Προς το περιεχόμενο

Οδηγός Scrypt Mining (Litecoin κλπ) για Αρχάριους


The__Blade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Λέω κι εγώ, τι έγινε;Άλλαξε κάτι στα του mining; ^_^

Πούλα το και ξαναπάρ' το χαμηλότερα.Δεν νομίζω ότι υπάρχει περίπτωση να μείνει εκεί.Είναι το αρχικό μπαμ που κάνουν όλα όταν μπαίνουν σε νέο ανταλλακτήριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

τελικα βγαζεις κανεις φραγκο απο αυτα η πρεπει να εχεις super computer ?Επισης σε μια μερα ποσα μπορεις να βγαλεις ?Αξιζει πλεον να μπει καποιος στο κοπο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, dennissgr είπε

τελικα βγαζεις κανεις φραγκο απο αυτα η πρεπει να εχεις super computer ?Επισης σε μια μερα ποσα μπορεις να βγαλεις ?Αξιζει πλεον να μπει καποιος στο κοπο ?

Δεν αξίζει πλεον.Οτι βγαζεις τα δινεις στο ρευμα(Δεη κτλ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, dennissgr είπε

τελικα βγαζεις κανεις φραγκο απο αυτα η πρεπει να εχεις super computer ?Επισης σε μια μερα ποσα μπορεις να βγαλεις ?Αξιζει πλεον να μπει καποιος στο κοπο ?

Αντί να δώσεις τα λεφτά στην ΔΕΗ αγοράζεις με τα ίδια λεφτά περισσότερα νομίσματα από ότι θα έβγαζες με το minning .

(Χωρίς να βάλω την αγορά του εξοπλισμό )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, dennissgr είπε

χαχα μαλιστα ευχαριστω

Εχουν ενα δικιο οι συμφορουμιτες, αλλα αν το δεις σαν επενδυση θα χασεις, και τα λεφτα και τον υπνο σου. Αν το δεις σαν χομπυ και διαθεσεις ενα ποσο που αντεχει η τσεπη σου τοτε δεν εχεις τιποτα να χασεις. Προσωπικα ειμαι "εργατης" miner, ζω στο εξωτερικο που το ρευμα ειναι φτηνο, και εχω μερικους  υπολογιστες οι οποιοι μου βγαζουν ενα χαρτζηλικι, Δεν μιλαω για αποσβεση ειναι αστειο να το σκεφτομαι αυτην την στιγμη. Αλλα οπως ειπα και νωριτερα το βλεπω σαν χομπυ και με αρεσει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
1 ώρα πριν, nonlifer27 είπε

Ξέρετε κανένα site για αγοροπωλησίες cryptocurrency?? Είμαι αρχάριος και μόλις ξεκινάω σε αυτό

Δες το coinbase.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 μήνες μετά...

εαν καποιος δεν εχει προβλημα με καταναλωση ρευματος εχει ακομα νοημα να ασχοληθω με mining ή όχι ? λειπω 3 απο τις 4 μερες και ο υπολογιστης καθεται.

Δεν ξερω τιποτα για το Mining.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...