Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Είναι πολύ παλιά ρε Λευτέρη με περιορισμένες δυνατότητες.

και τι σημαίνει ..... αυτό π καθορίζει την τιμη γ να ξέρεις ειναι σε τι κατασταση ειναι το κινητο , αν ειναι λειτουργικο , αν εχει σπασιματα και τελος αν εχεις κουτι και φορτιστη τελος αν εχεις και αλλα components opwς καρτα μνημης και θήκη αυτα ειναι εξτρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τι σημαίνει ..... αυτό π καθορίζει την τιμη γ να ξέρεις ειναι σε τι κατασταση ειναι το κινητο , αν ειναι λειτουργικο , αν εχει σπασιματα και τελος αν εχεις κουτι και φορτιστη τελος αν εχεις και αλλα components opwς καρτα μνημης και θήκη αυτα ειναι εξτρα

Και όχι η παλαιότητα και οι δυνατότητες του κινητού; Περίεργο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως εγω σε αγγελιες βλεπω κατι 40αρια για κινητα με 512 ram αυτο τουλαχιστον εχει και 1GB ειναι και dual sim ειναι και Samsung

 

Πιστευα πως ενα 40αρι θα εφευγε και αλλα τοσα το Sony που τελικα τα εχει ολα στο κουτι εκτος απο τον φορτιστη που ειναι LG γιατι η κοπελα που μου τα εδωσε απο τα πολλα κινητα που εχει αλλαξει μπερδεψε τα μπουτια της με τους φορτιστες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα κοιτουσα αγγελιες με 30 ευρω δεν βρηκα να δινει κανενας samsung galaxy grand neo plus duos

 

Θυμαμαι οταν ειχα ρωτησει για το σετακι μου (μητρικη επεξεργαστης μνημες και ψυκτρα) και μου ειχαν πει 400 ευρω οταν μονο για τον επεξεργαστη μου εχουν δωσει αρκετοι 250 ευρω και για τις μνημες αλλα 100 ευρω.

Δηλαδη την ψυκτρα και την μητρικη που πριν λιγο καιρο ειχε 260-270 ευρω θα τα εδινα για 50 ευρω αφου τα 350 τα ειχα οποτε ηθελα απο τα αλλα δυο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα κοιτουσα αγγελιες με 30 ευρω δεν βρηκα να δινει κανενας samsung galaxy grand neo plus duos

 

Θυμαμαι οταν ειχα ρωτησει για το σετακι μου (μητρικη επεξεργαστης μνημες και ψυκτρα) και μου ειχαν πει 400 ευρω οταν μονο για τον επεξεργαστη μου εχουν δωσει αρκετοι 250 ευρω και για τις μνημες αλλα 100 ευρω.

Δηλαδη την ψυκτρα και την μητρικη που πριν λιγο καιρο ειχε 260-270 ευρω θα τα εδινα για 50 ευρω αφου τα 350 τα ειχα οποτε ηθελα απο τα αλλα δυο.

εχεις παει στο περιστερι στον κυριακκη να ρωτησεις ποσο τα περνει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις παει στο περιστερι στον κυριακκη να ρωτησεις ποσο τα περνει ?

Τους ξερω ολους αυτους δουλευα και σε τετοιο μαγαζι στην Ομονοια και σε ενεχυρο πεθαμενους ψαχνουν ουτε με 20 ευρω δεν τα αγοραζουν αυτοι ασχετα ποσο τα πουλανε μετα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους ξερω ολους αυτους δουλευα και σε τετοιο μαγαζι στην Ομονοια και σε ενεχυρο πεθαμενους ψαχνουν ουτε με 20 ευρω δεν τα αγοραζουν αυτοι ασχετα ποσο τα πουλανε μετα.

τους ξερω και εγω γτ ειχα πολλα παρε δωσε μαζι τους αλλα γ εμενα αν θες να τα δωσεις δωστα 40 το ενα και 40 το αλλο και τελος ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η τιμη ειναι καλη ή να το χαμηλωσω ?

http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/zte/857868-zte-v9180v5-redbull-δωρεαν-μεταφορικα/
ΥΣ Αν απαγορευεται το ποστ αγγελιας ,ας διαγραφει ,απλα ειναι πολλες λεπτομερειες για να το γραψω σαν ποστ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δυστυχώς στα κινητά,ετσι πάμε οι τιμές.

τα συγκεκριμένα είναι πλέον πολύ πίσω τεχνολογικά και κανείς δεν θα σου δώσει παραπάνω από τις τιμές που είπαν τα παιδιά.

και τι σημαίνει ..... αυτό π καθορίζει την τιμη γ να ξέρεις ειναι σε τι κατασταση ειναι το κινητο , αν ειναι λειτουργικο , αν εχει σπασιματα και τελος αν εχεις κουτι και φορτιστη τελος αν εχεις και αλλα components opwς καρτα μνημης και θήκη αυτα ειναι εξτρα 

εεε όχι ακριβώς.

καλή η εξωτερική κατάσταση,αλλά να ξέρουμε και τι πουλάμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...