Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

αν και δεν εχω ιδεα λογικα επειδη λενε τους λαρισσαιους αλογα και ο αλλος λογικα θα βριζει ολη μερα παναγιες θα ειναι αλογακι της παναγιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

Κάποιος πλιζ να εξηγήσει τί κάμει ο praying mantis μαζί με ΑΕΛ.. Τί θέλει να πει ο ποιητής;

 

Η Link.png Site:

έχει σήμα το άλογο. (Βύσσ'νι θύελλα, σούζα τ'αλουγάκι, έχαααα!)

Ο άλλος είναι ο Άγγελος Αναστασιάδης, τρέχων προπονητής της ομάδας, ο οποίος επικαλείται συνέχεια τη παναγία για να πάει καλά η ομάδα. Σε στύλ: "Με τη βοήθεια του θεού και της παναγίας θα τους γ@μήσουμ3 το σπίτι".

Ο συνδυασμός των παραπάνω μας δίνει το αλογάκι της παναγίας (praying mantis).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το ποσοστό των ατόμων που έχει πρόβλημα να βρίσκετε σε χαμηλά μονοψήφια ποσοστά.

 

...και με το ποσοστό εκείνων που ξέρουν τι είναι η γλουτένη, να συμπληρώσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και δεν εχω ιδεα λογικα επειδη λενε τους λαρισσαιους αλογα και ο αλλος λογικα θα βριζει ολη μερα παναγιες θα ειναι αλογακι της παναγιας

 

Λολ, το αντίθετο ακριβώς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Αναστασιάδης είναι γνωστός θρήσκος με κομποσκοίνια και δεν συμμαζεύεται οπότε μαζί με το άλογο της Λάρισας(ιιιχααα σούζα τ' αλογάκι που λένε) μας κάνουν αλογάκι της Παναγίτσας :P

 

Τί 'πες τώρα!! :o

Βιαστήκαμε με όλοι χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και δεν εχω ιδεα λογικα επειδη λενε τους λαρισσαιους αλογα και ο αλλος λογικα θα βριζει ολη μερα παναγιες θα ειναι αλογακι της παναγιας

0/2 :P

Αδιάβαστο σε βρίσκω

Λαρισσαιοι = τυρογαλα

Αναστασιαδης = θρησκος άνθρωπος και επικαλείται συνέχεια το όνομα και την Χάρη Της Παναγίας... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

1) περασα 4 χρονια εκει οποτε το ξερω για το τυρογαλα αλλα δεν το γραψα σωστα γιατι οι ΑΕΛ εχουν το σουζα το αλογακι (που εχον και εκεινη την μπρουτζινη μαλακια αλογο κοντα στο ποταμι)

 

2)για οτν αλλον δεν εχω ιδεα μιας και δεν ασχολουμαι καθολου αλλα επεσα κοντα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μάμησαν και ψόφησε...

 

9m352og.jpg

 

Άποψή σου. Καθότι αλλεργικός ο ίδιος αλλά και τα παιδιά μου, γώ το είδα κι είπα "επιτέλους".

 

Στα δικά μας

14462941_10154300960276321_7732262293505

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...