Προς το περιεχόμενο

αγορά LG G2 32GB Ελλάδα


vagos_m

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οτι θες πες μου αλλα μην φοβασαι. κανεις δεν περασε τελωνειο συν κιολας οτι αυτη τη περιοδο υπαρχει μεγαλος φορτος στα τελωνεια. δε θα χεις θεμα! υπομονη μονο θελει για οσο το αναμενεις..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελωνείο είναι κλειστό εδώ και 2 βδομάδες γιατί αλλάζουν το σύστημα από χειρόγραφο σε ηλεκτρονικό. Οπότε μην βιάζεσαι. Έχουν να εκτελωνιστουν πράγματα από 29/11.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς σας από που προέρχεται αυτό;

 

http://www.e-shop.gr/product?id=TEL.007586

 

Στα σχόλια (έξτρα) λέει ότι η συσκευή διατίθεται με αγγλικό μενού. Είναι στην ίδια τιμή με το digivire αλλά στα 16gb και έρχεται από Ελλάδα οπότε υποτίθεται νιώθεις μια μεγαλύτερη ασφάλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει κανενα νοημα να δωσεις τοσα ενω το βρισκεις με τοσα http://www.skroutz.gr/s/3690169/LG-G2-16GB.html?from=catspan επισης απο eshop ειναι λογικα απο καποια χωρα της ΕΕ και ειναι το 16αρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελωνείο είναι κλειστό εδώ και 2 βδομάδες γιατί αλλάζουν το σύστημα από χειρόγραφο σε ηλεκτρονικό. Οπότε μην βιάζεσαι. Έχουν να εκτελωνιστουν πράγματα από 29/11.

σε τελωνειο δουλευεις??χαχαχαα.. αλλαξαν το συστημα??τελειωσαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια!  θα ηθελα να σας ρωτησω σχετικα με το LG G2! 

 

1. Πως δουλευει (πως τρεχει της εφαρμογες)??

 

2. Αν το κινητο λαγκαρει η αν κολαει τελειως οπως τα περισσοτερα android και τι κανετε αν κολλαει. Ας πουμε το δικο μ το κιν οταν κολλαει βγαζς την μπαταρια και το ανοιγω! σε αυτο τι κανετε για να το ξεκολλησετε???

 

3. πως τα παει με την μπαταρια τ????

 

4. Θα εχω κανενα προβλημα αν φερω το LG G2 D802 32gb απο γερμανια σχετικα με εγγυηση, 4G η γενικα με αν εχω καποι προβλημα??

 

5. αν μετα απο ενα χρονο η μπαταρια τα πεξει μπορω να την αντικαταστησω η πρεπει να αλλαξω σησκευη???

 

Αυτα για την ωρα!! Ευχαριστω προκαταβολικα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια!  θα ηθελα να σας ρωτησω σχετικα με το LG G2! 

 

1. Πως δουλευει (πως τρεχει της εφαρμογες)??

 

2. Αν το κινητο λαγκαρει η αν κολαει τελειως οπως τα περισσοτερα android και τι κανετε αν κολλαει. Ας πουμε το δικο μ το κιν οταν κολλαει βγαζς την μπαταρια και το ανοιγω! σε αυτο τι κανετε για να το ξεκολλησετε???

 

3. πως τα παει με την μπαταρια τ????

 

4. Θα εχω κανενα προβλημα αν φερω το LG G2 D802 32gb απο γερμανια σχετικα με εγγυηση, 4G η γενικα με αν εχω καποι προβλημα??

 

5. αν μετα απο ενα χρονο η μπαταρια τα πεξει μπορω να την αντικαταστησω η πρεπει να αλλαξω σησκευη???

 

Αυτα για την ωρα!! Ευχαριστω προκαταβολικα!!!!

http://www.insomnia.gr/topic/513541-%CF%83%CF%87%CE%B5%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B1-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%BF-lg-g2/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποιος ο οποιος εχει αγορασει το lg g2 32gb απο μαγαζι στο skroutz και να χρησιμοποιησει την εγγυηση. 

Ποια ηταν η διαδικασια για να σταλει στο service και αν τον εξυπηρετησε το καταστημα απο το οποιο το αγορασε.

Ρωταω γιατι σκεφτομαι να το παρω απο skroutz, επικοινωνησα με μερικα καταστηματα και στο ενα ηταν απο σλοβακια και στο αλλο απο αγγλια. Και οι δυο μου ειπαν πως οτι συμβει τους το στελνω και αναλαμβανουν αυτοι απο εκει κ περα.

Μπορω να τους εμπιστευτω?

Εχει κανενας αναλογη εμπειρια με skoutzομαγαζο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • 2 μήνες μετά...

Αν απο δικο μου λαθος χρειαστει service η εκδοση 32 gb λογω προβληματος λογισμικου , θα το δεκτει η ελληνικη αντιπροσωπεια? με το αζημιωτο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...