Προς το περιεχόμενο

[megathread] Amazon.co.uk Black Friday / amazon.de Cyber Monday 2013 + 2014


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο newsletter που μου ήρθε για τα σημερινά deals έχει την gopro hero αλλα στα deals δεν μου την εμφανίζει! Τι παίζει;

Και εγώ το πρόσεξα. Μάλλον το newsletter είναι φασόν.

Στο Γερμανικό τελείωσε το πανηγύρι.

Αλλά και στο Αγγλικό ψόφια πράγματα έχει.

κανένα ηχειάκι έχει βάλει τύπου logitech 2.1 ; βασικά είχε αλλά δεν πρόλαβα.. αν δείτε τίποτα ρίξτε μια ενημέρωση.

Αυτά που είχε ήταν μια η άλλη με τα Ελληνικά μαγαζιά. Τα σκέφτηκα και εγώ, αλλά εδώ έχουν νομίζω 33,1 ευρό. Ναι τα z323 ήταν.Με τα μεταφορικά έβγαινε μια η άλλη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί τόσο διαφορά οι τιμές από το αμερικάνικο Amazon;

Ορθως δεν απανταει κανεις γιατι το ερωτημα εχει τεθει και απαντηθει σε απειρα θεματα χιλιαδες φορες...

Τελωνειο, ΦΠΑ, κλπ.

Αν σε ενδιαφερει περαιτερω κανε τις σχετικες αναζητησεις.

 

 

Παντως δεν υπηρχε και κατι το φοβερο φετος ωστε να γινει λιγο ντορος ετσι δεν ειναι?

Ετσι νομιζω, το Αγγλικο που παρακολουθησα πολυ μετριο και σε ποικιλια, το Γερμανικο ειχε καπως καλυτερες προσφορες αλλα και παλι με τα ακριβοτερα μεταφορικα, μια η άλλη για εμας. Αν δεν μου διαφευγει κατι αλλο, απο ειδη Πληροφορικης, μονο η προσφορα στο Γαλλικο για το samsung notebook θα ελεγα οτι εκανε μπαμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να πάρω αυτό το blue ray lg που θα βγει σε λίγο. αν και έχει μέτριες κρητικές αν βγάλει καμία καλή έκπτωση μπορεί να το αγοράσω.

μπα... τελικά βγαίνει μόνο 25 ευρώ φτηνότερα από ότι εδω στην ελλάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο η προσφορα στο Γαλλικο για το samsung notebook θα ελεγα οτι εκανε μπαμ.

Αυτο ναι.

Αν δεν ειχε και το πληκτρολογιο το Γαλλικο θα γινοταν ακομη περισσοτερος χαμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ελειπα εκτος Αθηνων καποιες μερες και δεν το παρακολουθησα το thread. Τρεχει τωρα ο M500 Crucial, 120 gb SSD στις 56 λιρες. Αξιζει τιποτα???

Υποθετω οτι θα βαλει και κανενα 6αρι λιρες μεταφορικα στο checkout αρα μιλαμε για 62 λιρες, περιπου 75 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια να ρωτησω κατι?χθες καποιος ειπε οτι η D 3200 ειχε δωρο . αυτο που φαινεται αν καποιο αντικειμενο εχει δωρο η οχι?

 

γραφει απο κατω στη σελιδα του προιοντος

 

Action: Nikon D3200 SLR plus free 16GB memory card

you buy in the period from 01 November 2013 to 22 December 2013 a Nikon D3200 SLR camera, including AF-S DX 18-55mm VR lens and get a 16GB Transcend memory card for free. Click here for the action

 
μμ καλη περίπτωση η nikon και την ειδα τωρα κατοπιν εορτης.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ελειπα εκτος Αθηνων καποιες μερες και δεν το παρακολουθησα το thread. Τρεχει τωρα ο M500 Crucial, 120 gb SSD στις 56 λιρες. Αξιζει τιποτα???

Υποθετω οτι θα βαλει και κανενα 6αρι λιρες μεταφορικα στο checkout αρα μιλαμε για 62 λιρες, περιπου 75 ευρω.

 

Στις 71 τον βλέπω (ενώ τον εμφανίζει στις 55,90 πριν πατήσεις).

 

Κλασική απάτη και κοροϊδία Amazon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ελειπα εκτος Αθηνων καποιες μερες και δεν το παρακολουθησα το thread. Τρεχει τωρα ο M500 Crucial, 120 gb SSD στις 56 λιρες. Αξιζει τιποτα???

Υποθετω οτι θα βαλει και κανενα 6αρι λιρες μεταφορικα στο checkout αρα μιλαμε για 62 λιρες, περιπου 75 ευρω.

 

δεν έχει και τη φοβερή έκπτωση

 

http://www.skroutz.gr/s/2591228/Kingston-SSDNow-V300-120GB-w-Adapter.html

 

http://www.skroutz.gr/s/3314997/Crucial-M500-120GB.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

κάνει νιάου νιάου

 

100% positive over the past 12 months. (1 total ratings)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...