Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

 

 

 

Παρότι δεν είμαι φιλόζωος, άλλα από την άλλη δε μου αρέσει να βλέπω τα ζωντανά να υποφέρουν έτσι, θα γίνω ρατσιστής. Σε αυτή τη γαμημένη χερσόνησο κάτω από τη Κίνα, έχουν όλα τα στερεότυπα του Ασιάτη, βρωμιάρηδες,απάνθρωποι κ σαδιστές. Να μου πεις κάνουν τα ίδια κ στους ανθρώπους, στα ζώα θα κώλωναν; Κανένας σεβασμός για τη ζωή...

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παρότι δεν είμαι φιλόζωος, άλλα από την άλλη δε μου αρέσει να βλέπω τα ζωντανά να υποφέρουν έτσι, θα γίνω ρατσιστής. Σε αυτή τη γαμημένη χερσόνησο κάτω από τη Κίνα, έχουν όλα τα στερεότυπα του Ασιάτη, βρωμιάρηδες,απάνθρωποι κ σαδιστές. Να μου πεις κάνουν τα ίδια κ στους ανθρώπους, στα ζώα θα κώλωναν; Κανένας σεβασμός για τη ζωή...

 

Στα comments έχει petition. Υπεγραψες?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε πατρίδα Αμαλιαδάρα...  

 

attachicon.gif20140526_123644.jpg

 

Επίσης από Αμαλιάδα η άνω φωτό....

Απο πού ειναι αυτο?

Η φωτο μου ειναι απο τον κυνηγετικο συλλογο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα comments έχει petition. Υπεγραψες?

 

 

 

Tα τελευταία χρόνια έχω υπογράψει ένα σωρό σε sites στυλ Avaz.org  δε βλέπω πάντως κάποια μεγάλα θέματα να αλλάζουν ή να γίνεται κάτι. Άντε πες υπογράφει ο Δημήτρης Κακομοίρογλου ότι είναι υπέρ του κλεισίματος του ζωολογικού. Είναι πολύ διαφορετικό από το να κάνω like στο facebook? Δε μου αρέσει η άσκηση στη ματαιότητα. Αν γνωρίζεις κάτι παραπάνω διαφώτισέ με.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο πού ειναι αυτο?

Η φωτο μου ειναι απο τον κυνηγετικο συλλογο

 

Χαχα δίπλα μένω από το κυνηγετικό... δε το είχα προσέξει....  Το δικό μου κολλημένο ήταν κάπου στη πλατεία Μπελογιάννη...

 

 

 

 

Πάντως τώρα που το σκέφτομαι δεν έχει καφενείο δίπλα στον κυνηγετικό...  Το πιο κοντινό που υπάρχει δε το λες και δίπλα...  :-D

 

 

 

 

Xoxoxo...

post-268249-0-89995800-1419463137_thumb.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Tα τελευταία χρόνια έχω υπογράψει ένα σωρό σε sites στυλ Avaz.org  δε βλέπω πάντως κάποια μεγάλα θέματα να αλλάζουν ή να γίνεται κάτι. Άντε πες υπογράφει ο Δημήτρης Κακομοίρογλου ότι είναι υπέρ του κλεισίματος του ζωολογικού. Είναι πολύ διαφορετικό από το να κάνω like στο facebook? Δε μου αρέσει η άσκηση στη ματαιότητα. Αν γνωρίζεις κάτι παραπάνω διαφώτισέ με.

 

https://www.facebook.com/nikos.eco/posts/10152846811382221

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...