Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Eγω δεν καταλαβα αυτο που λεει ο φιλος παραπανω.. μην γινομαστε γραφικοι.

γραφικοι? γιατι? γιατι ζηταμε αυτο που ειναι σωστο..?

να το αφησουμε..? οκ! για ολα ετσι κανουμε σε αυτην την χωρα.. και αυριο μεθαυριο πηγαινε κανε και ενα συμβολαιο στην βοντα.. μην ξεχασεις! μας κανουν τι μας κανουν και το ξεχναμε αμεσα !!

 

προσωπικα θα παρω κινητο! δεν ξερω πως αλλα θα παρω!

ας βρουνε.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαστε σίγουροι ότι ο αριθμός παραγγελίας αντικατροπτιζει τον ακριβή χρόνο αγοράς η εξαρτάται και από άλλους παράγοντες οπως τρόπος αποστολής ,κατάστημα παραλαβής κτλ???

Μου δημιουργήθηκε η απορια με φίλο μου που του ξεκαθάρισαν ότι δεν θα παραλάβει ενώ είχε κωδικό μικρότερο απο το δικό μου.Το περίεργο είναι ότι ενώ με εκραζε (κ@λ@φαρδε και άλλα επίθετα ) προέκυψε ότι πράγματι είχα παραγγείλει νωρίτερα απο αυτόν.

Είναι πεπεισμένος ότι παρήγγειλε 5 παρά και εγώ σίγουρος ότι παρηγγειλα αμέσως μόλις ξαναανοιξε η διαθεσιμότητα δηλαδή 4 και κάτι. Δυστυχώς δεν έχει κανένας μας screenshot για να το διασταυρωσουμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαστε σίγουροι ότι ο αριθμός παραγγελίας αντικατροπτιζει τον ακριβή χρόνο αγοράς η εξαρτάται και από άλλους παράγοντες οπως τρόπος αποστολής ,κατάστημα παραλαβής κτλ???

 

 

Sent from my iPad using Insomnia

ΑΣΕ μας στον πονο μας και παιξε με το νεο σου κινητο....καλοριζικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η vodafone ειναι μεγαλη!!! Κατι θα κανει και για τους υπολοιπους...κανενα s3 βλεπω να δινει...Εχει γινει μεγαλος ντορος...δεν πιστευω να κανει την παπια κυριου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η vodafone ειναι μεγαλη!!! Κατι θα κανει και για τους υπολοιπους...κανενα s3 βλεπω να δινει...Εχει γινει μεγαλος ντορος...δεν πιστευω να κανει την παπια κυριου!

Και το s3 καλο ειναι αλλα να ειναι το lte..ενα σωρο περιπτωσεις εχει αλλα δεν θελει να βοηθηση τα ατομα που μηναμε με την ....στο χερι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το s3 καλο ειναι αλλα να ειναι το lte..ενα σωρο περιπτωσεις εχει αλλα δεν θελει να βοηθηση τα ατομα που μηναμε με την ....στο χερι...

ουτε 100 ατομα δεν ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, πρώτη φορά σας τυχαίνουν τέτοιες προσφορές (λίγων τεμαχίων και υπερβολικά χαμηλές τιμές); Ώρες ώρες απορώ με τις αντιδράσεις ορισμένων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η vodafone ειναι μεγαλη!!! Κατι θα κανει και για τους υπολοιπους...κανενα s3 βλεπω να δινει...Εχει γινει μεγαλος ντορος...δεν πιστευω να κανει την παπια κυριου!

ενα πραγμα ειναι μεγαλο μεχρι στιγμης...

το ΑΚΥΡΟ που εχει ριξει μεχρι τωρα σε ολους μας ειτε με λιγοτερες συσκευες ειτε με καθολου...

προσωπικα ποτε δεν ειχα vodafone και καποτε που το επιχειρησα πηγαν να μου κανουν λαμογια...

οπως και να εχει το θεμα ειναι ενα...

πας αυριο κυριε Δυσαρεστημενε και λες "θελω να καταργησω την γραμμη μου γιατι εγινε αυτο,αυτο και αυτο..."

και οταν σε καλεσουν απο την Vodafone για νεα προσφορα να πεις "LG opimus g" στα χρηματα που ειμαι και μονο...

εγω αυτο θα εκανα αν ημουν συνδομητης..

ή το αλλο...

θα εσπαγα το συμβολαιο και για την ρητρα ας με κυνηγουσε το νομικα τμημα...

ARAG ή αλλη αφαλιστικη εταιρια και αστους να ψαχνουν...

και καταντιπαραθεση του ορου τουςοσα προβλεπει ο ΙΝΚΑ για την ορθοτητα των συναλλαγων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΣΕ μας στον πονο μας και παιξε με το νεο σου κινητο....καλοριζικο

Εκτος οτι δεν εχω παραλαβει ουτε ακουστικο απο το καινουριο μου κινητο και δεν ξερω ποτε και αν ,μια ερωτηση-διαπιστωση εκανα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γραφετε εδω ρε; πατε καλα; καντε το και αν δεν σας βρει το ηλεκτρονικο ειστε πρωτοι μαγκες

τι εννοεις?

για ποιο πραγμα μιλας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...