Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οτι δεν μπορω να βρω ατομα για trade και οτι μαλλον ειμαι αχρηστος στο marketing :(((

 

 

χαχαχαα ε λιγο δυσκολο να βρεις ατομα για trades...μονο αμα εχεις κανα μαχαιρι ξερω γω και το δωσεις μαζι με τιποτα αλλο για να παρεις κατι καλυτερο...

Ενταξει με καλυπτουν οι servers του fragshack, μια χαρα οτι εψαχνα σε ευχαριστω

 

btw αυτος ο server που σου εστειλα ειναι tdm και οχι ffa που μου ειπες εσυ! Υπαρχει και ffa ( connect ffa.fragshack.eu) αλλα προτεινω τον tdm γιατι βγαινουν απο παντου στον αλλον και ειναι πολυ σπαστικο, ενω στον tdm εισαι λιγο πιο κομπλε... 

Επισης επειδη ειναι γεματος συνεχεια, καλα ειναι να τον βρεις απο το community και πατησεις connect θα σου πει ειναι γεματος και πατα connect as soon as a player leaves...περιμενεις κανα 2 λεπτα και μπαινεις ;)

 

Πιο headset εχεις τωρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

btw αυτος ο server που σου εστειλα ειναι tdm και οχι ffa που μου ειπες εσυ! Υπαρχει και ffa ( connect ffa.fragshack.eu) αλλα προτεινω τον tdm γιατι βγαινουν απο παντου στον αλλον και ειναι πολυ σπαστικο, ενω στον tdm εισαι λιγο πιο κομπλε... 

Επισης επειδη ειναι γεματος συνεχεια, καλα ειναι να τον βρεις απο το community και πατησεις connect θα σου πει ειναι γεματος και πατα connect as soon as a player leaves...περιμενεις κανα 2 λεπτα και μπαινεις ;)

 

Πιο headset εχεις τωρα?

 

Τους βρηκα ολους τους server μια χαρα. Τωρα εχω Steelseries 3H v/2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω απο αυτο θα αναβαθμιζα σε kingston hyperx cloud 2

 

Ναι τα εχω δει και εχω ακουσει τα καλυτερα, θα το σκεφτω τι θα κανω

 

Στους fragshack servers γενικα τι επιπεδο υπαρχει απο παιχτες ξερει κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τα εχω δει και εχω ακουσει τα καλυτερα, θα το σκεφτω τι θα κανω

 

Στους fragshack servers γενικα τι επιπεδο υπαρχει απο παιχτες ξερει κανεις?

 

Μια χαρα ειναι..Για practice ειναι ετσι και αλλιως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαα ε λιγο δυσκολο να βρεις ατομα για trades...μονο αμα εχεις κανα μαχαιρι ξερω γω και το δωσεις μαζι με τιποτα αλλο για να παρεις κατι καλυτερο...

 

btw αυτος ο server που σου εστειλα ειναι tdm και οχι ffa που μου ειπες εσυ! Υπαρχει και ffa ( connect ffa.fragshack.eu) αλλα προτεινω τον tdm γιατι βγαινουν απο παντου στον αλλον και ειναι πολυ σπαστικο, ενω στον tdm εισαι λιγο πιο κομπλε... 

Επισης επειδη ειναι γεματος συνεχεια, καλα ειναι να τον βρεις απο το community και πατησεις connect θα σου πει ειναι γεματος και πατα connect as soon as a player leaves...περιμενεις κανα 2 λεπτα και μπαινεις ;)

 

Πιο headset εχεις τωρα?

γιατι ρε?οι αλλοι που αποκτησαν μαχαιρακι μεσω πολλαπλων trades καλυτεροι ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον παιδια και αλλο εφταημερο βαν και αρχιζω και νευριαζω ασχχημα,θα γινει ειλικρινα της πουτανας το καγκελο.λοιπον κανω φορματ και τα λεμε αυριο μαλλον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι ρε?οι αλλοι που αποκτησαν μαχαιρακι μεσω πολλαπλων trades καλυτεροι ειναι?

 

Γιατι τι εχεις να δωσεις που να αγγιζει την αξια ενος μαχαιριου? Οι αλλοι που πηραν μεσω trade εδωσαν ak case hardened, awp asiimov κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι τι εχεις να δωσεις που να αγγιζει την αξια ενος μαχαιριου? Οι αλλοι που πηραν μεσω trade εδωσαν ak case hardened, awp asiimov κτλ

δεν σου ειπα ρε αγορι μου κατευθειαν αιντε μια μαχαιρα.μεσω σταδιακων trades θα παιρνω καλυτερα αντικειμενα απο αυτα που εχω και ετσι καποια στιγμη θα κανω το μεγαλο trade και θα παρω ενα μαχαιρακι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν σου ειπα ρε αγορι μου κατευθειαν αιντε μια μαχαιρα.μεσω σταδιακων trades θα παιρνω καλυτερα αντικειμενα απο αυτα που εχω και ετσι καποια στιγμη θα κανω το μεγαλο trade και θα παρω ενα μαχαιρακι...

 

Αν δεν εχεις τωρα κατι που να αξιζει ουτε σε 5 μηνες θα εχεις(μεσω trade), εκτος αν αγορασεις κατι. Κοινως πρεπει να το σκασεις...

 

Αυτοι που κανουν trades δινουν skins τα οποια εχουν βαρεθει ή πηραν απο καποιο case και τα δινουν...πχ καποιος δινει ak redline + usp orion + p2000 fire elemental για ak case hardened

Αν δεν εχεις κατι να δωσεις δεν θα παρεις τιποτα, δεν υπαρχει κανενας να σου δωσει ak redline για 15 skins που το καθενα εχει αξια 40 λεπτα (δηλαδη σκουπιδια). Ελπιζω να καταλαβαινεις τι εννοω..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...