Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια επειδη εφαγα vac στο cs αμα το εχει παρατησει καπιος ανταλλαζω τον λογαριασμο μου στο lol με ενα acount cs οποιος θελει ας με πει 

ωραιος, αντε καλο vac και στο επομενο acc.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

once a cheater always a cheater. 

 

 

Κατι ασχετο τωρα. Πηγα και επαιξα σε ενα net που ανοιξε καινουριο (battle net) γιατι ειχε και ωραιο περιβαλλον, και το ψησαμε με εναν φιλο... Εκει ειχε 144hz g-sync monitors. Αυτο που παρατηρησα, καθως παιζω σε 60hz στο σπιτι μου, ειναι οτι μου φαινοταν οτι κινειται πολυ αργα το παιχνιδι. Δλδ σαν απο 300unit speed στο σπιτι, επαιζα στα 200. Και αυτο κιολας ηταν κατι που εκανε να παιζω τουλαχιστον decently, γιατι δεν ενιωθα και πολυ ανετα με τον εξοπλισμο εκει κτλ αλλα ηταν τοσο αργο που ειχα τον χρονο να στοχευσω. Το ιδιο ειπε και ο φιλος μου, βασικα αυτος με ρωτησε, ρε μλκ μειωσαν την ταχυτητα του παιχνιδιου??

 

Και ρωταω εγω σε αυτους που εχουν 144hz, οντως σου δινει αυτη την αισθηση? Ειναι ετσι επειδη φαινονται ολα πιο καθαρα? 

Επεξ/σία από hellojim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

once a cheater always a cheater. 

 

 

Κατι ασχετο τωρα. Πηγα και επαιξα σε ενα net που ανοιξε καινουριο (battle net) γιατι ειχε και ωραιο περιβαλλον, και το ψησαμε με εναν φιλο... Εκει ειχε 144hz g-sync monitors. Αυτο που παρατηρησα, καθως παιζω σε 60hz στο σπιτι μου, ειναι οτι μου φαινοταν οτι κινειται πολυ αργα το παιχνιδι. Δλδ σαν απο 300unit speed στο σπιτι, επαιζα στα 200. Και αυτο κιολας ηταν κατι που εκανε να παιζω τουλαχιστον decently, γιατι δεν ενιωθα και πολυ ανετα με τον εξοπλισμο εκει κτλ αλλα ηταν τοσο αργο που ειχα τον χρονο να στοχευσω. Το ιδιο ειπε και ο φιλος μου, βασικα αυτος με ρωτησε, ρε μλκ μειωσαν την ταχυτητα του παιχνιδιου??

 

Και ρωταω εγω σε αυτους που εχουν 144hz, οντως σου δινει αυτη την αισθηση? Ειναι ετσι επειδη φαινονται ολα πιο καθαρα? 

Παιζοντας σε 144 απο 60 εχει ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορά . Οι κινησεις σου , η αίσθηση , τα παντα ειναι καλυτερα .Γενικα ποιο γρηγορος κι το gameplay σου θα ειναι αρκετα ποιο σταθερος παιχτης. Θα χτυπας τα shots σου πολυ ποιο σταθερα. Παιζοντας μια μερα στο νετ  ειδες βελτιωση αλλα τιποτα σπουδαιο απλα ηταν ποιο ευχαριστο το game . Τουλαχιστον στην περιπτωση μου ετσι ηταν . Στην αρχη παιζοντας ειπα ενταξυ σιγορα καλυτερο αλλα τιποτα χαοτικη διαφορα .Παιρνοντας ομως οι μερες (παιζοντας δηλαδη  κανα 4μερο ) ειδα οτι βελτιωθηκαν τα παντα κι αν κι παιζοντας σε υψηλο ping δεν εχανα 1 vs 1 aim duel νιωθοντας οτι δεν μπορουσα να κερδισω με τιποτα (οπως νιωθεις με το prefire) αλλα αμα εχανα ηταν δικο μου φταιξιμο, κι το awp ειδικα βελτιωθηκε πολυ. Απλα θελω να τονισω οτι τις μεγαλες διαφορες τις βλεπεις αφου παιξεις λιγο καιρο με 144 κι οχι στιγμιαια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκες που μπορω να βρω το κουντερ σε χαμηλη τιμη?

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-cd-key-for-digital-download-counter-strike-global-offensive/

https://www.hrkgame.com/games/product/counter-strike-global-offensive/#a_aid=allkeyshop&a_cid=11111111?utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

Εγω το ειχα αγορασει απο HRK γυρω στα 5 ευρω με paypal αλλα χωρις να χρειαζομαι VPN για ενεργοποιηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη να μην το παρω απο το στεαμ αλλα με βολευει μονο με paysafe

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ρε φιλε αλλα αργουν και το θεμα ειναι οτι βαριεμαι και ψαχνω καπια λυση για τωρα 

 

Γιατι απλα δεν δινεις 10 ευρω να το παρεις? Νομιζω οτι 10 ευρω για ενα παιχνιδι που μπορεις να παιξεις πανω απο 2000 ωρες Online ειναι σχετικα λιγα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείς να το πληρώσεις ?   :-D

δεν λεει να παρω ενα παιχνιδι που σε σχεδον 1 μηνα θα εχει πεσει η τιμη του (για τα sales μιλαω)

Γιατι απλα δεν δινεις 10 ευρω να το παρεις? Νομιζω οτι 10 ευρω για ενα παιχνιδι που μπορεις να παιξεις πανω απο 2000 ωρες Online ειναι σχετικα λιγα.

κοιτα φιλε απλα δεν μου αρεσει να χαλαω τα λεφτα μου σε games προτιμω να τα φαω αλλιως και οχι για ενα κολοπαιχνιδο δυστιχως το συγκεκριμενο ειναι απο τα αγαπημενα μου και μονο γι αυτο θα δωσω καπια λεφτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ευρω ειναι 3 καφεδες που θα επινες εξω. Αν δεν μπορεις να θυσιασεις 3 καφεδες για να αγορασεις το παιχνιδι τοτε μαλλον δεν σου αρεσει πολυ, και ερχεται σε αντιθεση με αυτο που λες (οτι ειναι απο τα αγαπημενα σου).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...