Προς το περιεχόμενο

Το 74% των iOS συσκευών τρέχουν τη τελευταία έκδοση


Leo360

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βλέπω πολλοί σχολιάζουν την Apple ή οποία δίνει τουλάχιστον για τρία χρόνια αναβαθμίσεις ενώ ξεχνάνε τα Android που δεν δίνουν αναβάθμιση μετά από ένα με ενάμιση χρόνο και εάν δώσουν το δίνουν πολύ αργά και με πρόβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ναι το iOS μπλα μπλα...μπλα μπλα

Μονο που το iPhone εχει 700+ ευρω ενω ενα Android εχει 100 ευρω και μετα του βαζεις custom και εισαι οκ.

 

Φυσικα υπαρχει και το φθηνο iPhone που κανει μονο 600+  :mrgreen:

ενώ το Note 1 που έχει την ίδια παλαιότητα με το 4s και νομίζω και στα 700 όταν κυκλοφόρησε εάν το δεις σήμερα η Samsung το έχει ήδη με 4.4!!! lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθεστε και λετε η apple μακροχρονια υποστηριξη κτλ κτλ κτλ.

 

Η Apple σου δίνει 1 χρονο εγγύηση και μακροπροθεση υποστηριξη λειτουργικου.

Ε με το android μετά το 2 χρονο που τελειωνει η εγγύηση πανε βαλε οτι θες (custom κτλ αφου δεν εχεισ φοβο να φας warranty void). 

So Apple = 1 χρονο εγγύηση , πολλά χρονια up to date λειτουργικό.

 

Android = 2 χρονια εγγύηση, 2 χρονια up to date λειτουργικο + πολλα χρονια uptodate custom.

 

Και μην μου πειτε οτι με τα προγραμματα odin κτλ δεν μπορείτε να βαλετε custom, (ενεργοποίηση λογαριασμου στο facebook ειναι πιο δυσκολο :o )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώ, τι λες βρε παιδί μου. Υπάρχουν χρήστες που δεν έχουν το τελευταίο λειτουργικό.

 

Από έμπιστες πηγές έμαθα ότι πλέον το "Internet" δεν υποστηρίζει τις συσκευές τους, δεν μπορούν να στείλουν mail, φωτογραφίες βγαίνουν μόνο μεταξύ 09.00-11.00 πμ και μουσική είναι μόνο συμβατή με τραγούδια του Justin Bieber.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι σιγουρος οτι 74% των χρηστων οποιουδηποτε OS δε δινει δεκαρα για το ποια εκδοση του λειτουργικου τρεχει το κινητο/υπολογιστης/τοστιερα του. Αρκει να δουλευει. 

 

Συσκευες με android μπορεις να αγορασεις απο 70 ευρω και να κανεις τη δουλεια σου, εστω και με περιορισμενη εμπειρια χρησης. Αυτο απο μονο του ειναι πολυ καλυτερο απο 40 updates.

 

Συγκρινουμε μηλα με πορτοκαλια προσπαθωντας να συμπερανουμε ποιο ειναι πιο μπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρώτη φορά πάντως που δεν μένω ικανοποιημένος από συσκευή apple έχω το iphone 5s κρασάρουν πολλές εφαρμογές και κάνει επανεκινήσεις  μόνο του στα καλά καθούμενα αρκετές φορές την εβδομάδα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντι να σχολιαζουν ατομα με ιος σχολιαζουν ατομα με ανδροιδ που "μισουνε" το ιος... δε μπορω να καταλαβω πως γινετε σε καθε θεμα αυτο. ζηλια??maybe... στο θεμα μας ιφονε 4 εχς με 7.0.4.... μακραν καλυτερη απο την 7.0(Πιο smooth κλπ κλπ) κρασαρισματα δεν ειχα ποτε σε καμια εκδοση ουτε τωρα.. ναι μεν ειναι βαρυ το 7 για το 4αρακι αλλα δε θα ξαναγυρναγα στην 6 και να μπορουσα..(jb δε μου χρειαζετε ουτος η αλλως)... ελπιζω στην 7.1 να ειναι ακομα καλυτερα τα πραγματα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα κρινω πως ξεκινησε η 7 και που εχει φτασει η 0.4 θα ειναι η 7.1 πολυ καλυτερη.. απλα υπομονη χρειαζετε.. λογικο να εχει προβληματα μετα απο 6 ιος αλλαξε ριζικα.. δεν γινοταν να δουλευουν ολα πενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

iOS 7 runs on 74 percent of all compatible Apple devices

 

Να τι ξέχασε να αφήσει απέξω ο συγγραφέας.

 

74% των συσκευών που μπορούν να παρουν ios7 πήραν. Όχι όλες. Μην λέμε ότι θέλουμε.

 

Το ότι το 40% των android είναι αρχαίες συσκευές και δεν έχουν πάρει JB καλό θα ήταν να το αναφέρουμε.

 

Αλλά τότε δεν θα ήταν τόσο εντυπωσιακή η είδηση

 

 

Αυτό το έβγαλες από το μυαλό σου ή το διάβασες κάπου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...