Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3.5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

πάει ο shroud. παει το σύννεφο9. και τους πάω σαν ομάδα. 

 

Αντε πάμε για άλλα άυριο!!!!!

 

Ε προφανως, αφου μπροστα στις Ευρωπαικες ομαδες ολες οι Αμερικανικες ειναι σκουπιδια.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά στο csgo τα games που έχει είναι απαραιτήτως μόνο ranked ή έχει και normal; δηλαδή θα μπορώ να κάνω "troll games" με τους φίλους μου ή όλα επιρέαζουν τα στατιστικά μου; με το που κατεβάσω το παιχνίδι μπορώ να κάνω με την μια τα ranked ή πρέπει να παίξω πριν κάποιον αριθμό games ώστε μετά να με αφήσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και casual mode ναι, αλλά αν αρχίσεις και trollareis σε βλέπω για ban. Αν θες να παίξεις ranked, πρέπει να κάνεις 10 νίκες και να μπεις σε ένα division.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάει ο shroud. παει το σύννεφο9. και τους πάω σαν ομάδα. 

 

Αντε πάμε για άλλα άυριο!!!!!

 
Ενταξει ειναι γνωστο οτι οι Αμερικανικες δεν συγκρινονται με τις Ευρωπαικες ομαδες. Τουλαχιστον οι C9 με πληρωσαν στην Nuke εναντιον ex-Dignitas

 

 

Τρολ εννοώ χαλαρά games και όχι tryhard.

 

Υπαρχει το casual που ειναι 10 vs 10 συνηθως dust2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά στο csgo τα games που έχει είναι απαραιτήτως μόνο ranked ή έχει και normal; δηλαδή θα μπορώ να κάνω "troll games" με τους φίλους μου ή όλα επιρέαζουν τα στατιστικά μου; με το που κατεβάσω το παιχνίδι μπορώ να κάνω με την μια τα ranked ή πρέπει να παίξω πριν κάποιον αριθμό games ώστε μετά να με αφήσει;

 

Ναι μπορεις! Το ranked ειναι το competitive και το unranked ειναι το casual. Απλα στο casual γινεται οτι ναναι να ξερεις....Επισης μπορεις να παιξεις και Deathmatch στα πλαισια practice περισσοτερο για να μαθεις και τα οπλα και την πιστα κτλ... Επισης υπαρχουν και community maps που ειναι σε style competitive (δλδ αγοραζεις armor κτλ) αλλα μπαινουν και εκει πολλα ατομα οπως και στο casual...Kαλα ειναι πρωτα να παιξεις λιγο casual και deathmatch και μετα αν ειναι να μπεις competitive..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε γαμωτο ξαναφαγα 7 μερες βαν επειδη μου βγαζει συνεχεια ενα ερρορ με το vac και με πεταει εξω και δεν μπορω να ξανασυνδεθω ρε γαμωτο...τι σκατα δηλαδη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε γαμωτο ξαναφαγα 7 μερες βαν επειδη μου βγαζει συνεχεια ενα ερρορ με το vac και με πεταει εξω και δεν μπορω να ξανασυνδεθω ρε γαμωτο...τι σκατα δηλαδη...

 

Κανε το enable dep (πρωτο)

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=3240945

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...