Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια φυσικη σφαιρα ειναι και ο... Αρης!!

 

Το παραξενο θα ηταν να βλεπαμε τετραγωνες επιφανειες(3χ3).....!

Καλά δε νομίζω πως συγκρίνονται :-)  Μπορεί να δημιουργηθεί φυσικά κάτι τέτοιο? Εδώ στη γη έχουμε βρει ας πούμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

Καλά δε νομίζω πως συγκρίνονται :-)  Μπορεί να δημιουργηθεί φυσικά κάτι τέτοιο? Εδώ στη γη έχουμε βρει ας πούμε?

 

Το ίδιο το άρθρο που παρέθεσες αναφέρει πως δημιουργήθηκε με φυσική διεργασία και την εξηγεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο το άρθρο που παρέθεσες αναφέρει πως δημιουργήθηκε με φυσική διεργασία και την εξηγεί.

ε καλά τι θα λέγανε! Υπό πολύ σπάνιες προϋποθέσεις νομίζω λέει αλλά και πάλι έχει το ενδιαφέρον του...γι'αυτό ρωτάω αν είναι κάτι που έχουμε συναντήσει κι εδώ ή αλλού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε καλά τι θα λέγανε! Υπό πολύ σπάνιες προϋποθέσεις νομίζω λέει αλλά και πάλι έχει το ενδιαφέρον του...γι'αυτό ρωτάω αν είναι κάτι που έχουμε συναντήσει κι εδώ ή αλλού

Ε, ναι λέμε.

Πάλι ζουν ανάμεσα μας & θεωρίες συνωμοσίας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, ναι λέμε.

Πάλι ζουν ανάμεσα μας & θεωρίες συνωμοσίας;

Απλά μου φάνηκε ενδιαφέρον :-)  Και είναι άλλο οι πέτρες που βρίσκουμε στα ποτάμια και τη θάλασσα πχ που έχουν κυκλικό σχήμα και άλλο μια τέλεια σφαίρα! Τέλος πάντων, θα δούμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dJZoRS.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Το χω σκεφτει και γω αυτο , αλλα δε μπορω να σκεφτω ενα λογο που να μη μπορει να δουλεψει εστω και θεωρητικα . Εχει κανεις καμια ιδεα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χω σκεφτει και γω αυτο , αλλα δε μπορω να σκεφτω ενα λογο που να μη μπορει να δουλεψει εστω και θεωρητικα . Εχει κανεις καμια ιδεα ?

Σοβαρα τωρα? Ενας λογος που μου  ερχεται προχειρα, φυσικη Β' γυμνασιου.

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...