Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

I don't even....

 

Απορώ με το θάρρος αυτών με τις κάμερες. Πιο επικίνδυνες δε γίνεται, ειδικά αυτές που τους φεύγει το όπλο από τα χέρια. Πως στο καλό το καταφέρνουν; Έπιασα πρώτη φορά δίκαννο (10 gauge που κλωτσάει σα μουλάρι) 10 ετών που δε ζύγιζα 45 κιλά και δε μου έφυγε από τα χέρια επειδή το κρατούσα όπως μου είπαν.

 

 

 

 

σου εχω καλυτερη ιστορια. Δινει η γιαγια μου σε μενα και τον ξαδερφο μου, το περιστροφο του παππου μας για να ριξουμε πρωτη φορα (21 χρονων). Ριχνει ο ξαδερφος μου και κουφενεται απο τον θορυβο και βαζει τα χερια του να κλεισει τα αυτια του. Κρατωντας ακομα το περιστροφο. Λιγο ακομα και θα αυτοκτονουσε.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

επειδη εβαλε γεματο οπλο στο κεφαλι του με κινηση που προσπαθησε να βαλει τον δεικτη μεσα στο αυτι για να το βουλωσει.

Φαντασου να κανεις αυτην την κινηση γρηγορα ξεχνωντας οτι κρατας ενα οπλο.

Αποτελεσμα; χωνεις την κανη στο αυτι και το δαχτυλο ειναι ακομα στην σκανδαλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

I don't even....

 

Απορώ με το θάρρος αυτών με τις κάμερες. Πιο επικίνδυνες δε γίνεται, ειδικά αυτές που τους φεύγει το όπλο από τα χέρια. Πως στο καλό το καταφέρνουν; Έπιασα πρώτη φορά δίκαννο (10 gauge που κλωτσάει σα μουλάρι) 10 ετών που δε ζύγιζα 45 κιλά και δε μου έφυγε από τα χέρια επειδή το κρατούσα όπως μου είπαν.

 

 

 

Εξαρτάται τα φιστίκια που χρησιμοποιείς κάθε φορά, δεν παίζει ρόλο μόνο το όπλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Επειδή δεν υπάρχει καιρός να "διορθώνουμε" όλα τα μηνύματα και επειδή δεν θέλουμε να μπούμε στη διαδικασία να αφαιρούμε όσα μηνύματα δεν ακολουθούν τον απλό κανόνα «Σε περίπτωση δημοσίευσης πλέον του ενός (1) αρχείου πολυμέσων (video, ήχος, φωτογραφία) ανά μήνυμα, να γίνεται χρήση της λειτουργίας SPOILER σε αναλογία "ένα spoiler ανά αρχείο" [...]», παρακαλούμε λάβετε τα μέτρα σας πριν σας τα πάρουν. 

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται τα φιστίκια που χρησιμοποιείς κάθε φορά, δεν παίζει ρόλο μόνο το όπλο.

 

παιρνουν τα οπλα φυστικια; να σου στειλω ενα πακετακι ξεφλουδισμενα αιγηνης που εχω εδω;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν υπάρχει καιρός να "διορθώνουμε" όλα τα μηνύματα και επειδή δεν θέλουμε να μπούμε στη διαδικασία να αφαιρούμε όσα μηνύματα δεν ακολουθούν τον απλό κανόνα «Σε περίπτωση δημοσίευσης πλέον του ενός (1) αρχείου πολυμέσων (video, ήχος, φωτογραφία) ανά μήνυμα, να γίνεται χρήση της λειτουργίας SPOILER σε αναλογία "ένα spoiler ανά αρχείο" [...]», παρακαλούμε λάβετε τα μέτρα σας πριν σας τα πάρουν. 

 

Γιατί δεν λες ότι πάει για μένα και το λες απ' έξω απ' έξω?:P Οκ κατανοητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φάτσα του τυχαίνει να ειναι ο ορισμός του τύπου που οδηγάει φτιαγμένο στρογγυλοφάναρο μηχανάκι, κάνει σούζες και κολιές στον δρόμο. Έτσι λοιπόν βαφτίστηκε ως κάγκουρας.

Untitled-300x292.jpg

 

Ως χαρακτήρας βέβαια δεν έχει καμία σχέση μια που το παλικάρι φάνηκε εξαιρετικά προσγειωμένο παρόλο που τον έκραζε η μισή Ελλάδα μέχρι και πέρσι :P

 

Υπαρχει και ο μυθος, οπου οταν τον πηρε ο Ολυμπιακος, στην πρωτη του προπονηση, ενω ολοι παιχτες ειχαν παει με τα πορσικα και τα μερσεντικα, αυτος εσκασε μυτη με το στρογγυλοφαναρο, κι απο κει του κολλησε η ολη φαση. (το ποσο ισχυει αυτο... οι αποψει διιστανται).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορία το είχα γιατί το έκανες αυτό:P

Κοίτα,στην αρχή προσπάθησα να απομονώσω το συγκεκριμμένο τζιφάκι,αλλά αυτό το (κυριολεκτικά) γαμήδι,ακόμα και μετά από πέντε αποτυχημένες προσπάθειες,δεν καθόταν μέσα στο spoiler.

Ε,μετά μ´ άρεσε έξω,φτιάχνομαι κάθε φορά που το βλέπω,η γκόμενα πρέπει νάχει "σπουδάσει τη τέχνη",παίρνοντας μάλιστα και μεταπτυχιακό στη Τσάτρα-Πάτρα γιόγκα...

 

 

Αποκλείεται πάντως να κουνιέται έτσι όταν "τον έχει μέσα",δεν γίνεται βρ αδερφέ,αποκλείεται σου λέω

 

... ήθελα νάμουν μικρώτερος καμια τριανταπενταριά χρόνια και να τη γνώριζα....ωρε μανα μου κουνταλίνι που θα ανακύκλωνα μαζί της....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...