεια κατάσταση και έχει εισόδους και εξόδους αρκετούς.

 

Θα δοκιμάσω την τιμή αυτή και βλέπουμε.

 

Αν καταφερεις να παρεις 200 να πεις και ΖΗΤΩ γιατι υπαρχει αγγελια με Panasonic 50G30 που ειναι σαν την δικια μου αλλα χωρις δορυφορικο δεκτη χωρις 3D και πιστοποιηση THX και την δινει 300 εδω και καιρο και ακομα την πουλαει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανα 250άρι? Σκρουτζ δεν βρήκα κάτι.

καλημερα βρικα μιτρικη p5qc της ασους με τον q9550 kai μια ψυκτρα της deepcool αξιζει αυτο το σετ γ 100 ευρω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...