Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με το internet σε υπολογιστή με windows xp!!!


DimitrisPas13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ανεβάζεις κάνα screenshot με τις επιδόσεις & τις διεργασίες της διαχείρισης εργασιών τη στιγμή που "σέρνεται" λέω εγώ καλύτερα πριν κάμεις αγορές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 91
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

και λέω:

 

Δεν ανεβάζεις κάνα screenshot με τις επιδόσεις & τις διεργασίες της διαχείρισης εργασιών τη στιγμή που "σέρνεται" λέω εγώ καλύτερα πριν κάμεις αγορές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ανεβάζεις κάνα screenshot με τις επιδόσεις & τις διεργασίες της διαχείρισης εργασιών τη στιγμή που "σέρνεται" λέω εγώ καλύτερα πριν κάμεις αγορές;

 

ήταν η στιγμή που έχω ανοιχτό το WoT,μtorrent και facebook-farmville.....το WoT ήταν απλά ανοιχτό,δεν έχω πατήσει ακόμα να μπει μέσα στο παιχνίδι,στο μtorrent κατεβάζω και μετά έχω και το farmville που παίζω εκείνη τη στιγμή..

post-237967-0-50921200-1388131996_thumb.png

post-237967-0-01468500-1388132010_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσταρε αν θες και μια εικονα με επιλεγμενες τις "διεργασιες". κανε και 2 κλικ στη "χρηση μνημης" ωστε να φαινεται απο το πιο μεγαλο στο πιο μικρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν αφού έβαλα μία μνήμη RAM 2GB,βγήκαν τα παρακάτω αποτελέσματα....τώρα ποια δεν σέρνεται ο υπολογιστής,είναι μία χαρά....γιατί ανεβαίνει τόσο πολύ η χρήση της CPU,είναι καλό;;;;;


*Έχω πάλι ανοιχτά τα ίδια προγράμματα και στην ίδια κατάσταση...

post-237967-0-99286200-1388148213_thumb.png

post-237967-0-57582700-1388148224_thumb.png

post-237967-0-90011100-1388148252_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα παίδες....σήμερα έχουμε ένα σοβαρό πρόβλημα με τον υπολογιστή,πατάω να ανοίξει,ανοίγει και ξαφνικά μου πετάει ένα μήνυμα για επιδιόρθωση των windows κατά την εκκίνηση....κάνει επιδιόρθωση και μετά κλείνει......δεν πάει παραπέρα....   :( :( :( :( :(



ΥΓ. Αυτή τη στιγμή φτιάχνω ένα live cd να το βάλω στο pc για να κάνω ένα repair....

Επεξ/σία από DimitrisPas13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το internet ξεκίνησες να φτιάξεις και τώρα εχεις ολο προβλήματα ... βασικα κανε με το cd των windows ενα repair

Αυτό κάνω τώρα....

δεν μπορεί να διορθώσει το πρόβλημα :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,λύθηκε το πρόβλημα που είχα το πρωί....και δημιουργήθηκε άλλο(πότε θα τελειώσουν :( ;;; )....λοιπόν τώρα προσπαθώ να μπω στο farmville(fb) αλλά δεν μπαίνει.....καθόλου,κολλάει το pc και μου βγάζει μήνυμα για "τερματισμό σελίδων ή αναμονή".....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,τελικά έφταιγε ο flash player....απλά τώρα μερικές φορές δεν φορτώνει τις εφαρμογές του fb(γενικά)....δηλαδή τώρα μπορεί να την φορτώσει και σε 5 λετπά που θα ξαναμπείς δεν φορτώνει....τι φταίει σε αυτό;???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά βοήθεια....υπάρχει μεγάλο πρόβλημα,ενώ δουλεύει κανονικά το modem(συνδέομαι κανονικά με το wifi)....αλλά στον σταθερό υπολογιστή με την καμία να μπει στο ιντερνετ,ενώ δείχνει ότι είναι συνδεδεμένο και μπορώ και παίζω στο internet(World of tanks)....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

αλλά στον σταθερό υπολογιστή με την καμία να μπει στο ιντερνετ,ενώ δείχνει ότι είναι συνδεδεμένο και μπορώ και παίζω στο internet(World of tanks)....

 

Σοβαρά τώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...