Προς το περιεχόμενο

To Nokia Lumia 525 φέρνει περισσότερη μνήμη στο πιο δημοφιλές WP8 μοντέλο


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

είναι πολύ λιγοι αυτοί που θα θεωρήσουν ότι ακυρώθηκαν και πάντα θα υπάρχουν ακόμα και 6 μηνες μετα να το παρουσιαζε, πάντα καποιοι θα αγοράσουν πριν την αλλαγή και ζητημα ειναι και αν θα ενοχληθούν, μιλάμε για ένα φτηνο κινητο που πολλοι που το αγόρασαν δεν τους ενδιαφερει κιολας, και πιο πολλοί αυτοι που θα αγοράσουν λόγω του 1GB και της φτηνης τιμης μιας και ο πωλητης θα αποτρεπει τον κοσμο να αγορασει το αλλο επειδη "εχει λιγη RAM". Κατανοώ όμως ότι εσενα δε σου αρεσει και το δέχομαι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο κανει ρε παιδια να βαλουν ενα flash led? Βασικο για ολα τα τηλεφωνα. Δε μπορω να καταλαβω τι σκεφτονται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άμα έβαζε και ένα led flash θα ήταν καλύτερη και ουσιαστικότερη αναβάθμιση και θα έκανε ευτυχισμένους πολλούς (δικαιολογημένα) κολημένους με το θέμα led..

 

Από την άλλη αυτό "θα έχει την ίδια τιμή" δεν παίζει, καθώς το 520 έχει πλέον 130€ και αυτό αναμένεται αρκετά ακριβότερο. Σωστό θα ήταν θα έχει την τιμή το 520 όταν πρωτοβγήκε.

 

Tέλος θα ήταν πολύ πιο ενδιαφέρον τηλέφωνο αν έτρεχε και android αλλά ας όψεται ο Elop που την έκανε την νόκια ιδιοκτησία των αφεντικών του. Ας είναι ελπίζω να πάρει την 8.1 που θα έχει και "σειρώμενη" κουρτίνα/ειδοποιήσεις λένε... (τα αντροιντ το βρήκαν χρήσιμο και την έχουν από την έκδοση 1.Χ χωχωχω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άμα έβαζε και ένα led flash θα ήταν καλύτερη και ουσιαστικότερη αναβάθμιση και θα έκανε ευτυχισμένους πολλούς (δικαιολογημένα) κολημένους με το θέμα led..

 

Από την άλλη αυτό "θα έχει την ίδια τιμή" δεν παίζει, καθώς το 520 έχει πλέον 130€ και αυτό αναμένεται αρκετά ακριβότερο. Σωστό θα ήταν θα έχει την τιμή το 520 όταν πρωτοβγήκε.

 

Tέλος θα ήταν πολύ πιο ενδιαφέρον τηλέφωνο αν έτρεχε και android αλλά ας όψεται ο Elop που την έκανε την νόκια ιδιοκτησία των αφεντικών του. Ας είναι ελπίζω να πάρει την 8.1 που θα έχει και "σειρώμενη" κουρτίνα/ειδοποιήσεις λένε... (τα αντροιντ το βρήκαν χρήσιμο και την έχουν από την έκδοση 1.Χ χωχωχω).

1. An ετρεχε αντροιντ με 512 ραμ... ΔΕΝ ΘΑ ΕΤΡΕΧΕ! Δεν χρειαζεται να μπω σε παραδείγματα πιστευω όταν βλέπεις ναυαρχιδες να τρωνε λαγκ, φαντασου εδώ τι θα γινοταν.

 

2. Ναι θα παρει την 8.1 γιατι... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΟΙΝΤ

 

3. Αυτή η "κουρτινα" δεν θα υπαρχει, θα κανει ότι η κουρτινα απλα δεν θα τραβας κατω μια μπαρα. Θα υπαρχει ένα tile με ολες τις ειδοποιήσεις η θα κανεις swipe αριστερα σχετικα με φημες.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δεν το βγαζαν απο την αρχη με 1gb ram δεν μπορω να καταλαβω...στην ουσια λενε μαλακες οσοι πηρατε το αρχικο μοντελο.

Τι άλλη λ@λ@κία θα διαβάσουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος ο,λογος να συνεχιζει να μην υπαρχει φλας? Απο τα πιο χρησιμα πραγματα σε ενα κινητο...

 

ο πιο πιθανος λόγος είναι πως θα είχαν ένα πολύ φτηνό κινητό το οποίο δε θα είχε απολύτως καμία ουσιαστική χρηστική αδυναμία σε σχέση με τα  ακριβότερα μοντέλα της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κάνω μια ερώτηση και εγώ την πάω πολύ την microsoft  άλλα γιατί δεν βγάζει το nokia cam για όλα τα κινητά αφου

 τρέχει χωρείς πρόβλημα. εγώ έχω το 625  και το έβαλα δίχως πρόβλημα με κολπάκι γιατί να μου το δίνει έτυμο η nokia αυτή είναι η ερώτηση μου  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κάνω μια ερώτηση και εγώ την πάω πολύ την microsoft  άλλα γιατί δεν βγάζει το nokia cam για όλα τα κινητά αφου

 τρέχει χωρείς πρόβλημα. εγώ έχω το 625  και το έβαλα δίχως πρόβλημα με κολπάκι γιατί να μου το δίνει έτυμο η nokia αυτή είναι η ερώτηση μου  

1. το κολπακι δεν επιασε στο 620 μου, μπορεις να μου στειλεις ένα pm να μου πεις τι και πως;

2. Αυτό ισως γινει τωρα που η Μαικροσοφτ "πηρε" την Νοκια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως τώρα έχω χρησιμοποιήσει android & iPhone.
To android μου φαίνεται λίγο πιο "φουτουριστικό" από άποψη εμφάνισης, το iPhone πιο friendly (απλό στη χρήση).
Άλλοι βέβαια θεωρούν το αντίθετο, πάντως και τα δύο μου άρεσαν (με τα υπέρ και τα κατά τους το καθένα).

Τα Windows Phone τι λένε?
Ποικίλουν οι απόψεις... άλλοι μου λένε "εκπληκτικά", άλλοι όχι και τα καλύτερα.
Σε σύγκριση με android & iOS, ποια είναι τα δυνατά και ποια τα αδύναμα σημεία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...