Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε αντίστοιχο ύφος

attachicon.gif 21617832_10214674119426355_5811279634768975239_n.jpg

 

To πιο ωραίο είναι τελευταίο "ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ - ΡΥΠΑΝΣΗ" αντί για λίπανση. Αν και το "ΜΑΓΑΡΙΣΜΑ - ΡΥΠΑΝΣΗ"  θα ήταν ακόμη καλύτερο. :-D

Τοση ωρα εχετε σταθει στο virgin+children και οχι στο virgin=good example;!

 

Eξαρτάται σε ποια χώρα βρίσκεται. Αν είναι σε καμια ισλαμική χώρα της υποσαχάριας Αφρικής ή κάποια Αραβική, δε νομίζω να προβάλλουν ως πρότυπο τη δυτική γυναίκα στα παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

10hvyoy.jpg

 

πεθανα

 

Θέλω εδώ και πολύ καιρό να το διευκρινίσω: Πείτε μου, σας θερμοπαρακαλώ, ότι δεν υπάρχει κανείς σας που πιστεύει ότι έστω και μία από αυτές τις φεϊσμπουκοσαχλαμάρες που βρίσκετε κατά καιρούς, αυτός που τη γράφει, τη γράφει στα σοβαρά.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορείς να διανοηθείς τι βλακεία κυκλοφορεί εκεί έξω... Ξέρεις τι είχε πει ο Αινστάιν φαντάζομαι... Σίγουρα κάποια είναι φτιαχτά αλλά όχι όλα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορείς να διανοηθείς τι βλακεία κυκλοφορεί εκεί έξω... Ξέρεις τι είχε πει ο Αινστάιν φαντάζομαι... Σίγουρα κάποια είναι φτιαχτά αλλά όχι όλα.

 

Δεν εννοώ ότι είναι φτιαχτά. Εννοώ ότι αυτοί που τα γράφουν, τα γράφουν επίτηδες, προκειμένου ν' ασχοληθεί κόσμος με τις μαλακίες τους και ν' αποκτήσει νόημα η ζωή τους, ακόμα και μέσω σχολίων τού τύπου: «Κοίτα ρε τι έγραψε ο βλάκας!».

 

Όση βλακεία κι αν κυκλοφορεί, περιπτώσεις σαν την παραπάνω, θεωρώ ότι είναι αδύνατον να υπάρχουν. Είναι πολλά επίπεδα πέρα από τις μαλακίες για τους ψεκασμούς, την επίπεδη γη και τις υπόλοιπες μπαρούφες περί «συνωμοσιών» και «πληροφοριών που μας κρύβουν».

 

Άρα, ακόμα και η «από τρίτο χέρι» ενασχόληση μαζί τους - π.χ. ο σχολιασμός τους στο insomnia - ώθηση να συνεχίζουν και επιβράβευση για τη μαλακία που τους δέρνει, τους δίνει. Κάτι σα να ασχολείται κάποιος στα σοβαρά, με «ειδήσεις» που δημοσιεύτηκαν στην espresso, την ελεύθερη ώρα, το μακελειό, το στόχο και τα υπόλοιπα έντυπα χαρτιά τουαλέτας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρσι καλοκαίρι είχε έρθει ο θείος μου από Αμερική όπως κάθε χρόνο.Μπαίνοντας να βρει κανένα free ασύρματο δίκτυο στην περιοχή για να ελέγχει τα mail του στο laptop , μου λέει το κορυφαίο... "Έχω και ένα γείτονα εδώ που μπαίνει κι αυτός internet.Ο κύριος Τομσον (thomson)¨"...

Θείο του λεω, είναι μάρκα ονομασίας router το Thomson.... :-D

Και δεν είναι και κανένας αγράμματος ο άνθρωπος.Πανεπιστημιακού επιπέδου γνώσεις....

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω εδώ και πολύ καιρό να το διευκρινίσω: Πείτε μου, σας θερμοπαρακαλώ, ότι δεν υπάρχει κανείς σας που πιστεύει ότι έστω και μία από αυτές τις φεϊσμπουκοσαχλαμάρες που βρίσκετε κατά καιρούς, αυτός που τη γράφει, τη γράφει στα σοβαρά.

Αλλοι τα πιστευουν και αλλοι τα γραφουν για πλακα. Τελος παντων, οι απαντησεις που πηρε ειναι ακυρες. Το κουτι γραφει πανω online, δηλαδη να κρεμιετε πανω σε σχοινι με μανταλακια σε εξωτερικο χωρο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Death Note 2017 easter egg

IjFhxG.jpg

 

Εντάξει, είπαμε ότι οι ανατολίτες γράφουν ανάποδα αλλά user name έντεκα αστέρια και password που να εμφανίζεται???

Και γαμώ την ασφάλεια όταν δεν μπορείς να δεις το user name όταν το γράφει.!

:D :D :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...