Προς το περιεχόμενο

[Megathread] Indie, Charity, Bundles, Digital Stores και Προσφορές - Γενική Συζήτηση


zizu10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, babality είπε

ωω σοβαρα κι εδω τα ιδια. νομιζω ηρθε η ωρα για

%CE%BA%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%AE%CE%BB%CE%

ρε τους απατεώνες. με δελέασε όμως οταν πήγα να κάνω cancel plan. μου έβγαλε μνμ για προσφορά -3$ για τον επόμενο μήνα. το άφησα σε pause αλλα μάλλον θα φάει σουτ, IGN με τα κόλπα σου 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 245
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Με βάλατε σε υποψίες και κοίταξα κι εγώ αν ήταν ενεργοποιημένο, αλλά μου έλεγε "You are not subscribed". Είχα αγοράσει πριν καιρό το πακέτο με το Total War: Warhammer και είχα αφαιρέσει τη συνδρομή αμέσως μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
2 λεπτά πριν, gavros10 είπε

Τρομερό humble montly με Spyro Reignited Trilogy, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy καιCOD: WWII

https://www.humblebundle.com/monthly?hmb_source=humble_home&hmb_medium=takeover&hmb_campaign=not_sub

Πραγματικά δεν θυμάμαι να εχει βγει καλύτερο bundle

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην τους ρίξω καντήλια στο σαππορτ του humble bundle: όταν θες να κανείς εκ νέου εγγραφή, πρέπει να την κάνεις 7 ημέρες πριν;
Γνωρίζω ότι άπαξ και φανερωθούν τα παιχνίδια δεν μπορείς να την κάνεις αναδρομικά, αλλά εγώ την έκανα σήμερα το μεσημέρι στις 15.00.
Το ρολόι έτρεχε αντίστροφα αλλά στο εμαιλ που μου έστειλαν και (βλακωδώς) δεν διάβασα ότι έλεγε 25/10 η επόμενη χρέωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, gavros10 είπε

Τρομερό humble montly με Spyro Reignited Trilogy, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy καιCOD: WWII

https://www.humblebundle.com/monthly?hmb_source=humble_home&hmb_medium=takeover&hmb_campaign=not_sub

Στην αρχή νόμιζα ότι επιλέγεις μόνο ένα από τα τρία, φοβερό bundle!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το cod μου λέει ότι δεν είναι διαθέσιμο στη χώρα μου.Ελλαδα είμαι και φίλος το ενεργοποίησε κανονικά.Δεν έχω vpn οπότε κάτι περίεργο παίζει.Εστειλα mail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Gorbatsof είπε

Το cod μου λέει ότι δεν είναι διαθέσιμο στη χώρα μου.Ελλαδα είμαι και φίλος το ενεργοποίησε κανονικά.Δεν έχω vpn οπότε κάτι περίεργο παίζει.Εστειλα mail.

Το πήρα κι εγώ και ενεργοποιήθηκε κανονικά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, kostasSTi είπε

Το πήρα κι εγώ και ενεργοποιήθηκε κανονικά. 

Και σε έναν φίλο μου κανονικότατα.Δεν έχω αντιμετωπίσει ποτέ πρόβλημα με humble bundle και μου κάνει τεράστια εντύπωση.Τελος πάντων, περιμένω απάντηση από το support.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Gorbatsof είπε

Το cod μου λέει ότι δεν είναι διαθέσιμο στη χώρα μου.Ελλαδα είμαι και φίλος το ενεργοποίησε κανονικά.Δεν έχω vpn οπότε κάτι περίεργο παίζει.Εστειλα mail.

Μήπως σου λέει οτι δεν είναι διαθέσιμα τα dlc που δίνουν; 

Εμένα μου λέει "We're sorry, the Call of Duty Endowment Fear Not Pack and Call of Duty Endowment Bravery Pack are not available in your region."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gavros10 είπε

Μήπως σου λέει οτι δεν είναι διαθέσιμα τα dlc που δίνουν; 

Εμένα μου λέει "We're sorry, the Call of Duty Endowment Fear Not Pack and Call of Duty Endowment Bravery Pack are not available in your region."

Που σου το λέει αυτό, Ingame? Δεν εχω εγκαταστήσει ακόμα το παιχνίδι αλλά δεν βρήκα κλειδιά για τα dlc στο HB, ούτε στο steam δείχνει dlc για το παιχνίδι και τα έψαχνα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...