Προς το περιεχόμενο

Τέλος εποχής για το Winamp


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1998,16 χρονων και μετα απο πολυ κοπο των γονιων μου μου παιρνουν το 1ο μου pc.(pentium 2-νομiζω στα 350mhz,64 ram,diamond viper 3300,soundblaster 128,elite mobo,4 Gb seagate Hdd-360000 δραχμες)και αφου εβαλα μονος τα win98 και εκανα μια μερα να σετταρω drivers χειροκινητα για την καρτα ηχου που εκανε conflict με το scanner (!),επιτελους μπηκα επιφανεια εργασιας.το πρωτο download με τη συνδεση της Internet Hellas,ηταν ενα μικρο προγραμματακι.φιλοι dj's μεγαλυτεροι ειχαν παθει σοκ με το νεο πρωτυπο τοτε του mp3 και λεγαν πως ηταν μουσικη επανασταση ως προς το χωρο αποθηκευσης κ ταξινομησης μολις ειχε ξεκινησει.Θυμαμαι οταν πρωτοανοιξε το winamp το welcome intro κ στο τελος το αρνι να βελαζει!!!απο τοτε και μεχρι την αφιξη του itunes,ακουγα καθε φορα πρωτο απολα το ιδιο βελαγμα μετα απο καθε φορματ..

 

Μακρυγορησα,αλλα θα μου λειψει και εμενα.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

δεν ηταν αρνι!ηταν λαμα

επισης ποσο μπροστα ηταν αυτο

απο το 98 ξεκινησα να κατεβαζω τραγουδια απο κατι περιεργα site

και το 2000 επαιξα πρωτη φορα dj σε ενα παρτυ με το πισι και οι αλλοι με κοιταζαν σαν εξωγηινο επειδη ειχαν μαθει να βαζουν μουσικη με το κασσετοφωνο μεχρι τοτε...

 

 

(ποιο ειναι το καλυτερο προγραμμα οργανωσης Mp3 Και διαγραφης των διπλων?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 248
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι θα μου λειψει!

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι απο το 1997 το χρησιμοποιώ σε οποιο υπολογιστή εχω αγοράσει ή φτιάξει για φίλο, τα προτερήματά του είναι αμέτρητα! plugins-visuals-ελαφρυ-portable, οτι θες κανει! μεχρι και προτζεκτορα βαζεις με visuals για πλακα σε λεπτό!

ποσα autorun cds εχω φτιάξει για φίλους με έτοιμη λίστα, βαζεις στο pc και με autorun παιζει μονο του, ουτε player να εχει το pc,ουτε πως ξεκινάει, ολα μπαλα!

 

προφανώς είναι πιο παλιό απο τα 15χρονα οποτε δεν εχουν καμια ιδέα....

αχχχχ ακομα εχω cdακια με το autorun και winamp.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα... Εγώ το χρησιμοποιώ μέχρι και σήμερα για να ακούω σταθμούς από το internet μέσω των url τους και για Playlist..

Μην ξεχνάμε ότι πολλοί κάναν τα πρώτα τους βήματα στο διαδικτυακό ραδιόφωνο μέσω του winamp με το dsp.. θυμάστε;  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...