Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά και εκείνο το xperia Z πότε περιμένουν να το ξεστοκάρουν;;;;; Αντί να δώσουν αυτό το τηλ σε όσους είχαν κάνει ηλεκτρονική παραγγελία και δεν παρέλαβαν το G πάνε και προτείνουν windows phone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ειναι η ευκαιρια τους να δωσουν κανενα windows phone στον κοσμο που δε τα προτιμαει,παντα καποιοι θα παρουν αν ειναι με προσφορα

καπως ετσι το βλεπουν

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι η ευκαιρια τους να δωσουν κανενα windows phone στον κοσμο που δε τα προτιμαει,παντα καποιοι θα παρουν αν ειναι με προσφορα

καπως ετσι το βλεπουν

Να δωσουν win phone αλλα ανταξιο του lg....οχι το 820

Εχει ενημερωθει κανενας αλλος για αντί προσφορά με το 820 η μονο ενα ατομο του το πρωτειναν και το αλλο ατομο του ειπαν να μπει στο σαιτ να διαλεξει?μηπως ο υπαλληλος του καταστηματος εκανε την δικη του αντιπροσφορα? Ειδε την ιδια τιμη ας του κανουμε αντι προσφορα για να κρατησουμε το lg...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα και εγω απο το καταστημα. Παραγγελια ηλεκτρονικα ~4:30. Δεν με ειχαν ενημερωσει οτι ειχε φτασει και πηρα χτες τηλεφωνο για να περασω να το παραλαβω και απο οτι καταλαβα και εγω, περιμεναν εσωτερικη ενημερωση απο τα κεντρικα για ποιον προκειται η καθε συσκευη.

 

Ευχαριστω για αλλη μια φορα τον Lokokokakau !!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι απλα περιμενουν 'ενημερωση' απο τα κεντρικα...

 

Οκ... οπότε θα περιμένω... Αυτό που μου είπαν να περιμένω sms ισχύει;...

 

Επίσης από το fb έφαγα άκυρο πριν λίγο οπότε λίγο χλωμό το βλέπω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι στο σάιτ γράφει εκκρεμή! Και το περιμένω με κούριερ! Ευχαριστω και πάλι τον ts

 

 

Αν τυχόν δεν της αρέσει θα το δώσω στην ίδια τιμη και ισως κάτι λιγότερο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ... οπότε θα περιμένω... Αυτό που μου είπαν να περιμένω sms ισχύει;...

Oχι απαραιτητα, απλα καποια στιγμη καποιος και με καποιο τροπο θα σε ενημερωσει.

Σε γειτονικο σαιτ κατι υποθηκε οτι θα το επεξεργαστουν στα κεντρικα και θα μας πουν σε 5 μερες.....

Εστω, ας το ανακοινωσουν επισημα ομως να μην περιμενουμε τζαμπα.

 

ΥΓ. για ενα σχολιο παραπαω, ειπαμε ηταν μηνυμα κανονικοτατο απο τα κεντρικα με αποδεκτη το καταστημα, να μου δωσει το 820. Δεν εχω λογο να πω κατι που δεν ισχυει, ισα-ισα οταν χθες εμφανιστηκαν τα πρωτα σχολια περι 820 χωρις να παραθετουν καποιο στοιχειο (προφανως απο στομα-σε-στομα με φιλο/ξαδερφο που δουλευει σε καταστημα) εγω συγκεκριμενα δηλωνα οτι θα περιμενω την επισημη ενημερωση. Φυσικα ακομα περιμενω το 'τηλεφωνημα' απο τα κεντρικα αλλα ενα πρωτο σοβαροτατο στοιχειο υπαρχει ηδη. Τους εγραψα και στο φεισμπουκ οτι ελπιζω μεχρι να δεχθω αυτο το τηλεφωνημα να εχουν αναθεωρησει αρδην την προταση αυτη (και ακομα δεν ειμαι σιγουρος οτι εστω και αυτη θα την καλυψουν, γιατι το 820 ξεπουλησε ηδη σημερα το πρωι και μεσα στο ολο μπαχαλο τους ειμαι πολυ σιγουρος οτι δεν τα ειχαν 'κρατημενα' απο χθες για τα 'ακυρα' του Σαββατου... ελπιζω μονο να μην προτεινουν το ...520 μετα).

 

edit: @Chrisl7 ποιος σε πηρε τηλεφωνο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι στο σάιτ γράφει εκκρεμή! Και το περιμένω με κούριερ! Ευχαριστω και πάλι τον ts

Αν τυχόν δεν της αρέσει θα το δώσω στην ίδια τιμη και ισως κάτι λιγότερο!

Ειχες παραγγείλει το lg και σου αντι προτείναν αυτο?
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oχι απαραιτητα, απλα καποια στιγμη καποιος και με καποιο τροπο θα σε ενημερωσει.

 

Εστω, ας το ανακοινωσουν επισημα ομως να μην περιμενουμε τζαμπα.

 

ΥΓ. για ενα σχολιο παραπαω, ειπαμε ηταν μηνυμα κανονικοτατο απο τα κεντρικα με αποδεκτη το καταστημα, να μου δωσει το 820. Δεν εχω λογο να πω κατι που δεν ισχυει, ισα-ισα οταν χθες εμφανιστηκαν τα πρωτα σχολια περι 820 χωρις να παραθετουν καποιο στοιχειο (προφανως απο στομα-σε-στομα με φιλο/ξαδερφο που δουλευει σε καταστημα) εγω συγκεκριμενα δηλωνα οτι θα περιμενω την επισημη ενημερωση. Φυσικα ακομα περιμενω το 'τηλεφωνημα' απο τα κεντρικα αλλα ενα πρωτο σοβαροτατο στοιχειο υπαρχει ηδη. Τους εγραψα και στο φεισμπουκ οτι ελπιζω μεχρι να δεχθω αυτο το τηλεφωνημα να εχουν αναθεωρησει αρδην την προταση αυτη (και ακομα δεν ειμαι σιγουρος οτι εστω και αυτη θα την καλυψουν, γιατι το 820 ξεπουλησε ηδη σημερα το πρωι και μεσα στο ολο μπαχαλο τους ειμαι πολυ σιγουρος οτι δεν τα ειχαν 'κρατημενα' απο χθες για τα 'ακυρα' του Σαββατου... ελπιζω μονο να μην προτεινουν το ...520 μετα).

 

edit: @Chrisl7 ποιος σε πηρε τηλεφωνο;

Με πήραν απο την βοντα η κούριερ δεν ρώτησα! τι ωρα να έρθει το κούριερ να το φέρει σπιτι!

Ειχες παραγγείλει το lg και σου αντι προτείναν αυτο?

Είχα παραγγείλει lg και εφαγα άκυρο! Δεν με πήραν τηλ για αντί προσφορα το είδα το πρωι στο φορούμ και έκανα παραγκελια

τι ωρα εκανες την παραγγελεια?γιατι και εγω το παραγγειλα στης 8 το πρωι.αλλα με παραλαβη απο το καταστημα.

8.24 φίλε για παράδοση με κούριερ! Στο κατάστημα την πατησα με το lg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...