Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

εγω_στα_κλαμπ.gif

 

 

 

Αν περιμένεις να βγάλεις γκόμενα στα κλάμπ στην Ελλάδα, ξημέρωσες. Μόνο μπουρναζοκάγκουρες με βαρύ πορτοφόλι και αυτός θα περάσει χίλια μύρια κύμματα μακρυά από το Αϊβαλι για καμια ψόφια. Άλλαξε τοποθεσία. Δοκίμασες την Εκκλησία; :devil:

200.gif

 

 

 

ajABY2G_460s.jpg

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[

ajABY2G_460s.jpg

 

Την τρυπα εννοει, το σκαψιμο που θα τον ριξουν μεσα;

Γιατι παιχουν ωραια κτισματα και οικοπεδακια στην "downtown" δεν ειναι ολοι οι ταφοι ιδιοι, ουτε κοστίζουν το ιδιο. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αν περιμένεις να βγάλεις γκόμενα στα κλάμπ στην Ελλάδα, ξημέρωσες. Μόνο μπουρναζοκάγκουρες με βαρύ πορτοφόλι και αυτός θα περάσει χίλια μύρια κύμματα μακρυά από το Αϊβαλι για καμια ψόφια. Άλλαξε τοποθεσία. Δοκίμασες την Εκκλησία; :devil:

200.gif

 

 

 

ajABY2G_460s.jpg

 

taj-mahal-drone-photography-1024x705.jpg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και θα σκεφτετε: "εσυ με ρυζι θα εισαι πολυ ωραια."

όταν ήμουν μικρός , πριν με αφήσουν να έχω γάτα οι δικοί μου με είχαν με υποκατάστατα κατοικίδιων όπως κότες , επειδή μετά θα τις κάνανε σούπα. Οπότε ενα βράδυ παίρνω την κότα (χοντρή 4-5kg ξέρω πόσο ήταν) στο κρεβάτι να κοιμηθούμε. Ξυπνάω το πρωί με είχε καταχέσει 

θυμάμαι τη μάνα μου να έχει μια έκφραση λες και με είχε βρει σκοτωμένο , η κότα είχε χέσει πάνω μου , στο κρεβάτι , στο γραφείο , στην τηλεόραση κ ξύπνησε τη μάνα μου σκούζοντας γιατι της ήρθε να κάνει κ αυγό. 

 

καλή φάση τότε , γέλαγα σα διάολος 

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...