Προς το περιεχόμενο

[tablet] Google Nexus 7 v2 16GB - 153₤ @ game.co.uk


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 132
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι σχεση εχει αυτο τωρα στο συγκεκριμενο θεμα?

 

 

Τι σχεση εχει αυτο τωρα στο συγκεκριμενο θεμα?

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/products/showCloseUp.eg?productListId=62471&selectedCategoryId=1883

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα μαζί τους στο live chat και μου είπαν πως δεν υπάρχει tracking number για international orders. Επίσης ρώτησα αν θα έρθει συστημένο και μου είπε ο,τι μάλλον όχι. Ελπίζω να μην ήξερε τι έλεγε. :P :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Ξαναρωταω........τι σχεση εχει αυτο τωρα στο συγκεκριμενο θεμα?

 

για αυτην δεν γινεται το θεμα ?

 

μην μπερδεύεσαι..υπαρχουν 2 διαφορετικες γενιες "nexus 7"..

1. nexus 7 (2012)

2. nexus 7 (2013)

 

Εχουν αρκετες διαφορες και διαφορετικες τιμες....

Η προσφορα ειναι για το πιο νεο "nexus 7" (2013)..

 

edit: το link σου ειναι για το παλιο "nexus 7" (2012)..αρα δεν γινεται για αυτην το θέμα

Επεξ/σία από krokos
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα μαζί τους στο live chat και μου είπαν πως δεν υπάρχει tracking number για international orders. Επίσης ρώτησα αν θα έρθει συστημένο και μου είπε ο,τι μάλλον όχι. Ελπίζω να μην ήξερε τι έλεγε. :P :P

Δεν ειναι σπανιο αυτο ,ορισμενα ευρωπαικα μαγαζια στελνουν και χωρις tracking γιατι ξερουν οτι τα ογκωδη δεματα ετσι και αλλιως σου ερχεται χαρτακι και τα παραλαμβανεις με ταυτοτητα απο το καταστημα των ΕΛΤΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι σπανιο αυτο ,ορισμενα ευρωπαικα μαγαζια στελνουν και χωρις tracking γιατι ξερουν οτι τα ογκωδη δεματα ετσι και αλλιως σου ερχεται χαρτακι και τα παραλαμβανεις με ταυτοτητα απο το καταστημα των ΕΛΤΑ.

 

Αυτό που με καίει δεν είναι το tracking αλλά το συστημένο μιας και θα ήθελα σίγουρα να ξέρω πως θα παραλάβω με την ταυτότητα μου στο τοπικό κατάστημα των ΕΛΤΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που με καίει δεν είναι το tracking αλλά το συστημένο μιας και θα ήθελα σίγουρα να ξέρω πως θα παραλάβω με την ταυτότητα μου στο τοπικό κατάστημα των ΕΛΤΑ.

Συστημένο δεν είναι, απλά τα ογκώδη δέματα δεν μπορεί να τα κουβαλάει ο απλός ταχυδρόμος και αφήνει ειδοποιητήριο να τα πάρεις από ταχυδρομείο, δυστυχώς δεν μπορείς να ξέρεις σίγουρα πως θα έρθει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο UK έχουν ήδη παραλάβει κάποιοι και όλα καλά. Σε καμία βδομάδα θα έρθει και η σειρά σε εμάς τις λεύτερες υποθέτω. :P :P

 

Ερώτηση. Εγώ και ο spirosd2008 έχουμε παραγγείλει από εδώ μέσα; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...