Προς το περιεχόμενο

Vodafone Offers v.2 - μεταξυ αλλων Nokia Lumia 925 & 1020


etheo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

Θα την τιμησω μαζι με ενα sleeve case μου φαινεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν λίγο που κοίταξα, δεν υπήρχε..

Η αλήθεια είναι ότι αν πας στη σελίδα τους στις προσφορές κινητών δεν εμφανίζεται το 925, αλλά αν πατήσεις το link που έδωσε ο morfeas υπάρχει κανονικά για παραγγελία. Έχει κανένας το link από το 1020 ή από το 8ς να δούμε μήπως εμφανίζονται με αυτό το τρόπο για παραγγελία;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι αν πας στη σελίδα τους στις προσφορές κινητών δεν εμφανίζεται το 925, αλλά αν πατήσεις το link που έδωσε ο morfeas υπάρχει κανονικά για παραγγελία. Έχει κανένας το link από το 1020 ή από το 8ς να δούμε μήπως εμφανίζονται με αυτό το τρόπο για παραγγελία;;

 

Υπάρχει στο πρώτο post αλλά δεν το εμφανίζει. Σε ανακατευθύνει στην αρχική του eshop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την είδα κι εγώ αλλά μου φαίνεται λίγο "φτηνιάρικη" (ισχύει? καταλαβαίνεις πως το λέω...)

κατά τα άλλα βλέπω το σχόλιο από κάτω "θα ήθελα να είχε τρύπες και στα κουμπιά της κάμερας και της έντασης" 

Δηλαδή δεν πατιούνται τα κουμπιά πάνω από τη θήκη εύκολα? Γιατί αν ακούς μουσική είναι λίγο βλακεία να ανοίγεις συνέχεια το κινητό για να αυξομειώνεις την ένταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

την είδα κι εγώ αλλά μου φαίνεται λίγο "φτηνιάρικη" (ισχύει? καταλαβαίνεις πως το λέω...)

κατά τα άλλα βλέπω το σχόλιο από κάτω "θα ήθελα να είχε τρύπες και στα κουμπιά της κάμερας και της έντασης" 

Δηλαδή δεν πατιούνται τα κουμπιά πάνω από τη θήκη εύκολα? Γιατί αν ακούς μουσική είναι λίγο βλακεία να ανοίγεις συνέχεια το κινητό για να αυξομειώνεις την ένταση.

Την έχω μπροστά μου...

Καθόλου "φτηνιάρικη", είναι από αληθινό δέρμα & σχεδιασμένη πάρα πολύ καλά και το τηλέφωνο εφαρμόζει τέλεια σ΄αυτήν χωρίς να εμποδίζονται τα κουμπιά!

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την έχω μπροστά μου...

Καθόλου "φτηνιάρικη", είναι από αληθινό ρεύμα & σχεδιασμένη πάρα πολύ καλά και το τηλέφωνο εφαρμόζει τέλεια σ΄αυτήν χωρίς να εμποδίζονται τα κουμπιά!

αληθινό ρεύμα means?

Θα περάσω πάντως αύριο από ένα πλαίσιο να τη δω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αληθινό δέρμα?

Θα περάσω πάντως αύριο από ένα πλαίσιο να τη δω...

http://www.ebay.com/itm/Melkco-Premium-Leather-Case-for-HTC-Windows-Phone-8X-Book-Type-Black-LC-/281185679250?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&hash=item4177f8f792

Ναι,είναι από αληθινό δέρμα.

Το Πλάισιο που κολλάει? Από Wicklow (Ireland) έρχεται!

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως... Η μπαταρία του 1020 ειναι για τα μπάζα.

Φορτισμένο από το πρωί, το μεσημέρι ήθελε φόρτιση. Ανοικτά data και χρήση, αλλα το ativ s με ίδια χρήση έβγαζε άνετα μέχρι το βράδυ... Ίσως και παραπάνω. Να το στήσω από την αρχή κάνοντας του ενα hard reset?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...