Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δράση αντίδραση. Όλη η κατασκευή είναι ένα σύστημα , ο μαγνήτης δέχεται δύναμη προς τα αριστερά ενώ το όχημα την ίδια δύναμη προς τα δεξιά, το συνολικό σύστημα λοιπόν δεν δέχεται κάποια δύναμη. Για να κινηθεί χρειάζεται μία εξωτερική δύναμη ως προς την γη, εδώ δεν υπάρχει εξωτερική δύναμη.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

Το χω σκεφτει και γω αυτο , αλλα δε μπορω να σκεφτω ενα λογο που να μη μπορει να δουλεψει εστω και θεωρητικα . Εχει κανεις καμια ιδεα ?

 

Ναι, το εδαφος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δράση αντίδραση. Όλη η κατασκευή είναι ένα σύστημα , ο μαγνήτης δέχεται δύναμη προς τα αριστερά ενώ το όχημα την ίδια δύναμη προς τα δεξιά, το συνολικό σύστημα λοιπόν δεν δέχεται κάποια δύναμη. Για να κινηθεί χρειάζεται μία εξωτερική δύναμη ως προς την γη, εδώ δεν υπάρχει εξωτερική δύναμη.

Πωωω νιωθω τοσο βλακας ... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χω σκεφτει και γω αυτο , αλλα δε μπορω να σκεφτω ενα λογο που να μη μπορει να δουλεψει εστω και θεωρητικα . Εχει κανεις καμια ιδεα ?

Επειδή οι προηγούμενες εξηγήσεις και η φυσική γυμνασίου φαντάζουν πυρηνική φυσική, βάλε τις παλάμες σου κόντρα η μία στην άλλη και πες μας ποια νίκησε :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ η άλλη που του λέει "έτσι όπως είσαι λογικό να μην πιστεύεις" xDDD

 

Έχω λιώσει. Για μαύρο τρολλοχιούμορ γαμάει αλλα μάλλον είναι η χριστιανική αγάπη που λέει ο παππούς τσούλης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή οι προηγούμενες εξηγήσεις και η φυσική γυμνασίου φαντάζουν πυρηνική φυσική, βάλε τις παλάμες σου κόντρα η μία στην άλλη και πες μας ποια νίκησε :P

Χαχαχαχα ειπαμε νιωθω βλακας :P Και να φανταστεις οτι ειμαι πολυτεχνειο και καθομουν και σκεφτομουν ηλεκτρομαγνητικα πεδια , το ενα το αλλο , και δε σκεφτηκα το πιο απλο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να φανταστεις οτι ειμαι πολυτεχνειο και καθομουν και σκεφτομουν ηλεκτρομαγνητικα πεδια , το ενα το αλλο , και δε σκεφτηκα το πιο απλο :P

Το ξέρω αλλά δεν ήθελα να σε εκθέσω.

you shot ur own foot :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...