Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

οσοι δεν πηραν lg,βαλτε παρραγγελιες για αλλα,

για να τα φαν οι courrier τα κλοπιμαια.

αυτο που καναν θα το πληρωσουν πολυ ακριβα :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

σε οποιοδηποτε μερος του κοσμου ειχε γινει αυτο,

θα εδιναν συσκευη ανωτερη,εφοσον δεν ειχαν την ιδια....

αυτη η απατη ηταν η ΤΑΦΟΠΛΑΚΑ της εταιρειας,

που ηδη ετοιμαζεται να αποχωρησει απο τη χωρα μας

και για αυτο δε νοιαζεται για τις συνεπειες των βλακωδων ενεργειων της.

επισης ολοι αιτηση φορητοτητας για σταθερα απο hol και κινητα απο βοντα

σε αλλες εταιρειες.

 

GOOD BYE VODAFONE

never again

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ηθελα να ευχαριστησω και παλι τον TS, αφου πριν απο 2 ωρες παρελαβα το λευκο Desire X απο το καταστημα. Για την ιστορια να αναφερω οτι:

* Εκανα μια παραγγελια του ιδιου κινητου (για παραλαβη απο καταστημα), αλλα δεν πηρα ποτε μειλ (βραδυ Σαββατου, μετα τις 22.00). Κρατησα μονο φωτογραφια στο κινητο μου τον κωδικο παραγγελιας (του τυπου 119χχχχχχ)

* Εκανα δευτερη κοντα στα μεσανυχτα, οταν διαβασα εδω οτι επρεπε να πατησω το "αποστολη στο email" και ελαβα μειλ. Εκει εχω εναν κωδικο συναλλαγης (πενταψηφιο), αλλα δεν εχω κωδικο παραγγελιας.

* Την Κυριακη επισκεφθηκα το γειτονικο καταστημα, οπου μιλησα με τις πολυ εξυπηρετικες υπαλληλους και μου ειπαν οτι καλο θα ειναι να κανω παραγγελια απο εκει. Ετσι καναμε και φυσικα, με αυτον τον τροπο πηρα τελικα το κινητο.

 

Οι αλλες δυο παραγγελιες ειναι στον αερα. Η μια λεει "εσταλη" αλλα ακομα ουτε φωνη, ουτε ακροαση απο το καταστημα. Η αλλη δεν ειναι δυνατο να ελεγθει (πενταψηφιος αριθμος), οποτε δεν ξερω την τυχη της.

 

Αν τυχον το ενα ή και τα δυο κινητα τελικα φτασει στο καταστημα για παραλλαβη, θα ενημερωσω μηπως τα θελει καποιος φιλος/συγγενης/insomniac, ειδαλλως θα ακυρωσω τις παραγγελιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>οσοι δεν πηραν lg,βαλτε παρραγγελιες για αλλα,</p>

<p>για να τα φαν οι courrier τα κλοπιμαια.</p>

<p>αυτο που καναν θα το πληρωσουν πολυ ακριβα :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:</p>

<p>σε οποιοδηποτε μερος του κοσμου ειχε γινει αυτο,</p>

<p>θα εδιναν συσκευη ανωτερη,εφοσον δεν ειχαν την ιδια....</p>

 

Καλά αυτό δεν είναι στάνταρ, ψάξε στο φόρουμ να δεις τι είχε γίνε με την 7870 στο αμαζον πριν λίγους μηνες. Αλλά εκεί όταν κατάλαβαν κλείδωσαν το θέμα, ριξαν άκυρο και παπαλα. Αν η εταιρία μπορεί να δώσει κάτι άλλο έστω και με λίγη χασουρα ίσως το κανει για να αναγνωρίσει το λάθος της.. Αλλά αν η χασουρα είναι 60-70%, νομιζω δεν υπάρχει περιπτωση πουθενά στον κοσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο θα πει ταχυτητα

Παραγγελια το 820   07:50 και βλεπω τωρα Κατάσταση ηλεκτρονικής παραγγελίας: Εστάλει :whistle: 

Εμενα (πριν απο εσενα) ακομα εκρεμμει... αν δεν ερθει κι αυτο ας μην πω τι θα κανω :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να κανω μια ερωτηση για αυτους που εχουν παρει το Optimus G.........

 

εχει στη πισω μερια στο κατω μερος κολλημενο ενα αυτοκολλητακι (χαρτινο δειχνει) το οποιο αναγραφει το ΙΜΕΙ..

το βλεπω λιγο ακυρο κολλημενο εκει και το λογικο μου φαινεται να το ξεκολλησω.

Ξερω ομως οτι ολα τα κινητα που εχουν αποσπωμενη μπαταρια και καπακι, οτι εχουν εσωτερικα, στην πλατη ενα αντίστοιχο αυτοκολλητο με το ΙΜΕΙ και ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ να το ξεκολλαμε γιατι χανουμε την εγγυηση!!!

Δηλαδη αν παει στο σερβις κινητο και δεν εχει αυτο το ταμπελακι το βγαζουν εκτος εγγυησης! ειναι κατι σαν ταυτοτητα για το κινητο.

 

Επειδη το LG δεν ανοιγει απο πισω (λογω μη αποσπωμενης μπαταριας) μηπως βαζουν εκει το αυτοκολλητο???

Μου φαινεται παραλογο βεβαια, καθως μετα απο χρηση μερικων μηνων θα εχει φθαρει και πιθανως δεν θα διαβαζεται..

 

Ξερει κανεις σιγουρα τι παιζει;

 

εστειλα email στην LG και απαντησαν αμεσα, το λογικο:

 

"Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως μπορείτε να αφαιρέσετε το αυτόκόλλητο με τον αριθμό ΙΜΕΙ που βρίσκεται στο εξωτερικό της πλάτης της συσκευής σας. Δεν επηρεάζει την εγγύηση της, καθώς αυτή καλύπτεται απλά με την απόδειξη αγοράς."

Επεξ/σία από MasterX
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσοι δεν πηραν lg,βαλτε παρραγγελιες για αλλα,

για να τα φαν οι courrier τα κλοπιμαια.

αυτο που καναν θα το πληρωσουν πολυ ακριβα :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

σε οποιοδηποτε μερος του κοσμου ειχε γινει αυτο,

θα εδιναν συσκευη ανωτερη,εφοσον δεν ειχαν την ιδια....

αυτη η απατη ηταν η ΤΑΦΟΠΛΑΚΑ της εταιρειας,

που ηδη ετοιμαζεται να αποχωρησει απο τη χωρα μας

και για αυτο δε νοιαζεται για τις συνεπειες των βλακωδων ενεργειων της.

επισης ολοι αιτηση φορητοτητας για σταθερα απο hol και κινητα απο βοντα

σε αλλες εταιρειες.

 

GOOD BYE VODAFONE

never again

και εγω αυτη την απορια ειχα..

αν κανω 10 ψευτικα mail και αντιστοιχως 10 account και παραγγειλω 200 κινητα σε ολη την ελλαδα..

θα παρουν και αυτοι τα αρχ.....α μου και απλα θα μεταφερουν τις συσκευες απο το ενα μερος στο αλλο ή τζαμπα θα το κανω???

ετσι για το γαμωτο..

εφαγα 10ωρες να διαβαζω μνμτα για το τι θα γινει στα 20 λεπτα θα κολλησω να κανω τις παραγγελιες,,,,

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εστειλα email και απαντησαν αμεσα, το λογικο:

 

"Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως μπορείτε να αφαιρέσετε το αυτόκόλλητο με τον αριθμό ΙΜΕΙ που βρίσκεται στο εξωτερικό της πλάτης της συσκευής σας. Δεν επηρεάζει την εγγύηση της, καθώς αυτή καλύπτεται απλά με την απόδειξη αγοράς."

 

Αυτο το ρωτησες στην LG ή στη vodafone; Γιατι αν μπρικαρει το κινητο πως θα δουν οτι το imei αντιστοιχει σε αυτο της αποδειξης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάγκες λογικά παίρνουν τηλ πριν το στείλουν

Τώρα ότι και να λέμε τα παραμύθια τελείωσαν, όσοι παρέλαβαν παρέλαβαν, οι υπόλοιποι λίγοι που μείναμε στην απ' έξω καταντάμε γραφικοί πλέον

Πάμε γι' άλλα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω αυτη την απορια ειχα..

αν κανω 10 ψευτικα mail και αντιστοιχως 10 account και παραγγειλω 200 κινητα σε ολη την ελλαδα..

θα παρουν και αυτοι τα αρχ.....α μου και απλα θα μεταφερουν τις συσκευες απο το ενα μερος στο αλλο ή τζαμπα θα το κανω???

ετσι για το γαμωτο..

εφαγα 10ωρες να διαβαζω μνμτα για το τι θα γινει στα 20 λεπτα θα κολλησω να κανω τις παραγγελιες,,,,

ηδη το ξεκινησα με μεγαλη επιτυχια....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H cosmote δίνει το ΝΟΚΙΑ 820 στα 199,00 (price match (?) στην πρώτη τιμή της voda) με δώρο το  wh-930 Nokia Purity HD Stereo Headset by Monster (ροζ )

 

http://www.cosmote.gr/cosmoportal/cosmote.portal?_nfpb=true&_pageLabel=HDV&sku=20289361&s=0

 

http://www.nokia.com/global/products/accessory/wh-930/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάγκες λογικά παίρνουν τηλ πριν το στείλουν

Τώρα ότι και να λέμε τα παραμύθια τελείωσαν, όσοι παρέλαβαν παρέλαβαν, οι υπόλοιποι λίγοι που μείναμε στην απ' έξω καταντάμε γραφικοί πλέον

Πάμε γι' άλλα

οχι φιλε μου,να βγουν οι κοτες και να πουν ....δωσαμε σε μεταγενεστερους κωδικους,διοτι ηταν συνδρομητες η καποια αλλη

δικαιολογια...να δωσουν εξηγησεις για την απατη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεκτο οτι ειστε ανδροιδαδες

αλλα το 820 ειναι πλ καλο..

 

αληθεια για σχολιαστε κ τις φωτο του 820 με του g...ουδεμια σχεση.

να πουμε κ του στραβου το δικιο δλδ..

Να πάρουμε ένα κινητό με λειτουργικό χωρίς εφαρμογές και ανάλυση οθόνης 800x480 όσο έχει το Sole μου για ποιό λόγο; Όταν μπορούσαμε να έχουμε ένα τετραπύρηνο krait με 2gb ram και από τα πιο απροβλημάτιστα android κινητά γενικότερα; Μια βόλτα από το αντίστοιχο τοπικ του κινητού στο myphone θα πείσει και τον πιο δύσπιστο.

 

Τουλάχιστον να μου δώσουν το 920 που το θέλει ένας φίλος. Αν και ακόμα δεν έχω φάει επίσημα άκυρο οπότε υπάρχουν κάποιες ελπίδες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...