Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

aZpV72z_460s.jpg

 

Αν και τον εκτιμώ γενικά, εδώ κάνει ένα λογικό σφάλμα.  Μπορείς να ψηφίσεις τους "τίμιους πολιτικούς" :huh: ή τους λιγότερο διεφθαρμένους ή κάποιο outsider και να μειώσεις το ποσοστό τον διεφθαρμένων και έτσι θα έχεις και το δικαίωμα να παραπονιέσαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

  • Super Moderators

Αν και τον εκτιμώ γενικά, εδώ κάνει ένα λογικό σφάλμα.  Μπορείς να ψηφίσεις τους "τίμιους πολιτικούς" :huh: ή τους λιγότερο διεφθαρμένους ή κάποιο outsider και να μειώσεις το ποσοστό τον διεφθαρμένων και έτσι θα έχεις και το δικαίωμα να παραπονιέσαι.

Και για να προλάβω άλλους, δεν είναι μόνο 2 οι υποψήφιοι στις ΗΠΑ...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Φωτογραφίες αδιάφορες από μόνες τους που αποκτούν αξία αποκλειστικά χάρη στο κείμενο που τις συνοδεύει.

 

Κάτι δεν κάνουμε καλά, λέω εγώ.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και τον εκτιμώ γενικά, εδώ κάνει ένα λογικό σφάλμα.  Μπορείς να ψηφίσεις τους "τίμιους πολιτικούς" :huh: ή τους λιγότερο διεφθαρμένους ή κάποιο outsider και να μειώσεις το ποσοστό τον διεφθαρμένων και έτσι θα έχεις και το δικαίωμα να παραπονιέσαι.

δυστηχως αυτα επικεινται στην πιστη (οχι εμπιστοσυνη δηλαδη πιστη με βαση καποια προυπαρχουσα συμπεριφορα ) , και με την πιστη περα απο προς τις δυναμεις μου , δεν τα παω καλα . 

θυμιζει εποχες που δεν εγινε το σωστο ταμα στον σωστο αγιο , η .... δεν εκανα τον σταυρο μου εκατο φορες (σταυρος - ψηφος , :D  ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Nα σταματήσει θερμά παρακαλώ ο εκτροχιασμός του νήματος. 

 

Είναι απλό το μέτρο που εφαρμόζουμε: αξίζει κάτι η φωτογραφία που ποστάρω από μόνη της; Ωραία. Δεν αξίζει; Δεν την ποστάρω.

 

Έλεος με τα κατεβατά και τα αποφθέγματα, δηλαδή. Και σίγουρα δεν βάζουμε βίντεο εδώ. Υπάρχει δικό τους νήμα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φωτογραφίες αδιάφορες από μόνες τους που αποκτούν αξία αποκλειστικά χάρη στο κείμενο που τις συνοδεύει.

 

Κάτι δεν κάνουμε καλά, λέω εγώ.

Nα σταματήσει θερμά παρακαλώ ο εκτροχιασμός του νήματος. 

 

Είναι απλό το μέτρο που εφαρμόζουμε: αξίζει κάτι η φωτογραφία που ποστάρω από μόνη της; Ωραία. Δεν αξίζει; Δεν την ποστάρω.

 

Έλεος με τα κατεβατά και τα αποφθέγματα, δηλαδή. Και σίγουρα δεν βάζουμε βίντεο εδώ. Υπάρχει δικό τους νήμα.

 

Αυτό σού έκανε εντύπωση; Εδώ μπαίνουν σκέτα κείμενα, χωρίς καν να συνοδεύουν φωτογραφία ή γενικότερα εικόνα...

 

Πατάει ο άλλος "save image" πάνω στην ατάκα, τού βγάζει ο κομπγιούτορας "save as jpeg" και τού φεύγει η όποια αμφιβολία: «Εικόνα είναι! Το 'πε και το πισί»...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...