Προς το περιεχόμενο

Windows Phone 8 Update 3 με υποστήριξη Full HD, τετραπύρηνων επεξεργαστών, driving mode


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η καθυστέρηση των push notifications διορθωθηκε ή είμαστε ακομα στο 2007;

 

Επισης, αν ειμαι σε ενα meeting κ δεν μπορω να ελεγχω το κινητο μου, οταν βγω μετα απο 2 ωρες απο το meeting, πως μπορω να δω ευκολα και αναλυτικα αν μου ηρθε whatsapp, viber, email, twitter ; Μπορω να εχω γρηγορη επισκόπηση αυτων;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στην Lock screen

Με επισκόπηση;;

Πχ να δω τι μου εγραψαν στο whatsapp, τον αποστολέα κ θεμα του email, ποιος με καλεσε στο viber;;

 

 

 

Τα push notifications και η καθυστέρησή τους διορθώθηκε ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα παντος προχτες μου ηρθε OTA για το samsung ativ s.

 

ολα κομπλε..

sorry για το offtopic αλλά ποια έκδοση λογισμικού φοράς στο Ativ. Το δικό μου φοράει την 8.0.10327.77

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια καλημερα...εγω εχω το Lumia 820...σημερα τ πρωι εκανα την αναβαθμηση gdr3 αλλα δν ειδα καμια διαφορα ρε παιδια!!!την εκανα επειδι ειμαι developer αλλα δεν μ αλλαξε τπτ...ουτε εικονιδια ουτε διαστασεις που λενε...τπτ...εσας σας εχει ερθει η ενημερωση??αν ναι ειναι κομπλε???αν μπορειται απαντηστε μου γ ν εχω μια γνωμη και εγω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλημερα...εγω εχω το Lumia 820...σημερα τ πρωι εκανα την αναβαθμηση gdr3 αλλα δν ειδα καμια διαφορα ρε παιδια!!!την εκανα επειδι ειμαι developer αλλα δεν μ αλλαξε τπτ...ουτε εικονιδια ουτε διαστασεις που λενε...τπτ...εσας σας εχει ερθει η ενημερωση??αν ναι ειναι κομπλε???αν μπορειται απαντηστε μου γ ν εχω μια γνωμη και εγω...

 

αν καταλαβα καλα μιλάς για το νεο μέγεθος των tiles. Αυτό θα υπάρχει μόνο σε fullHD οθόνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλημερα...εγω εχω το Lumia 820...σημερα τ πρωι εκανα την αναβαθμηση gdr3 αλλα δν ειδα καμια διαφορα ρε παιδια!!!την εκανα επειδι ειμαι developer αλλα δεν μ αλλαξε τπτ...ουτε εικονιδια ουτε διαστασεις που λενε...τπτ...εσας σας εχει ερθει η ενημερωση??αν ναι ειναι κομπλε???αν μπορειται απαντηστε μου γ ν εχω μια γνωμη και εγω...

 

Όπως είπε ο φίλος είναι μόνο για full hd. Την έχω βάλει σαν developer και εγώ, που έχω το 920 και σε απλή hd πάλι μένει το ίδιο. Αλλά έχει πολλές μικροβελτιώσεις, όπως το ότι υπάρχει ένα χ τώρα για να κλείνεις όποια εφαρμογή θες.. Επίσης τώρα θα μπορείς να κατεβάσεις την νέα έκδοση της καμερας που ενοποιεί την προ έκδοση με την απλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...