Προς το περιεχόμενο

Οδηγός επιλογής ηχείων για τον υπολογιστή μας.


WalkerSW

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπορεις να εξηγησεις τον λογο αν θες;

...

Επειδη τα εχω και μου ακουγονται αρκετα καλα.

...

Σίγουρα δεν είναι άχρηστα, τότε που τα αγόρασα (2010) δεν υπήρχαν πολλές αξιόλογες επιλογές σε νορμάλ τιμή, τώρα πλέον με τα ίδια χρήματα ή ελάχιστα περισσότερα αγοράζεις σαφώς καλύτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επειδή με αφήνουν τελικά και τα δικά μου, ξέρουμε αν αυτά έχουν τρυπούλες πίσω να τα κρεμάσω τοίχο?

Δεν νομίζω να έχουν τρυπούλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ zach, ξέρεις κάποια που να εχουν για να μην βάζω ραφάκια στον τοίχο?

Δυστυχώς δεν ξέρω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@tsofras

Τα GENIUS SW-HF2.1 1700 βλέπω να έχουν τρύπα αλλά δεν πρέπει να έιναι για κρέμασμα

 

160694_2241_draft.jpg

 

Τα Edifier C2X έχουν  τρύπα  για να κρεμάσεις, όχι το subwoofer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δεν ξέρω...

Ευχαριστώ πολύ

 

@tsofras

Τα GENIUS SW-HF2.1 1700 βλέπω να έχουν τρύπα αλλά δεν πρέπει να έιναι για κρέμασμα

 

160694_2241_draft.jpg

 

Τα Edifier C2X έχουν  τρύπα  για να κρεμάσεις, όχι το subwoofer.

 

Θα τα κοιτάξω (χεχε προφανώς το woofer δεν θα το κρέμαγα , κάτω θα μπεί)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς τα Edifier C2XD? Θα με ενδιέφερε να ακούσω άποψη για το πως ακούγονται από μακριά. Έχω αυτή τη στιγμή τα Logitech Z506 αλλά δεν εντυπωσιάστηκα από την ποιότητα του ήχου + ότι είναι αρκετά ενοχλητικό να έχεις τόσα καλώδια. Σκεφτόμουν μήπως τα δώσω και πάρω κάτι καλό σε 2.1 οπότε κοιτούσα αυτά. Όταν λέω από απόσταση εννοώ γύρω στα 4 μέτρα γιατί πέρα από χρήση στο PC θα ήθελα να τα χρησιμοποιώ και βλέποντας ταινίες ή παίζοντας games στην 40 TV που έχω δίπλα στο γραφείο κάθοντας στον καναπέ. Κάποια καλύτερη πρόταση σε αυτό το budget?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς τα Edifier C2XD? Θα με ενδιέφερε να ακούσω άποψη για το πως ακούγονται από μακριά. Έχω αυτή τη στιγμή τα Logitech Z506 αλλά δεν εντυπωσιάστηκα από την ποιότητα του ήχου + ότι είναι αρκετά ενοχλητικό να έχεις τόσα καλώδια. Σκεφτόμουν μήπως τα δώσω και πάρω κάτι καλό σε 2.1 οπότε κοιτούσα αυτά. Όταν λέω από απόσταση εννοώ γύρω στα 4 μέτρα γιατί πέρα από χρήση στο PC θα ήθελα να τα χρησιμοποιώ και βλέποντας ταινίες ή παίζοντας games στην 40 TV που έχω δίπλα στο γραφείο κάθοντας στον καναπέ. Κάποια καλύτερη πρόταση σε αυτό το budget?

ΟΚ+ τα Edifier C2XD, για καλύτερα πας στα Edifier S330D...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες , επειδη πηρα τα edifier r1800tiii και δεν εμεινα ευχαριστημενος και αμα πανε ολα καλα θα επιστρεψω , υπαρχουν  τιποτα ανωτερα γυρω στο 100ρικο; 

 

βρηκα αυτα https://www.skroutz.gr/s/396650/M-Audio-Studiophile-BX8-D2.html#reviews 

 

πως σας φαινονται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες , επειδη πηρα τα edifier r1800tiii και δεν εμεινα ευχαριστημενος και αμα πανε ολα καλα θα επιστρεψω , υπαρχουν  τιποτα ανωτερα γυρω στο 100ρικο; 

 

βρηκα αυτα https://www.skroutz.gr/s/396650/M-Audio-Studiophile-BX8-D2.html#reviews 

 

πως σας φαινονται;

Γιατί δεν έμεινες ευχαριστημένος με τα Edifier R1800T III?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Γιατί δεν έμεινες ευχαριστημένος με τα Edifier R1800T III?

 

απο ποιοτητα ηχου ειναι μια χαρα αλλα πλευρας εντασης αντε να ειναι λιγο πιο δυνατα απτα edifier p3060

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Μιας και θα δώσω τα παλιά μου ηχεία, είπα να αγοράσω καινούργια. Επειδή έχω περιορισμένο budget(~50 ευρώ) σκέφτομαι να κινηθώ σε 2.0 και συγκεκριμένα αυτά π με άρεσαν και οπτικά http://www.skroutz.gr/s/436258/Genius-SP-HF800A.html

Η χρήση που κάνω είναι 80% μουσική και gaming(ταυτόχρονα πολλές φορές) και 20% σειρές/ταινίες.

Έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο πιο vfm?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα. Μιας και θα δώσω τα παλιά μου ηχεία, είπα να αγοράσω καινούργια. Επειδή έχω περιορισμένο budget(~50 ευρώ) σκέφτομαι να κινηθώ σε 2.0 και συγκεκριμένα αυτά π με άρεσαν και οπτικά http://www.skroutz.gr/s/436258/Genius-SP-HF800A.html

Η χρήση που κάνω είναι 80% μουσική και gaming(ταυτόχρονα πολλές φορές) και 20% σειρές/ταινίες.

Έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο πιο vfm?

2.0
 
2.1
 
Αυτά είναι ότι καλύτερο μπορείς ν' αγοράσεις σήμερα από την Ελλάδα με 50 €...
Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...