Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με το internet σε υπολογιστή με windows xp!!!


DimitrisPas13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγκεκριμένος τρόπος δεν υπάρχει , θα το καταλάβεις αν δεν σου λειτουργεί κατι (ηχο , γραφικά κτλπ) η πήγαινε στην διαχείρηση συσκευών και δες αν δεν εχει τιποτα με κίτρινο θαυμαστικό η αν λείπει κατι (θα το καταλάβεις) εισαι κομπλέ.

Χρόνια πολλά και Καλά Χριστούγεννα....οκ αυτό θα κάνω ;)

Παιδιά βρήκα και αυτήν εδώ την μνήμη......καλή είναι;;;....και κάτι άλλο,σύστημα ψύξης για την μνήμη πρέπει να βάλω;;;;

 

http://www.e-shop.gr/product?id=PER.553102

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 91
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημήτρη επιβεβαίωσε πρώτα οτι εχεις περάσει ολους τους drivers και οτι ο δίσκος σου δεν εχει πρόβλημα και μετά πας για αναζήτηση μνήμης. 

οκ...ο δίσκος δεν έχει πρόβλημα,έκανα scanαρισμα με το hard disc sentinel.....τώρα για τους drivers,προκειμένου να ψάχνω τους τελευταίους μπορώ να το κάνω με αυτό το πρόγραμμα....ή δεν είναι αξιόπιστο...

http://www.dwrean.net/2011/04/slimdrivers-drivers.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι φυσιολογικά δεν θα εχεις πρόβλημα βάζωντας καινούργιους drivers , μονο σε ορισμένες περιπτώσεις σε κάρτες γραφικων της nvidia εχουν παρατηρηθεί ορισμένα προβλήματα με καινούργιους drivers δεν νομιζω οτι πρέπει να σε απασχολεί εσενα αυτο , ενας φίλος ανέφερε να ανεβάσεις και μια φωτογραφία απο την πρώτη καρτέλα του hdesentinel να δουμε πως ειναι ο δίσκος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία....θα πάω να κατεβάσω τους drivers......τώρα θα τους κατεβάζω,θα τους περνάω έναν και επανεκκίνηση ή θα τους περάσω όλους και μετά θα κάνω επανεκκίνηση....?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο δίσκος ειναι άριστος δεν υπάρχει θέμα , δεν ξέρω αλλα εγω θα σου ξανα έλεγα να ανεβάσεις την ram θα πηγαίνει καλύτερα το σύστημα , πιστευω οτι ειναι απο αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο δίσκος ειναι άριστος δεν υπάρχει θέμα , δεν ξέρω αλλα εγω θα σου ξανα έλεγα να ανεβάσεις την ram θα πηγαίνει καλύτερα το σύστημα , πιστευω οτι ειναι απο αυτο

εντάξει....τώρα κάνω update τους τελευταίους drivers για το σύστημα μου...και αύριο θα πάω να πάρω μία ram 2GB ....αυτή εδώ ταιριάζει στην μητρική μου;;; http://www.e-shop.gr/product?id=PER.553102

τελείωσα τα updates των drivers.....μπορείτε να μου πείτε αν η μνήμη που είναι από πάνω είναι καλή για το σύστημα μου;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά κάτι άσχετο για το θέμα της RAM....άμα βγάλω την μία των 512ΜΒ και βάλω μία του 1GB....και προσθέσω και μία των 2GB....θα κάνω δουλειά;;....δηλαδή να υπάρχει μία 2 x 1GB,2GB και 512MB.....ή δεν θα κάνω δουλεία και πάλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικα θα παίζει αλλα επειδη ειναι διαφορετικές ram μπορει να υπάρχουν ασυμβατότητες , αυτα που σου εξήγησα αναλυτικά σε προηγούμενα post

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...