Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εξηγειστε μου κατι. Μονο οι αντρες το κανετε αυτο με τη τουαλετα και τις απειρες ωρες; Δλδ στο πατρικο ειμασταν 3 γυναικες (ο πατερας ειχε το δικο του ξεχωριστο χωρο μεσα στο σπιτι), καναμε την αναγκη μας και σε 5 λεπτα εξω.

Οταν το ειδα πρωτη φορα αυτο το πραγμα, κινητο+τουαλετα, εμεινα μλκς. Γιατιιιιιι; Τι το ιδιαιτερο εχει μια χεστρα;

Εσείς οι γυναίκες κάνετε 5 λεπτά Γιατι δεν θέλετε να σκεφτεί κάποιος που είναι απ' έξω "αυτή έχει πάει για χεσιμο"

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

Ε όταν σε αυτή τη χώρα με το παραμικρό το πάμε στο σεξουαλικό (και με χυδαίο τρόπο) δεν είναι πια ούτε αστείο, ούτε μια απλή τρολιά. Αυτό που όταν κάθε παραμικρή αναφορά στο αντίθετο φύλο απαντάται με ένα "καλή γκόμενα;" ή "τη γ@μησες;" δε το έχω συναντήσει σε άλλο ευρωπαϊκό λαό...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσείς οι γυναίκες κάνετε 5 λεπτά Γιατι δεν θέλετε να σκεφτεί κάποιος που είναι απ' έξω "αυτή έχει πάει για χεσιμο"

Εγω πάντα πάω έξω από την πόρτα και τρολλάρω:

 

ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΚΑΚΑ ΣΟΥ?

"σκάσε βλάκα"

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως να ανοιγαμε ένα topic να τα πούμε όλα εκεί με την ησυχία μας; Γιατί εδώ παραγινε το κακό μας :P βλέπω έχουμε πολλές απόψεις για το συγκεκριμένο θέμα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...