Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε σύ πότε είναι καλύτερα; Όταν είσαι άνετος κι επικεντρώνεις τις αισθήσεις σου στη πράξη ή όταν έχεις 1002 εμπόδια όπως, το γλύστριμα της μπανιέρας,η γωνία του καναπέ ή το μπράτσο, η ραφή στη ντιβανοκασέλα; Κρεβάτι, πάτωμα ή γρασίδι. Τέλος.

 

ακριβως.

Ναι, οκ. Αλλά η πράξη για ποικιλία πού και πού θέλει και τα ρίσκα της.

 

κατι τετοια ειναι που τα δοκιμαζεις μια φορα απο περιεργεια και μετα λες ποτε ξανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

2gi3tab.png?1

 

Το μάμησε και ψόφησε εδώ πάντως

Και σε όποιον έρχεται στην Ελλάδα του φαίνεται περίεργο ο κουβάς με τα κωλόχαρτα. Σε όσες χώρες έχω πάει όλοι μέσα τα πετάνε. Ίσως εμάς δεν το σηκώνει το δίκτυο της αποχέτευσης. 

Που να δεις στην Ολλανδία τις λεκάνες

 

 

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQQ2wTAjaQKZ-czzT9Bcni5WwUB1wl5exM5rvmVPMZBU39gxVGN  

Το οποίο έχει εξήγηση το ότι τα κοιτάνε πριν τα αποχεραιτήσουν για την περίπτωση που παρατηρήσουν αίμα να προλάβουν την όποια ασθένεια.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

aM1nm36_700b_v1.jpg

 

 

O λόγος που θέλω να αποκτήσω αυτοκίνητο. Και του φούστη 1.80 κάτι είμαι, δε θέλω να φανταστώ πως είναι για τους ψηλότερους. Η αλήθεια είναι από τότε που ήμουν παιδί μου φαινόταν στενάχωρο. Παραδόξως κάποια παλιότερα λεωφορεία έχουν περισσότερο χώρο.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι είπε και ο παραπάνω. Όταν γουστάρεις και έχεις πάθος όλα τα αλλα (αμάξι, τουαλέτα, πάτωμα κτλ) είναι λεπτομέρειες.

 

...κάποιος που τη βρίσκει «αλλιώτικα», δεν έχει τίποτα να τον αγχώνει...

 

...στον άλλον που ανατριχιάζει και μόνο στην ιδέα όμως, θα τού πεις «λεπτομέρειες!», ή ότι δεν έχει πάθος, όταν βρεθεί με το λεβιέ φυτεμένο εκεί που δε φτάνει ήλιου φως; 

 

aM1nm36_700b_v1.jpg

 

 

O λόγος που θέλω να αποκτήσω αυτοκίνητο. Και του φούστη 1.80 κάτι είμαι, δε θέλω να φανταστώ πως είναι για τους ψηλότερους. Η αλήθεια είναι από τότε που ήμουν παιδί μου φαινόταν στενάχωρο. Παραδόξως κάποια παλιότερα λεωφορεία έχουν περισσότερο χώρο.

 

Ω, Θεέ μου! ...Τι εφιάλτες ήταν αυτοί που μού ξύπνησες; Με τόσο χώρο για τα πόδια μεταξύ των καθισμάτων, 1.93 μαλάκας (η αφεντιά μου...), να κάνω πριν από κάτι χρόνια τη διαδρομή Αθήνα-Batumi (Γεωργία) με λεωφορείο...

 

...μετά από 2600 χλμ, αναρωτιόμουν αν είναι ιατρικώς εφικτή και πόσο κοστίζει, η μεταμόσχευση ...γονάτων!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

 

 

Ω, Θεέ μου! ...Τι εφιάλτες ήταν αυτοί που μού ξύπνησες; Με τόσο χώρο για τα πόδια μεταξύ των καθισμάτων, 1.93 μαλάκας (η αφεντιά μου...), να κάνω πριν από κάτι χρόνια τη διαδρομή Αθήνα-Batumi (Γεωργία) με λεωφορείο...

 

...μετά από 2600 χλμ, αναρωτιόμουν αν είναι ιατρικώς εφικτή και πόσο κοστίζει, η μεταμόσχευση ...γονάτων!

QFE.

 

Αν και δεν εχω παει Batumi, οσες φορες εχω μπει σε οποιοδηποτε υπεραστικο βλαστημαω την ωρα και την στιγμη. Καλα δε συζηταω για τα αεροπλανα που την μια και μοναδικη φορα στη ζωη μου που ειχα ταξιδεψει ανετα ηταν οταν κατα τυχη ειχα θεση μπροστα στην εξοδο κινδυνου και μπορεσα να απλωθω λιγο. Με ιδιο υψος μπδγ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ω, Θεέ μου! ...Τι εφιάλτες ήταν αυτοί που μού ξύπνησες; Με τόσο χώρο για τα πόδια μεταξύ των καθισμάτων, 1.93 μαλάκας (η αφεντιά μου...), να κάνω πριν από κάτι χρόνια τη διαδρομή Αθήνα-Batumi (Γεωργία) με λεωφορείο...

 

...μετά από 2600 χλμ, αναρωτιόμουν αν είναι ιατρικώς εφικτή και πόσο κοστίζει, η μεταμόσχευση ...γονάτων!

 

Ούτε με σφαίρες, και ας ειμαι και 9 πόντους κοντότερος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...