Προς το περιεχόμενο

Windows Phone 8 Update 3 με υποστήριξη Full HD, τετραπύρηνων επεξεργαστών, driving mode


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικά πιστεύω πως τα wp αξίζουν στις πολύ χαμηλές τιμές. Εκεί προσφέρουν ταχύτητα iphone τη στιγμή που αντίστοιχα android ή δεν υπάρχουν, ή είναι απελπιστικά αργά και δύσχρηστα...

για αυτό υπαρχει το Nokia lumia 520 που κοστίζει €125 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάθος μεγάλο......η Microsoft αγόρασε μόνο το hardware κομμάτι της Nokia οχι τις υπηρεσίες της όπως Nokia maps κτλ. αυτά παραμένουν στη Nokia και αυτή αποφασίζει για αυτά.

Μεσα στην τιμη υπεγραψε και ενα συμβολαιο οπου για 5 χρονια εχει δικαιωματα να τα εχει...απο κει και περα δεν ξερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω τοσο πολυ να μου αρεσει το windows.. 

 

το iOS ειναι 6 χρονών.. 

το android δεν εχει το smoothness που εγω κρινω οτι πρεπει να εχει ενα λογισμικο.. 

 

μενει μονο το windows για να αλλαξω το iphone 5 μου.. 

 

αλλα ρε παιδια.. Οχι notification center ? Οχι youtube ? οχι facebook ?  

 

προβλημα.. 

Facebook εχει ενσωματωμενο στο λειτουργικο οπως ειναι στο ios εχει και επισημη εφαρμογη βεβαια η εφαρμογη δεν ειναι τοσο καλη απο αποψη οτι δεν σου ερχονται οι ενημερωσεις την ιδια στιγμη,αλλα το ενσωματωμενο κανει πολυ καλη δουλεια μπορεις να ενεργοποιησεις μεσω των sms να παιρνεις και τα μηνυματα του fb αλλα και απο τις φωτογραφιες για παραδειγμα να βλεπεις φωτογραφιες φιλων και αν πας στην ενοτητα people βλεπεις και ενημερωσεις στα status...Τωρα για youtube δεν ξερω να σου πω χρησιμοποιω τον browser και ειναι μια χαρα τα παιζει ολα τα video χωρις προβλημα..

Επισης μπορεις να βαλεις οσα mail client θες οπως και twitter acc και Linkedin και αυτα λειτουργουν οπως το fb 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραίος, αλλά τελικα δεν θα την βάλω. Θα περιμένω την επίσημη της NOKIA γιατί:

  • "After you install a preview update, you may void any warranty from your mobile operator and OEM."
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι που δεν έχω καταφέρει να αποσαφηνίσω. Η λειτουργία των επιπλέον tiles θα λειτουργήσει σε όλα τα WP8 ή μόνο σε όσα έχουν ανάλυση 720p και πάνω;

 

Στο Lumia 520 θα τα έχω ή τον πίνω λόγο χαμηλότερης ανάλυσης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι που δεν έχω καταφέρει να αποσαφηνίσω. Η λειτουργία των επιπλέον tiles θα λειτουργήσει σε όλα τα WP8 ή μόνο σε όσα έχουν ανάλυση 720p και πάνω;

 

Στο Lumia 520 θα τα έχω ή τον πίνω λόγο χαμηλότερης ανάλυσης;

 

Ούτε τα 720p/768p θα έχουν επιπλέον tiles. Επιπλεόν tiles θα έχουν τα 1080p. Εσύ πως να έχεις επιπλέον tiles; Ότι ήταν να χωρέσει χώρεσε. Για να μπουν επιπλέον θα πρέπει να μικρύνουν. Θες να μικρύνουν και να μην βλέπεις τίποτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...