Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα

Έχει δοκιμάσει κανείς αυτο το site ? εχω διαβάσει οτι είναι αξιόπιστο και βλέπω πολύ καλές τιμές 

http://opskins.com/index.php?loc=home 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μπορείς να μου πει κάποιος για ποιο λόγο να αγοράσω μαχαίρι 230$ για ένα παιχνίδι;;;;;;
Sorry για τη noob ερώτηση αλλά είμαι τελείως casual gamer στο CS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να μου πει κάποιος για ποιο λόγο να αγοράσω μαχαίρι 230$ για ένα παιχνίδι;;;;;;

Sorry για τη noob ερώτηση αλλά είμαι τελείως casual gamer στο CS.

ελα ντε...για ποιο λογο να δωσεις 230 ευρω για κατι που δεν σου προσφερει τιποτα περα απο αισθητικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

Έχει δοκιμάσει κανείς αυτο το site ? εχω διαβάσει οτι είναι αξιόπιστο και βλέπω πολύ καλές τιμές 

http://opskins.com/index.php?loc=home 

 

Ναι ειναι...Αλλα καλες τιμες εγω δεν βλεπω..

 

 

Ειναι οντως ακριβα τα μαχαιρια..Μονο αν εχεις λεφτα για πεταμα παιρνεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=181512749&token=klfy2K9s   http://csgolounge.com/profile?id=76561198141778477   γεια σας παιδια προσπαθω μεσω διαδοχικων trades να παρω ενα μαχαιρακι αλλα δεν τα βγαζω περα και χρειαζομαι τα φωτα σας.ριξτε καμια συμβουλη στο τραπεζι η αμα θελετε κανουμε ανταλλαγη μαζι...

 

Νομιζω το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να εχεις τα "χρηματα" σου σε keys και μετα να κοιτας στο r/globaloffensivetrade ωστε να πετυχεις και καποιο quicksell

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα διάβασα πως λειτουργεί ολο αυτό το site,νομισα οτι τα 10,000 (πχ) ηταν 10 ευρώ το είχα δει πολύ λίγο αλλά διάβασα οτι το 1 $ ειναι 100 points,όποτε όχι δεν υπάρχουν καλές τιμές,λάθος μου,επίσης πιστεύω ότι δεν αξίζει να αγοράσεις μαχαίρι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα διάβασα πως λειτουργεί ολο αυτό το site,νομισα οτι τα 10,000 (πχ) ηταν 10 ευρώ το είχα δει πολύ λίγο αλλά διάβασα οτι το 1 $ ειναι 100 points,όποτε όχι δεν υπάρχουν καλές τιμές,λάθος μου,επίσης πιστεύω ότι δεν αξίζει να αγοράσεις μαχαίρι 

 

αμα τα 10000 ηταν 10ευρω τοτε τα μαχαιρια θα ταν πιο φτηνα και απο τα οπλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομαι να αντικαταστησω το headset μου γιατι με κουραζει αν το φοραω αρκετες ωρες με καποια ακουστικα-ψειρες. Μικροφωνο εχω απο web camera οποτε δεν με περιοριζει αυτο. Εχετε να προτεινεται κατι?  Εχω δει τα Sennheiser CX 3.00 αλλα θα ηθελα και αλλες γνωμες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομαι να αντικαταστησω το headset μου γιατι με κουραζει αν το φοραω αρκετες ωρες με καποια ακουστικα-ψειρες. Μικροφωνο εχω απο web camera οποτε δεν με περιοριζει αυτο. Εχετε να προτεινεται κατι?  Εχω δει τα Sennheiser CX 3.00 αλλα θα ηθελα και αλλες γνωμες

 

Καλυτερα να ανοιξεις ενα thread στο hardware...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για ακουστικα πας εδω 

 

http://www.skroutz.gr/s/32124/Creative-Aurvana-Live.html 

 

τα εχει και το e-chop ετοιμοπαραδοτα στα 79 εουρος 

 

Αυτος θελει ψειρες! Αν ειναι να παρει κανονικα ακουστικα υπαρχουν απειρες επιλογες, και σε αυτα τα λεφτα τα ανωτερα kingston cloud. 

 

btw για μενα δεν αξιζει να παρεις ψειρες...Kαλυτερα να τα χεις ολα σε 1, η καμερα θα χει σαπιο ηχο... Εξαλλου μπορεις να βγαζεις μετα απο καθε match τα ακουστικα για να ξεκουραζεσαι... Και γω νομιζα οτι τα creative που εχω οτι φταινε αυτα και πηρα και siberia v2 και παλι τα ιδια...Με ενοχλουν στο αριστερο αυτι εκει που ειναι σκληρο και ειναι σαν κοκκαλο....Και μετα απο καθε game τα βγαζω και τριβω λιγο το αυτι...Μαλλον εγω φταιω παρα τα ακουστικα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το διαβασα πως θελει ψειρες  αλλα  αυτα που προτεινα ειναι πολυ ελαφρια και  ανετα -  ο BB κι εγω τα πηραμε νοεμβριο του '13 στα 60 ευρω 

 

επισης αμφιβαλω αν θα εχει σοβαρο soundstage με τις ψειρες, ετσι ωστε να μπορει να εχει reactions σαν τα παρακατω 

 

 

 

 

:)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το διαβασα πως θελει ψειρες  αλλα  αυτα που προτεινα ειναι πολυ ελαφρια και  ανετα -  ο BB κι εγω τα πηραμε νοεμβριο του '13 στα 60 ευρω 

 

επισης αμφιβαλω αν θα εχει σοβαρο soundstage με τις ψειρες, ετσι ωστε να μπορει να εχει reactions σαν τα παρακατω 

 

 

 

 

:)

 

Εχω και γω creative τα soundblaster 3d rage, τα χα παρει 50 ευρω απο το eshop 1 χρονο πριν...Ωραιος ηχος και το μικροφωνο εχει καλο ηχο, αλλα τα kingston cloud ειναι απο τα καλυτερα αυτη την στιγμη..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...