Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το όπλο μπορείς να το αλλάξεις αλλάζοντας το viewmodel, δες στο youtube

το δεξιά αριστερά είναι θέμα τι σου αρέσει και σε βολεύει

το animation δεν κόβεται

 

είναι δυνατόν να έλιωνες 1.6 και να ρωτάς αν υπάρχει έστω και πιθανότητα να παίζεις και να βλέπεις μέσα από τοίχους?

ή replay θα έβλεπε ή θα ήταν νεκρός σε κάνα casual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

τα βιντεο που εχω δει φαινονται οι σκιες των αντιπαλων μεσα απο τους τοιχους...το περιγραμμα τους τελος παντων. δν μπορω να ξερω εαν ειναι replay.

 

πχ σε αυτο το βιντεο φαινεται στα 4 δευτερολεπτα ο τυπος με μπλε περιγραμμα.

https://www.youtube.com/watch?v=ldln5zmyiGM

 

ειδες λοιπον που εχει διαφορες. πχ στο cs που επαιζα εγω κοβοταν το animation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγορασα το παιχνιδι απο τις καλοκαιρινες προσφορες και ειπα να παιξω σημερα, ειχα να παιξω απο εποχες 1,6 pool μαπ,

 

μπαινω στην γνωστη νταστ, πρωτος γυρος εκανα 6 κιλλ, λεω τι εγινε ???

 

μετα μπηκα με εναν φιλο μ μεγαλο λεβελ και αρχισαμε 

 

πιτσιρικια να σκουζουν στα αυτια μ, με σκοτωναν μεσα απο τοιχους κτλπ

 

ακομα υπαρχουν ατομα που παιζουν με τσιτ? τραγικο,

 

Στο casual πλεον πμορεις να συναντησεις μερικους καλους παιχτες που μπορουν να σε σκοτωσουν μεσα απο τοιχο αν εχουν καλο game sense. Τωρα στο casual ομως, μπορει καποιος να εχει ενα φιλο του να κανει spectate και να του λεει που εισαι, γιατι δεν υπαρχει delay στο spectate. Μονο στο competitive εχει 1-2 γυρους delay..

θα ηθελα τα φωτα σας. αποφασησα μετα απο πολυ πριξιμο απο φιλο να το παρω κ εγω το cs. λιωναμε στο 1,6 ωωωρες αλλα ειχα χρονια να παιξω εκτος απο μερικα λανακια με φιλους. 

 

Η ερωτηση μου ειναι η εξης το οπλο μπορω να το κατεβασω λιιιγο πιο χαμηλα? πολλες φορες μου κρυβει την δεξια γωνια. επισης υπαρχει καποιος τροπος να κοψω εντελως το animation του reload? στο 1,6 θυμαμαι εβγαινε καπως. Κ κατι τελευταιο παιζει ρολο εαν το οπλο ειναι αριστερα Η δεξια?

 

Ευχαριστω κ συγνωμη για το πριξιμο.

 

edit: σε πολλα βιντεο βλεπω οτι ο τυπος βλεπει με χρωμα μεσα απο τους τοιχους τους αντιπαλους του πως γινεται αυτο? παει με το lvl?

 

αν πας στα game settings εχει μια επιλογη που λεει viewmodel και υπαρχει default, desktop και crouch. Δες ποιο σε βολευει.

 

Τωρα για τα walls, μηπως το βιντεο που εβλεπες ο αλλος εκανε replay καποιο demo? Επισης υπαρχει ενα game mode που λεγεται domination που νομιζω οτι για καποιο χρονο μπορεις να δεις με κοκκινο περιγραμμα που ειναι οι αλλοι... Αλλα αυτο ισχυει για ολους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες πείτε μου λίγο τις προχωρημένες επιλογές γραφικών πως πρέπει να είναι γτ έκανα επαναεγκατασταση κ τα έχασα. Παίζω σε 1024*768 4:3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα ειναι θεμα προτιμησης, δεν υπαρχει το "πως πρεπει να ειναι". πχ εγω τα εχω ολα low εκτος απο global shadows που ειναι high, multicore enabled, msaa 4x, anisotropic 4x, και τα 3 τελευταια disabled..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδες γινεται να κανουμε κατι για το kick ban 7 ημερων μπαινεις και σε κικαρουν χωρις λογο επειδη ειναι premade η επειδη δεν κανεις τα plays του θεου (οι αλλοι με καναν kick επειδη δεν σκοτωσα 3 ατομα για να παρουμαι το round)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Είχα 250 fps και τώρα έχω 99. Δεν ξέρω τι παίζει

 

Το είχα πάθει και εγώ αυτό αλλά τελικά είχα ενεργοποιήσει το radeon chill :P 

Κανα 10λεπτο εψαχνα μεχρι να το παρω χαμπάρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια πηρα το bloodhound μεσω steam δηλαδη το acces pass και δεν μου βγαζει αποστολες γιατι?

 

Διότι έχει λήξει το operation. Σίγουρα πήρες το access pass ή μήπως αγόρασες το pin? στείλε λινκ απο market.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...