Προς το περιεχόμενο

Οι τιμές του iPad Air στην Ελλάδα και οι μειώσεις τιμών των iPad 2 και iPad mini


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να τα απαριθμήσεις... σε τίποτα άσχετους που δε ξέρουν για να πουλήσεις μούρη, όχι σε εμάς! B)

 

Τέλος, εσύ είσαι που μπήκες σε ένα θέμα που αφορά το ipad για να μας μιλήσεις για το πόσο καλύτερα είναι άλλα tablets.

Δε χρειάζεται ουτε να σου πουλησω μουρη,ουτε να στα απαριθμήσω,τα ξερεις ηδη απο μονος σου!

 

Οπως μπαινουν ολοι σε ολα τα θεματα,ετσι παραινεβηκα και εγω σ'αυτο!

Αν δε κανω λαθος,εγω δε σου εκανα ποτε παρατηριση γιατι γραφεις οτι γραφεις,στα θεματα των android και windows!Αντιθετα συζητω μαζι σου εστω και αν διαφωνούμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 101
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν μπω σε θέμα άλλης συσκευής και αρχίζω στο άσχετο να γράφω "Έλα μωρέ τώρα, ποιό galaxy και ποιό one, κυρίαρχος είναι το iPhone/iPad" και "μην αρχίσω να απαριθμώ τα πλεονεκτήματα τους" και "μην πετάτε τα λεφτά σας", να μου την πεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπω σε θέμα άλλης συσκευής και αρχίζω στο άσχετο να γράφω "Έλα μωρέ τώρα, ποιό galaxy και ποιό one, κυρίαρχος είναι το iPhone/iPad" και "μην αρχίσω να απαριθμώ τα πλεονεκτήματα τους" και "μην πετάτε τα λεφτά σας", να μου την πεις.

Copy paste και θα το ξαναδεις σε λιγες μερες,που θα κανεις το λαθος να ξανα τρολαρεις σε θεματα Samsung και android!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε τρολάρω εγώ, τρολάρεις και συ. Ντάξ.

Η μεγαλη διαφορα μας,ειναι οτι,ουτε σου κανω παρατήρηση οταν γραφεις σε θεματα που μπορει να θεωρω οτι δε σε αφορα,ουτε οταν κανεις ηρωνικα ή αρνητικα σχολια σ'αυτο!

 

Ας κλεισει εδω,να προχωρησουμε στο θεμα της ειδησης,χωρις υπερβολες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μεγάλη διαφορά είναι ότι εγώ έχω samsung συσκευή και αυτό που κάνω δε λέγεται trolling αλλά κριτική μέσα από πολύχρονη εμπειρία (για το ui, για την αισθητική τους, για την ποιότητα υλικών και άλλα που συχνά-πυκνά σχολιάζω στα θέματα των samsung!), ενώ εσύ η μόνη σου σχέση με τα apple προιόντα είναι το troloavatar. Άλλο κριτική, άλλο trolling, λοιπόν. Εντελώς φιλικά αυτό.

 

Και αν έκανα κάποιου είδους "παρατήρηση", σίγουρα δεν ήμουν ο μόνος.

 

Ας μην το κάνουμε vs το θέμα. Κάθε πλατφόρμα έχει τα αρνητικά και τα θετικά της και ανάλογα με τις απαιτήσεις κάθε χρήστη η μία μπορεί να ταιριάζει στον καθένα μας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπηκες ομως και το χειροτερο ειναι,οτι δεν ειχες τιποτα να πεις!

Βασικά είναι το καλύτερο, πίστεψε με.

Επεξ/σία από PhoenixV23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μεγάλη διαφορά είναι ότι εγώ έχω samsung συσκευή και αυτό που κάνω δε λέγεται trolling αλλά κριτική μέσα από πολύχρονη εμπειρία (για το ui, για την αισθητική τους, για την ποιότητα υλικών και άλλα που συχνά-πυκνά σχολιάζω στα θέματα των samsung!), ενώ εσύ η μόνη σου σχέση με τα apple προιόντα είναι το troloavatar. Άλλο κριτική, άλλο trolling, λοιπόν. Εντελώς φιλικά αυτό.

 

Και αν έκανα κάποιου είδους "παρατήρηση", σίγουρα δεν ήμουν ο μόνος.

Εχω ενα παλιο powerbook g4,πιάνεται?

Η να πετακτω αυριο το πρωι να τσιμπισω κατι πιο καινουριο,για να μπορω να σου μιλω στα θεματα που αφορουν την apple?:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ παράξενα μας τα λέει η Apple με τις τιμές και απ' ότι φαίνεται παράξενα θα το παίξουν και οι Έλληνες....Με τέτοιο φόρο το προϊόν γίνεται απλησίαστο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα παλιο powerbook g4,πιάνεται?

Η να πετακτω αυριο το πρωι να τσιμπισω κατι πιο καινουριο,για να μπορω να σου μιλω στα θεματα που αφορουν την apple? :P

Φερτο να το κανω προσαναμμα στο τζακι καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φερτο να το κανω προσαναμμα στο τζακι καλυτερα.

Το σκευτικα και εγω,αλλα ειναι μεταλλικο!

Επίσης αν το κρατισω ακομη καμια δεκαπενταρια χρονια,σιγουρα θα βρεθουν κοροιδα να τα σταξουν αδρα!:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...