Προς το περιεχόμενο

[tablet] Google Nexus 7 v2 16GB - 153₤ @ game.co.uk


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 132
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κι εμένα mint γράφει η απόδειξη αλλά ήταν σφραγισμένο και με το προστατευτικό μπλε κουτί. Στειλ τους μήνυμα στο τσατ να τους ρωτήσεις.

 

Όπως και να χει σαν New το πήραμε.

Επίσης πήγα να κάνω register στη σελίδα της Asus και ενώ στην αρχή φαίνεται να δέχεται και να αναγνωρίζει το s/n μετά μου βγάζει error.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν το λες με την εννοια του "δεν βαριεσαι τι να κανουμε", οκ, "καλα ειναι, υγεια πανω απο ολα"! (Μεγεια σου με την ευκαιρια).

Αλλα αν το λες με την εννοια της προσφορας, οχι δεν ειναι καλα στα 239, οταν σε 4 μαγαζια (και ενα μεγαλο μεταξυ αυτων) εχει 235-237. Το γραφω επειδη ειμαστε στις προσφορες, μην υπαρξει παρεξηγηση και νομισει κανεις οτι ειναι προσφορα το "239". ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσεξε τα γραμματα εμένα το Ο έμοιαζε πολύ με μηδέν

Τελικά ήταν αυτό. Ευχαριστώ για τη βοήθεια. Όσο για το αν είναι προσφορά στα 240€ σίγουρα όχι. Είναι όμως πολύ καλό value for money. Δεν μπορώ να πιστέψω τι διαφορά υπάρχει ανάμεσα σε δύο συσκευές με το ίδιο ακριβώς hardware αλλά με διαφορετικό software.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να πιστέψω τι διαφορά υπάρχει ανάμεσα σε δύο συσκευές με το ίδιο ακριβώς hardware αλλά με διαφορετικό software.

 

ποιες εννοεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το nexus 7 σε σύγκριση με το optimus g. Εννοείται πως και το optimus g σκοτώνει.

 

α, οκ, ούτε καν το είχα δει.

πάντως από προηγούμενη εμπειρία, έχεις δίκιο. πολλές φορές αποδεικνύεται ότι η εφαρμογή του λογισμικού είναι αυτή που αλλάζει τελείως την εμπειρία. στα 7άρια πάντως νομίζω ότι δεν υπάρχει καλύτερη συσκευή αυτή τη στιγμή από το ν7 2013 και χωρίς σύγκριση κιόλας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις nexus σε πολύ καλή τιμή με φοβερή οθόνη και απίστευτο smoothness out of the box. Θέλεις κάτι άλλο; λογικά θα αρχίσει να πέφτει και η τιμή του '13. Όπως έγραψε και ο alexmm είναι μάλλον η καλύτερη συσκευή στις 7 ίντσες.

 

Περιττό να πω πως τώρα που το έχω στα χέρια μου θεωρώ τη συγκεκριμένη προσφορά κατά πολύ ανώτερη από αυτή του παμπαλαιου ipad.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...