Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

 

Οποιαδήποτε σειρά περιέχει την λέξη "casting" και "fake" (πχ fake ταξι) είναι καραστημένο,οι δε κοπελιές είναι ηθοποιοί. Οπότε μη ψαρώνετε .

 

 

 

Ένας φίλος μου τόπε

 

 

χαχα, πλάκα κάνετε?

 

Δεν υπάρχει τίποτα που να έχει σήμα αρχής και τίτλους τέλους που να μην είναι στημένο, σκηνοθετημένο και σχεδιασμένο. Τσόντες, ειδήσεις, ενημερωτικές live εκπομπές, reallity tv. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλαχιστον δεν τα κανουμε δημοσιως να βλεπει το μπιπ μας η υφηλιος

Καλυτερα δημοσιως να ξερουμε και ποιες ειναι οι πουτ............

Γιατι τωρα παιζουμε joker.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας που εχει παρει εκατονταδες; τι βρωμιαρες και ελεεινες γυναικες που υπαρχουν στις usa

 

Θέλω ένα emoticon που να βγάζει τ' άντερά του/να πνίγεται στα δάκρυά του/να καταπίνει τη γλώσσα του απ' τα γέλια και δε βρίσκω... με λόγια μόνο δε μπορώ να απαντήσω καταλλήλως...

 

Τουλαχιστον δεν τα κανουμε δημοσιως να βλεπει το μπιπ μας η υφηλιος

 

Αναλογικά, μια χαρά γίνονται κι εδώ, αλλά τι ντόρο να κάνει ένας Σειρινάκης μόνος του; Μόνο το brazzers να σκεφτεί κανείς...

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω ένα emoticon που να βγάζει τ' άντερά του/να πνίγεται στα δάκρυά του/να καταπίνει τη γλώσσα του απ' τα γέλια και δε βρίσκω... με λόγια μόνο δε μπορώ να απαντήσω καταλλήλως...

 

 

 

 

Πάντα σου αρέσει όταν οι γυναίκες του φόρουμ κακολογούν άλλες... Το έχω παρατηρήσει. Όταν βρίζουν ειδικά φτιάχνεσαι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλαχιστον δεν τα κανουμε δημοσιως να βλεπει το μπιπ μας η υφηλιος

 

Ετσι λες ε;

Ειτε εισαι πολυ αθωα σε βαθμο αφελειας... ειτε απλα κανεις την παπια :-)

http://press724.gr/archives/14291

 

Και επειδη ειμαι στη δουλεια και δε μπορω να ψαχνω τα τσοντοσαιτ, ψαξου λιγο εσυ για το τι παιζει στην ελλαδα και θα δεις ποσες "βρωμιαρες" οπως τις αποκαλεις εχουμε στη χωρα μας...

Για να μη μιλησω για τα webcam μοντελα που εχουν πολλαπλασιαστει...

 

Τελος, οπως υπαρχουν οι Ελλεινιδες, υπαρχουν και οι Ελλεοαμερικανιδες :-D .. εχουν ενα κοινο σημειο

 

ontopic..

 

 

there-amp-039-s-two-types-of-girls-appar

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηθοποιοί αισθησιακών ταινιών. ολογραφώς ,

 

Πάντως μην το βλέπετε ρατσιστικά. Και η "δικιά μας" Άννα Μαρία Χτζής , κατα fapοκόσμον Sasha Grey , αφού είδε και απόειδε το γύρισε στο καλλιτεχνικό , είναι συγγραφέας, σκηνοθέτις κλπ . Κουλτούρα βρε αδερφέ .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...