Προς το περιεχόμενο

Οδηγός επιλογής ηχείων για τον υπολογιστή μας.


WalkerSW

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ηχεία μέχρι 70€, να εχει θύρα για ακουστικά, καλή ποιότητα ήχου για χρήση γραφείου και μουσικής. Είδα τα Hercules xps 2.0 60 dj set και τα ξεχώρισα αμέσως από κάθε τι άλλο. Αξίζουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηχεία μέχρι 70€, να εχει θύρα για ακουστικά, καλή ποιότητα ήχου για χρήση γραφείου και μουσικής. Είδα τα Hercules xps 2.0 60 dj set και τα ξεχώρισα αμέσως από κάθε τι άλλο. Αξίζουν;

http://www.pc1.gr/showitem.php?ID=200034498

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

t20 series 2?

Kαλύτερα τα http://www.pc1.gr/showitem.php?ID=200034498

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Zacharis τα genius τα θεωρώ λίγο άσχημα και μη αξιόπιστα. Όντως έχουν τόσο καλό ήχο; Είχα και εχω κονσόλες Hercules και όλες βγήκαν σκυλιά με αμέτρητες ωρες λειτουργίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Zacharis τα genius τα θεωρώ λίγο άσχημα και μη αξιόπιστα. Όντως έχουν τόσο καλό ήχο; Είχα και εχω κονσόλες Hercules και όλες βγήκαν σκυλιά με αμέτρητες ωρες λειτουργίας.

Για το "άσχημα" δεν έχω άποψη, εντελώς υποκειμενικό, για τα υπόλοιπα (ήχο, ποιότητα κατασκευής κλπ) τα Genius SP-HF1800A αξίζουν σίγουρα 100% τα λευτά τους...

 

P.S: Τι σχέση έχουν οι κονσόλες με τα ηχεία?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τα genius πηγαινα και εγω αλλα τελικα κατεληξα στα creative t20 απο pc1 στα 65 ευρω + 10 μεταφορικα, αν θελετε μολις ερθουν να γραψω εντυπωσεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τα genius πηγαινα και εγω αλλα τελικα κατεληξα στα creative t20 απο pc1 στα 65 ευρω + 10 μεταφορικα, αν θελετε μολις ερθουν να γραψω εντυπωσεις

Τα έχω (πλέον σε τηλεόραση) αλλά σίγουρα δεν θα τα αγόραζα πάλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά κάηκαν χθες τα ηχεία στον υπολογιστή 35 ευρώ πριν 9 χρόνια και ψάχνω για ηχεία μέχρι 50-70 ευρώ αλλά είναι τόσες οι επιλογές και είμαι και τόσο άσχετος που δε ξέρω τι να διαλέξω. Λογικά σε 2.1 ψάχνω με αυτά που διάβασα αν και βλέπω συνέχεια ταινίες !

Αξίζει να κάνω μια υπέρβαση στην τιμή και να πάω σε 5.1 ? Υπέρβαση αλλά 20 ευρώ πχ.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά κάηκαν χθες τα ηχεία στον υπολογιστή 35 ευρώ πριν 9 χρόνια και ψάχνω για ηχεία μέχρι 50-70 ευρώ αλλά είναι τόσες οι επιλογές και είμαι και τόσο άσχετος που δε ξέρω τι να διαλέξω. Λογικά σε 2.1 ψάχνω με αυτά που διάβασα αν και βλέπω συνέχεια ταινίες !

Αξίζει να κάνω μια υπέρβαση στην τιμή και να πάω σε 5.1 ? Υπέρβαση αλλά 20 ευρώ πχ.

Ευχαριστώ.

http://www.cosmodata.gr/product/277612/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου σε ευχαριστώ μιας και ότι έπαιρνα θα το έπαιρνα τυχαία θα πάρω αυτά που μου πρότεινες και ελπίζω να εχουνε απόδοση σαν της ΑΕΚαρας σήμερα !

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχω (πλέον σε τηλεόραση) αλλά σίγουρα δεν θα τα αγόραζα πάλι...

μπορεις να εξηγησεις τον λογο αν θες;

Γιατι σε διαβαζω κ φαινεσαι γνωστης του ηχου θα με ενδιεφερε η αποψη σου

Επειδη τα εχω και μου ακουγονται αρκετα καλα.

εχω και τα soundstick iii Αλλα τελευταια τα εχω μετατρεψει ολα σε flac και ακουω απο τον ενιχυτη.

Ευχαριστω εκ των προταιρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...