Προς το περιεχόμενο

The Strain (TV)


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 869
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Στο τέλος του 13ου, γέλαγα με τον γέρο που ήθελε να κάνει πιο δραματικό το τελειωτικό χτύπημα στον master και μέχρι να κουνήσει το σπαθί, ο άλλος την είχε κάνει. Μετά έφταιγε ο ήλιος που δεν τον σκότωσε :-D

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πε, για πε..(σε σποιλερ παντα)

Δεν ειναι σποιλερ, στο εχει ηδη δειξει.

 

το ασπρο αιμα δεν ειναι ο φορεας. Ισα ισα του Μαστερ σε κανει καλα αν εισαι αρρωστος, με ανταλλαγμα οτι μπαινει στο μυαλο σου. Ο φορεας ειναι τα σκουληκια. Οποτε αν ο Μαστερ σου ριξει αιμα ασπρο, χωρις σκουληκι, δεν γινεσαι βαμπιρ

 

Το θεμα ειναι τι ρολο θα παιξει στη συνεχεια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ χθες είδα το πρώτο επεισόδιο και μου άρεσε πολύ. Ατμόσφαιρα μυστηρίου, φόβος για το άγνωστο και στο τέλος εμφανίστηκε η αρχιρουφήχτρα σε όλο της το μεγαλείο. Έχω αγωνία για τη συνέχεια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για άλλη μια φορά τα εφέ είναι για γέλια.

 

Από εκεί και πέρα

στο προηγούμενο επισοδειο ο παππούς λύσσαξε που δεν τον άφησαν να σκοτώσει τον αφέντη και σε αυτό που τον είχε ετοιμο και ξεροψημενο άρχισε να βγάζει λόγους και ο άλλος πουλεψε!

 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου φάνηκε πολύ anti-climactic το τέλος μετά απο αυτό το σκηνικό που συζητάτε όλοι.

 

 

Υπήρχαν τόσοι τρόποι να το κάνουν δυνατό το σκηνικό που βρίσκουν την μάνα του μικρού και το ποτό του Εφ αλλα ήταν τελειώς μάπα σκηνή. Δύσκολο ρίχνεις φινάλε μετά απο σκηνή μάχης και έκπληξη του αφέντη/ήλιου etc

 

Επίσης, η έκλειψη ηλίου έγινε η δεν έγινε τελικά?

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου φάνηκε πολύ anti-climactic το τέλος μετά απο αυτό το σκηνικό που συζητάτε όλοι.

 

 

Υπήρχαν τόσοι τρόποι να το κάνουν δυνατό το σκηνικό που βρίσκουν την μάνα του μικρού και το ποτό του Εφ αλλα ήταν τελειώς μάπα σκηνή. Δύσκολο ρίχνεις φινάλε μετά απο σκηνή μάχης και έκπληξη του αφέντη/ήλιου etc

 

Επίσης, η έκλειψη ηλίου έγινε η δεν έγινε τελικά?

 

 

Γιατί νόμιζες ότι δεν έγινε η έκλειψη;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Γιατί νόμιζες ότι δεν έγινε η έκλειψη;

 

 

Εμένα μου φάνηκε πολύ anti-climactic το τέλος μετά απο αυτό το σκηνικό που συζητάτε όλοι.

 

 

Υπήρχαν τόσοι τρόποι να το κάνουν δυνατό το σκηνικό που βρίσκουν την μάνα του μικρού και το ποτό του Εφ αλλα ήταν τελειώς μάπα σκηνή. Δύσκολο ρίχνεις φινάλε μετά απο σκηνή μάχης και έκπληξη του αφέντη/ήλιου etc

 

Επίσης, η έκλειψη ηλίου έγινε η δεν έγινε τελικά?

 

 

 

εγινε σε προηγουμενο επεισοδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από εκεί και πέρα

στο προηγούμενο επισοδειο ο παππούς λύσσαξε που δεν τον άφησαν να σκοτώσει τον αφέντη και σε αυτό που τον είχε ετοιμο και ξεροψημενο άρχισε να βγάζει λόγους και ο άλλος πουλεψε!

 

 

 

 

Αυτες οι μαλ... χαλανε την σειρα. Η σκηνη με ολους στην υπογα και τον λυσσαμενο Σετρακιαν ειναι solo στην σειρα, οχι στα βιβλια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου φάνηκε πολύ anti-climactic το τέλος μετά απο αυτό το σκηνικό που συζητάτε όλοι.

 

 

Υπήρχαν τόσοι τρόποι να το κάνουν δυνατό το σκηνικό που βρίσκουν την μάνα του μικρού και το ποτό του Εφ αλλα ήταν τελειώς μάπα σκηνή. Δύσκολο ρίχνεις φινάλε μετά απο σκηνή μάχης και έκπληξη του αφέντη/ήλιου etc

 

Επίσης, η έκλειψη ηλίου έγινε η δεν έγινε τελικά?

 

Οντως και μαλιστα στο σημειο

που την κοπαναει ο Master σχεδον τον λυπασαι ετσι που φευγει σαν κυνηγημενο ποντικι,τον φουκαρα. :devil: 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως και μαλιστα στο σημειο

που την κοπαναει ο Master σχεδον τον λυπασαι ετσι που φευγει σαν κυνηγημενο ποντικι,τον φουκαρα. :devil: 

 

Έλα ντε. Να χαρώ εγώ 

immunity στο φως

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...