Προς το περιεχόμενο

[megathread] Amazon.co.uk Black Friday / amazon.de Cyber Monday 2013 + 2014


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το έχω βάλει στο καλάθι τί λέτε αξίζει στα 310 ευρώ; http://www.amazon.co.uk/dp/B009RGBFR0/ref=gb1h_tit_c-1_8827_15b9255e?smid=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_t=101&pf_rd_s=center-1&pf_rd_r=0FD7TB274WGYBHDD070M&pf_rd_i=161428031&pf_rd_p=449478827&tag=s6010000201-21

 

Παρακαλώ γρήγορα γιατί σε 5 λεπτά πρέπει να το έχω πάρει

 

Υγ. τεσπα το πήρα ελπίζω να αξίζει

Η γνωμη μου ειναι οτι δεν αξιζει ουτε στα 200 ευρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ας ακυρώσει καλύτερα ο φίλος. Κρίμα να δώσει τα λεφτά για netbook.

Μαλλον εφυγε τωρα πηγε να το γιορτασει :P .......μπορει ομως να το ακυρωσει και μετα και σαν αιτια ακυρωσης ας βαλει τα μεταφορικα. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μαλλον εφυγε τωρα πηγε να το γιορτασει :P .......μπορει ομως να το ακυρωσει και μετα και σαν αιτια ακυρωσης ας βαλει τα μεταφορικα. ;)

:lol:  :lol:  να τους πει κιόλας ότι φέτος ήταν ΜΟΥΦΑ οι προσφορές και απαιτούμε συμμόρφωση του χρόνου!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμάμαι ποιος αλλά κάποιος ήθελε να πάρει το Moto G. Πάλι είναι στην ίδια τιμή απλά διαθέσιμο από την άλλη εβδομάδα για αποστολή http://www.amazon.co.uk/Moto-8GB-Sim-Free-Smartphone/dp/B00ECBREK2/ref=sr_1_2?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=electronics&ie=UTF8&qid=1385799595&sr=1-2

Γιατί τόσο διαφορά οι τιμές από το αμερικάνικο Amazon;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα ακύρωση αλλά οι τύποι λένε θα μου το στείλουν και μετά μπορώ να το επιστρέψω και να πάρω τα λεφτά πίσω. Τωρα γιατι δεν μπορώ να καταλάβω έχω κάνει παρά πολλές παραγγελίες από amazon και όσες (ελάχιστες) φορές έχω ακυρώσει κάτι δεν υπήρχε πρόβλημα. Τεσπα θα έρθει και θα το στείλω πίσω.

Σταλμένο από κινητό μη βαράτε για τα λάθη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα ακύρωση αλλά οι τύποι λένε θα μου το στείλουν και μετά μπορώ να το επιστρέψω και να πάρω τα λεφτά πίσω. Τωρα γιατι δεν μπορώ να καταλάβω έχω κάνει παρά πολλές παραγγελίες από amazon και όσες (ελάχιστες) φορές έχω ακυρώσει κάτι δεν υπήρχε πρόβλημα. Τεσπα θα έρθει και θα το στείλω πίσω.

Σταλμένο από κινητό μη βαράτε για τα λάθη.

Λογικά είχε φτασει η αποστολή σε σημείο που δε μπορούσε να ακυρωθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμάμαι ποιος αλλά κάποιος ήθελε να πάρει το Moto G. Πάλι είναι στην ίδια τιμή απλά διαθέσιμο από την άλλη εβδομάδα για αποστολή http://www.amazon.co.uk/Moto-8GB-Sim-Free-Smartphone/dp/B00ECBREK2/ref=sr_1_2?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=electronics&ie=UTF8&qid=1385799595&sr=1-2

 

Στα ιδια και το γερμανικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μια παραγγελία που ειναι open πόσο καιρό μπορεί να μείνει έτσι? Ρωτάω γιατί δεν βρήκα πληροφορίες 1 ώρα τώρα που ψαχνω..

(δεν θέλω για κανένα λόγο να γινει canceled..)

Μου δεσμεύτηκε το ποσό στην τράπεζα για μια παραγγελία που ακύρωσα και περιμένω την τράπεζα να αποδεσμεύσει τα λεφτα για να πληρωθεί η νέα.

 

 

Η αποδεσμευση των χρηματων παιρνει καπου 15 ημερες να ξερεις. Επομενως μονο αν βαλεις "αλλα" χρηματα προλαβαινεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα την D3200 απο το amazon.de και θελω να ρωτησω αν

εχει ελληνικο μενου?

επειδη χρονικα με παιρνει να την ακυρωσω.

να ξερω γιατι γερμανικα δεν σκαμπαζω μια χαχα.

Ευχαριστω προκαταβολικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα την D3200 απο το amazon.de και θελω να ρωτησω αν

εχει ελληνικο μενου?

επειδη χρονικα με παιρνει να την ακυρωσω.

να ξερω γιατι γερμανικα δεν σκαμπαζω μια χαχα.

Ευχαριστω προκαταβολικα.

 

http://imaging.nikon.com/lineup/dslr/d3200/spec.htm

 

Supported languages
Arabic, Chinese (Simplified and Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Polish, Portuguese (Portugal and Brazil), Romanian, Russian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αποδεσμευση των χρηματων παιρνει καπου 15 ημερες να ξερεις. Επομενως μονο αν βαλεις "αλλα" χρηματα προλαβαινεις.

Μπορεί να πάρει τόσο καιρό ε? Ευχαριστώ για τη πληροφορία! (Με την Πειραιώς που μίλησα λέει στα μέσα της βδομάδας θα αποδεσμευτούν αν έχει γίνει όντως ακύρωση παραγγελίας)

Αναγκαστικά θα πάω σε δανεικά να μην χάσω την προσφορά. :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...