Προς το περιεχόμενο

bitdefender 15$


nickarmy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προτίμησα πληρωμή με καναδικά δολάρια (η ισοτιμία βγαίνει κάπου 10,4€). Μου πρόσθεσε και έναν φόρο 2,5€, συνολικά πήγε στα 13.08€. Για 3 pc πολύ καλή τιμή. Το πρόγραμμα το (τρ)έχω από πέρσι και μπορώ να πω ότι συνδυάζει αρκετά καλά την προστασία με την ευχρηστία.

Ευχαριστώ τον nickarmy για την ενημέρωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι όλες οι εκδόσεις !

(ξέρετε μέχρι πότε μπορεί να μπει ο κωδικός γιατι εγώ έχω ακόμα κανα 3-4μηνο για να μου λήξει)

Έχω και εγώ την ίδια απορία, αν ξέρει κάποιος ας ενημερώσει γιατί είμαι απο κινητό και δεν έχω πρόσβαση σε PC να το ψάξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες δεν έχω ιδέα απο το συγκεκριμένο, αλλά λόγω τιμής φαίνεται καλή περίπτωση σε σχέση με το free avira που έχω  τώρα. Είναι ελαφρύ? όποιος ξέρει αν μας δώσει τα φώτα του

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι απο τα καλύτερα, μην το σκέφτεστε. ειναι σχετικά ελαφτύ αλλά σε πολύ παλιό Ηυ δεν ξερω αν το σηκώνει.

Το μόνο που θυμάμαι από ενα pc που θέλω να το περάσω, είναι οτι εχει 1gb ram, ειναι 7ετιας, με windows 7 και δούλευε απροβληματιστα με kaspersky, avast και avira που του είχα περάσει ανα καιρούς. Ελπίζω να το σηκώνει.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να μας πει τι διαφορές έχει από το δωρεάν Avast? Αξίζει?

 

Το εχω περασμένο σε 3 PC απο την προσφορα που ειχε κάνει για 1 χρονο δωρεάν. ΕΙναι πάρα πολύ καλό συγκριτικά με AVG που είχα πριν - μου εχει εντοπίσει Threats που το avg αγνοοούσε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...