Προς το περιεχόμενο

Eltax Experience 5-Pack 139€ @ΜΜ Συγγρού


Innersense

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σε ένα μικρό / μεσαίο δωμάτιο

Για κανε μια (μικρη) διευκρινιση εδω... (υποθετω δεν θα εννοεις αρκετα κοντα στα >20τ.μ., τωρα μια φορα δοκιμασα σετακι "ετοιματζιδικο" 5.1 σε 5-6τ.μ. και ηταν πολυ ικανοποιητικο, οποτε αν μου πεις κανα 10-12αρι τ.μ. οτι δε θελει μπασο με τα ελταξ δε μου λεει κατι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 199
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η προσφορά τέλος παιδιά;

Δεν λειτουργεί το link για το mediamarkt βλέπω

Το λινκ λειτουργεί, απλα λεει προσωρινά μη διαθέσιμο, επόμενο ήταν :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπροστά εχω 2 Monitor Audio Silver 6 και τα μπροστά της Eltax τα έβαλα πίσω.Όντως το 12" είναι τεράστιο για τον χώρο μου, και το έχω πολύ χαμηλά.

 

Επιμένω όμως ότι για ταινίες (5.1) το Sub δεν πολύ χρειάζεται, κατεβαίνουν αρκετά χαμηλά τα Eltax με την σωστή οδήγηση. Βέβαια πάντα είναι θέμα γούστου και του τι θες να ακούς απο μια ταινία.

 

Πάμε οριακά offtopic

 

 

Η αληθεια ειναι οτι το επομενο που θα κανω, οταν με το καλο παω σε μεγαλυτερο χωρο, ειναι να παω τα μπροστα πισω και να παρω 2 καλυτερα μπροστινα. To sub στις ταινιες αξιζει πιστευω, αλλα οντως βγαζουν ικανοποιητικο μπασο και απο μονα τους, bass reflex εχουν τα μπροστα και ειναι αρκετα μεγαλος ο κονος, τουλαχιστον μεχρι 80Hz κατεβαινουν.

 

Επισης ενα σημαντικο με το sub, ειναι να σωστη ρυθμιση crossover δλδ τι hz θα στελνει και που ο ενισχυτης, για να μην χανονται τα μεσαια μπασα και τα πολυ χαμηλα να πηγαινουν μονο στο sub.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραλάβατε;

 

Εγώ έκανα την υπέρβαση και δεν πήρα.

 

Δεν το περίμενα για να σας πω την αλήθεια..

 

Καλορίζικα στους κατόχους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξανα βαζω το λινκ για να μην ψάχνετε, τρεχατε 119 τωρα, φρέσκο πραγμα, το αφεντικό τρελάθηκε !!!!

http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/ELTAX-SET-EXPERIENCE-PACK-5-%CE%97%CF%87%CE%B5%CE%AF%CE%B1-%CE%91%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82-%CF%83%CF%84%CE%B7-Media-Markt,99452,502152,635309.html?langId=-18

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με αφήνει να αλλάξω τίτλο. Αν μπορεί κάποιος Moderator ας βοηθήσει.

 

Ασύλληπτη αγορά στα 119€ παιδιά, καλορίζικα και καλοάκουστα σε όποιον αγόρασε και με το καλό παραλάβει! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...