Προς το περιεχόμενο

The Strain (TV)


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 869
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γενικά έχει "ανέβει" η σειρά (όχι πως με χάλασε η πρώτη season) αλλά το μοναδικό που με χαλάει είναι το νέο casting στο πιτσιρίκι. Από ένα παιδάκι γύρω στα 9-10 χαμηλών σχετικά τόνων και "μαζεμένο" μας έσκασε ένα μαλ#$&νο προ-εφηβικό 13χρόνο (ή τουλάχιστον μοιάζει μεγαλύτερο), rebel without a cause και ύφος "ο μαμιάς της γειτονιάς" το οποίο μέχρι κατά πάσα πιθανότητα να...

 

 

...έχει κάποιο Interaction με τη μάνα

 

 

...απλά τρώει άχρηστο screentime.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η γκριμάτσα και η σταση του λογικά θα χρειάζεται για την εξέλιξη του ρολου στα επόμενα. ..

 

Έχω διαβάσει τα βιβλία, αλλα και πάλι αίσχος είναι το πιτσιρίκι (και ο σκηνοθέτης). Ειδικά αφου δεν τον κάναν ξινό απο την αρχή (πρώτη σεζόν) ξερωγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω διαβάσει τα βιβλία, αλλα και πάλι αίσχος είναι το πιτσιρίκι (και ο σκηνοθέτης). Ειδικά αφου δεν τον κάναν ξινό απο την αρχή (πρώτη σεζόν) ξερωγω.

είναι λες και το κλάσανε στα μούτρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω διαβάσει τα βιβλία, αλλα και πάλι αίσχος είναι το πιτσιρίκι (και ο σκηνοθέτης). Ειδικά αφου δεν τον κάναν ξινό απο την αρχή (πρώτη σεζόν) ξερωγω.

Και εγώ τα έχω διαβάσει άλλα στο 3 βιβλίο είναι κάπως ο μικρός αν θυμάσαι οπότε ίσως για εκεί τον προετοιμαζουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα την πρώτη σεζόν και τα δύο της δεύτερης. Μέτρια σειρά. Αν κάτσεις να την δεις σαν άνθρωπος θα λιώσει το FF πλήκτρο. Νομίζω πως δεν έχουν αποφασίσει το τι θέλουν να είναι η σειρά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα την πρώτη σεζόν και τα δύο της δεύτερης. Μέτρια σειρά. Αν κάτσεις να την δεις σαν άνθρωπος θα λιώσει το FF πλήκτρο. Νομίζω πως δεν έχουν αποφασίσει το τι θέλουν να είναι η σειρά.

Θα διαφωνήσω πλήρως. Μιλάμε για σειρά όλο δράση.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...