Προς το περιεχόμενο

The Strain (TV)


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Οπου bytheway, νόμιζα οτι ο τύπος με το κόκκαλο ηταν ο προηγούμενος που εκπαίδευε τον λατινο...

 

Ohwell

 

Αφού εκείνος ...πάει κατά την προσπάθεια απαγωγής! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 869
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οι ομάδα των "καλών" στιγκόι που κυνηγούσαν τον Μαστερ και εκπαίδευσαν τον Λατινο βλέπουν τα ραδίκια ανάποδα ή θα τους ξαναδούμε?

Δεν τους εδειξε να πεθαινουν (αν κ εγω πιστευω πως θα τους ξαναδουμε, τον main δηλαδη), επισης, νομιζω πως μεχρι στιγμης δεν εχει δειξει κανενα βαμπιρ να πεθαινει απο το φως του ηλιου/UV, απλα καιγεται το δερμα τους.

 

Correct me if i'm wrong

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο φως του ηλιου μπορει να μην εχει δειξει να πεθαινουν αλλα νομιζω εχει δειξει να πεθαινουν απο UV grenades

Ναι και απο silver nades αλλα ακομα δεν ειναι ξεκαθαρισμενο το αν πεθαινουν απο την εκρηξη η απο αυτο που περιεχει η nade :P

 

(και ουτε νομιζω θα το ξεκαθαρισουν ποτε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο αρχηγός του Vasiliy δεν πέθανε όταν ο Vasiliy ανέβασε το στόρι και τον χτύπησε το φως του ήλιου;

στην πρώτη σεζόν 5ο ή 6ο επεισόδιο. κάπου εκεί (δεν έχω προχωρήσει πολύ και δεν ξέρω αν μετά ξαναζωντάνεψε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ μουφα αυτη η εκρηξη στο σημερινο. Επεσαν 5-6 τουβλα στο κεντρο του υπογειου και αυτο ηταν.

Τεσπα, ο 2ος κυκλος ειναι σαφως ανωτερος απο τον 1ο σε θεματα παραγωγης και μονταζ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως το περίμενα, αφού η σειρά "επέζησε" απ την κακή 1η σεζόν, έχει αρχίσει και παίρνει τα πάνω της.

 

Είναι πολύ εκνευριστικό πάντως ο Μάστερ να τη σκαπουλάρει συνεχώς επειδή είναι όλοι τους ανίκανοι. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...