Προς το περιεχόμενο

To Nokia Lumia 1520 στην Ελλάδα με τιμή €749


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχουν και ειδήσεις αθλητικά κλπ

 

Μερικές φορές το προφανές είναι τόσο δύσκολο

Συγνωμη αλλα με τοση μνημη που εχουν τα smartphones πλεον,και με τοσα τραγουδια που χωρανε ποιος το χρειαζεται πλεον το ραδιοφωνο???ή μηπως σου λειπουν οι συνεχεις διαφημισεις? :P

 

η απάντηση είναι πολλοί μιας και υπάρχουν τοσοι ραδιοφωνικοι σταθμοί ιντερνετικοι ή μη. Αν δεν το χρειαζόταν κανείς απλά δε θα υπήρχε. Τα τραγούδια που σου άρεσαν και κατέβασες που τα άκουσες; Ή που διάβασες για αυτά; Το ραδιόφωνο δεν έχει μόνο το ρόλο του ακούω μουσική. Είναι σα να ρωτάς ποιος χρειάζεται να του παίξει κάποιος άλλος μουσική; Μην προσπαθείτε να πείσετε κάποιον που του αρέσει να ακούει ραδιόφωνο ότι δεν το χρειάζεται, ναι ακούει και mp3 όταν θέλει δεν ανήκει σε κάποιο άλλο στρατόπαιδο. όλοι έχουν διαφορετικά γούστα και κυρίως διαφορετικές μνήμες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχιιιιιιι . Ούτε το 929 έχει ραδιόφωνο? . Πραγματικά δηλαδή πολύ με χαλάει αυτό.

 

όλα έχουν ραδιόφωνο εκτός από το 620 και το 929 αν εχω καταλαβει καλα. 520 720 820 920 925 έχουν. Δεν γνωρίζω για άλλα μοντέλα. Αν κάνω καποιο λάθος παρακαλώ να με διορθώσει κάποιος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το 920 δεν ειμαι καθόλου σίγουρος. Το είχα για 10 μέρες και δεν είχε FM . Δεν ξέρω μήπως με κανένα update μετά ενεργοποιήθηκε. Το είχα πάρει ~ Μάιο.. Αν θυμαμε καλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το 920 δεν ειμαι καθόλου σίγουρος. Το είχα για 10 μέρες και δεν είχε FM . Δεν ξέρω μήπως με κανένα update μετά ενεργοποιήθηκε. Το είχα πάρει ~ Μάιο.. Αν θυμαμε καλά

 

Και το έδωσα πίσω γιατί μου έκανε τουλάχιστον 3 restart την μέρα

Το 920 εχει δικτη ραδιοφώνου,απλα δεν ηταν ενεργοποιημενο στο πρωτο εξαμηνο της κυκλοφοριας του,μεχρι να ερθει η αναβαθμηση για να το ενεργοποιησει!

Το πρόβλημα με τα συνεχομενα restart νομιζω ότι ειχε λυθει από τους πρωτους μηνες με καποιο update από nokia!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...