Προς το περιεχόμενο

Οδηγός επιλογής ηχείων για τον υπολογιστή μας.

WalkerSW

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 6,3k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Έχω παρατηρήσει τον τελευταίο καιρό ότι πολλοί χρήστες έχουν αρκετές απορίες αλλά και προβλήματα όσο αφορά την επιλογή άλλα και το στήσιμο ηχείων για τον υπολογιστή τους. Για να μην ανοίγονται λοιπόν

Ηρθαν τα r1280t, εντυπωσεις: Πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης, πανεμορφα σε ασπρο χρωμα, ειδικα χωρις το καλυμμα Πρεπει να παιξεις με bass και treble για να βρεις τον ηχο που σου αρεσει πε

Τι πιο συγκηνητικό απ΄το να έχεις μια μικρογραφία online κοινότητας που να στηρίζει ο ένας τον άλλο τόσο καλά. Εύγε πάντα τέτοια, φυσικά και το καρφίτσωσα εκεί που ανήκει και όσοι περαστικοί δεν του δ

Δημοσιευμένες Εικόνες

στις χαμηλες δεν ακουγεται ολο το φασμα νομιζω πρεπει να παιζουν λιγο δυνατα δλδ

Ε οι περισσότεροι δεν έχουν βιωνικά αυτιά!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω σοβαρα το λεω αν θες να κανεις πλακα εχει καλως αυτο που αποκόμισα απο τα cr4 περιγραφω.

Μια ερωτηση ασχετη απο τα παραπανω.

Αναμεσα απο τα Eris 4.5  kai τα mackie cr4 ποια προτιμας και γιατι

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Τα συγκεκριμενα προφανως χρειαζοντε κ ενισχυτη για να δουλεψουν.

Eννοειται , μια που μιλησε για ηχεια κατηγοριας FOCAL (που θεωρουνται τα κορυφαια) 

Τα Klipsch στα λεφτα τους δεν εχουν αντιπαλο 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

zacharis1955 και GiorgosT τα  Edifier R1600T III (που σκεφτομαι να παρω) τα βαζουμε στην ιδια κατηγορια με τα 1800 και πανω ή με τα 1280 και κατω? κι εγω τσιγκουνευομαι το +-20ρικο γι αυτο ρωταω..

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

zacharis1955 και GiorgosT τα  Edifier R1600T III (που σκεφτομαι να παρω) τα βαζουμε στην ιδια κατηγορια με τα 1800 και πανω ή με τα 1280 και κατω? κι εγω τσιγκουνευομαι το +-20ρικο γι αυτο ρωταω..

Nα μην το τσιγκουνεύεσαι...

• Like 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Επειδή τα ηχεία είναι κάτι που αγοράζεις για να σου μείνει χρόνια, θα έλεγα να μην το σκεφτείς. Εγώ πάω ολοταχώς για τα 1800.

• Like 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

http://www.public.gr/product/ihos/hxeia/ixeia-2-1/iheia-21-edifier-m1380/prod8480462pp/

αξίζουν για ταινίες/μουσική? (ροκ μουσική οπότε το δυνατό μπάσο δεν είναι must) 

κοιτάζω απο public μιάς και έχω ένα εκπτοτικό στα 20 ευρώ και θέλω να δώσω άλλα 30+/-

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

http://www.public.gr/product/ihos/hxeia/ixeia-2-1/iheia-21-edifier-m1380/prod8480462pp/

αξίζουν για ταινίες/μουσική? (ροκ μουσική οπότε το δυνατό μπάσο δεν είναι must) 

κοιτάζω απο public μιάς και έχω ένα εκπτοτικό στα 20 ευρώ και θέλω να δώσω άλλα 30+/-

http://tronix.gr/genius-sw-hf2-1-1700---speakers-wood_p1788.html

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.